Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre 10 dana kada prođe neko sa maskom, svi gledaju u njega i kažu u sebi “vidi ga kreten”.
Jutros, kada uđe neko u market bez maske svi ga gledaju ispod oka i zaobilaze ga u širokom luku. Kad kine neko nema više “na zdravlje” nego “idi bre u p.materinu.” :D :D :D
Kod nas od pre 4-5 dana ,maske i rukavice su obavezne kada se ulazi u trgovinu prehrambene robe i apoteke (samo to radi)U objektu je dozvoljena samo jedna mušterija ,bez obzira na kubikažu radnje.
 
Ovde i aute voze sa maskom :confused:
Otac (82g) mog druga izasao pred dvoriste oko podne, komsinica ga videla tj. srela i odma zvala tel. drugara da uvede oca u kucu, sve ce zaraziti... zvace policiju ako ne udje... sve ce zaraziti.... Pa kako ce zaraziti? kaze ona-rekli su na teliviziji da stariji od 65god ne izlaze napolje da ne bi zarazili
Sacuvaj Boze, narod prsko ljucki
 
Nauka i medicina je spas . Ali bez toga u ovim momentima vjera ima korisnije poruke nego totalitarne vlasti kao npr putin,vucic i dodik... Koriste samo za svoju reklamu
Imaju dobre namjere ali stalno kasne korak ali spretno koristeza propagandu. Bolja mi je poruka i korisnijs Pape nego Vucica . Tek sta bi dao da cujem sta bi pok Pavle rekao na ovo ali nema ga
Fali nam.
Bas su isti. :LOL: :LOL:
 
Ovde i aute voze sa maskom :confused:
Otac (82g) mog druga izasao pred dvoriste oko podne, komsinica ga videla tj. srela i odma zvala tel. drugara da uvede oca u kucu, sve ce zaraziti... zvace policiju ako ne udje... sve ce zaraziti.... Pa kako ce zaraziti? kaze ona-rekli su na teliviziji da stariji od 65god ne izlaze napolje da ne bi zarazili
Sacuvaj Boze, narod prsko ljucki
To sam i ja zapazio ovih dana da su ljudi prsli ko lajsne. Ne dao Bog kad pomislim samo kako je bilo '99. godine pa to ovi danasnji ljudi ne bi izdrzali psihicki, nema sanse.
 
Ipak se ja ne bi zaje.avo sa celom situacijom. Zar nam Italija, Spanija nisu dobar primer? Kikinda je bila prva na udaru, odmah su zatvorene sve prodavnice sem apoteka i prodavnice prehambenih proizvoda. Pijace su takodje prvog dana zatvorene dok je vlada tek danas donela uredbu o zatvaranju pijaca. Dosta ljudi je u izolaciji i svi se pridrzavaju mera sto se tice maski i rukavica. U prodavnice se ulazi po jedan uz obaveznu zastitnu opremu. Preko noci neke nase kolege sa manjim prskalicama dezinfikuju ulice. Sve ovo je doprinelo da se bolestina ne siri. Bar za sad.
 
Kaže treba imunitet ojačati, kako kad se sedi po ceo božiji dan i tipka u telefon, hrana iz konzerve, creva, pahuljice, posebna, viršla pileća..... sve puno aditiva konzervansa testa od 6 meseci, grickalice koje kakve niko ništa nediže teže od kašike, teško im peške do prodavnice a prodavnica dve kuće od njega, u dvorištu mož miš onu stvar da polomi a u baštama samo medveda što nema , čim nešto malo zaboli oma trodoni, panadoli, brufeni, diklofeni i kako organizam da se bori kad sve se veštački rešava, niko nama nije kriv do sami sebi ali no.Uf.
 
Nisam znao za to . Gdje to pise ? Vidim da skoro svi nose maske . Sta ce mi maska u mom autu?
U Klasnicama vec dva jutra po cetiri policajca ustavljaju sve vozace redom zbog maski, stavio sam masku da ne pravim sebi probleme, a inace nije mi jasno na osnovu kojeg propisa mogu pisati kazne, mozda samo pokusavaju disciplinovati ljude..

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Kaže treba imunitet ojačati, kako kad se sedi po ceo božiji dan i tipka u telefon, hrana iz konzerve, creva, pahuljice, posebna, viršla pileća..... sve puno aditiva konzervansa testa od 6 meseci, grickalice koje kakve niko ništa nediže teže od kašike, teško im peške do prodavnice a prodavnica dve kuće od njega, u dvorištu mož miš onu stvar da polomi a u baštama samo medveda što nema , čim nešto malo zaboli oma trodoni, panadoli, brufeni, diklofeni i kako organizam da se bori kad sve se veštački rešava, niko nama nije kriv do sami sebi ali no.Uf.
Slazem se Sale, posebno sto svi samo kukaju kako im je tesko na poslu.
 
Nažalost jedna važna i ozbiljna objava za sve moje drage prijatelje!!! Svi moji prijatelji i kolege, koji su bili u kontaktu sa mnom, mole se da se jave najbližem doktoru zbog testiranja na Corona virus. Potvrđeno je da sam zaražen i trenutno sam u izolaciji. Neko vreme se nećemo čuti ni videti. Zamolio bih sve koji su bili u neposrednom kontaktu sa mnom da obaveste svoje prijatelje i sve one sa kojima su oni bili u neposrednom kontaktu da se testiraju i pregledaju da li su i oni pozitivni na taj zloglasni virus... Hvala svima na podršci...
Reči su jednog Kineza...
 
Nije me bilo dugo. Obaveze i smanjeno, gotovo ukinuto bavljenje poljoprivredom uticalo je na to. Maticu, da te ne znamo, poverovali bi ti u napisano. 😀
 
U Klasnicama vec dva jutra po cetiri policajca ustavljaju sve vozace redom zbog maski, stavio sam masku da ne pravim sebi probleme, a inace nije mi jasno na osnovu kojeg propisa mogu pisati kazne, mozda samo pokusavaju disciplinovati ljude..

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Ne mogu kažnjavati kad maske nemaš gdje kupiti, ali je preporuka da se nose ko god ima.

Inače, te kontrole na izlazima iz grada su uveli u četvrtak. Provjeravaju sve koji prolaze jer se mnogi ne pridržavaju naređenja da ostanu u izolaciji, a došli su iz rizičnih područja ili su bili u kontaktu sa zaraženim.
 
Bolje u frižider nego u svinjac. :D Mišo samo napred i polako.Nismo se dugo čuli pa sam pomislio da si otišao negde preko iz Srbije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh