Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja na kamion stavljam, na pogon, bosanski protekt vec vise od 10 god. Nikad problema nije bilo, a po snegu sto ide, ni jedna druga guma ne moze vodu da joj nosi.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
DZAFER pripadnik dimnjenih, askalija, kurd,egipcanin,

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
DZAFER pripadnik dimnjenih, askalija, kurd,egipcanin,

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Tako se izjasnjavaju ima cak i DZEDAJA, VAMPIRA, BETMENA, tamo u RITU i malom Beogradu iza najlon pijace.
Skoro mi jedan seoski odimljeni prica kako je on INDIJANAC hoce da kaze INDIJAC ali mu ne ide
A rekao je jos da nevoli da trpi DISKRAMACIJU (diskriminaciju)
Inace ima BMW X6 i tri audija
Ko je lud a ko zbunjen???

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Savna s3 nije za ljeta...nju je najbolje jos malo pa skinut sa auta..Ako se vozi preko ljeta sara joj bude dobra a ona se sva iskoriti,dobije brukove.
Sto se tice protekta..ja ga vozim zadnjih 5 godina i jos mi se nijedna nije odlijepila il pukla.Ne odljpljuje se to bas tako lako i mogu rec da zimi idu bolje i od save s3,tigrove eskimo
 
Jel imao neko iskustva sa gumama REKORD ASIV?? CHINA
Hocu da uzmem 12,4 r36 za uzane tockove 14pr
ima drugar al nije merodavan sve njegovo je naj bolje

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
DXdX868XUAEpBGP.jpg:large


Zlatna medalja
 
Koliko moze da vredi 539 ja mislim da je 2005.Ima kabinu od 2008 stajao pod tremom jer je vlasnik stradao pa bi naslednici sad da prodaju.
 
Savna s3 nije za ljeta...nju je najbolje jos malo pa skinut sa auta..Ako se vozi preko ljeta sara joj bude dobra a ona se sva iskoriti,dobije brukove.
Sto se tice protekta..ja ga vozim zadnjih 5 godina i jos mi se nijedna nije odlijepila il pukla.Ne odljpljuje se to bas tako lako i mogu rec da zimi idu bolje i od save s3,tigrove eskimo

Zavisi šta radiš s tom gumam. Jednom sam se zajebo pa kupio ljetne gume, pa premontiravaj kod vulkanizera po ljetu pa pred zimu na zimske, pojede i novaca i živaca. Godišnje pravim do 15 000km i kupujem gume pred zimu, 4 zimske SAVA s3 ili ako naiđem kod komšije što rastavlja aute na dobre polovne ZAPADNE gume, dobijem ih bud pošto.

Uglavnom, pred zimu idu nove 4 zimske gume, taljigaju cjelo ljeto, pred drugu zimu zadnje naprijed, prednja nazad, i ganjam još tu zimu bez ikakvih problema a živim u gradu na vrh brda. voze bez brige i drugo ljeto a ako je treća zima blaža voze i treću sezonu a ako nije idu opet sve 4 nove. NIKAD problema, a vozi se i autoputom i po 600-700kg vozim u berlingu nikakva pojava bubrega ili da se guma iskoritila, nikud auto nit zavlači nit trese.

Kolega koji uradi oko 50 000km godišnje pred svaku zimu 4 nove zimske i preduraju mu ljeto bez problema a većinom je vožnja autoputom.
 
Dobre su zimske gume jer imaju dobar grip za nas ljubitelje zimskih čarolija. Kad ga smotaš na uglu i cepiš ručnu pa pustiš i gaaaas da ispravi.
Šteta što kanda snega neće više biti. Bilo dobro ovih dana :haha:
Jutros omašio banderu za 30cm al je i brzina bila malko zeznuta heheh
 
Ja na zeninom autu gume menjam na 4 godine i vozi ih i leti i zimi,a prelazi jedva 3000 km godisnje voza se samo po Beogradu.I kad smo joj uzeli A klasu dobila nove wintere i gazila ih 3 sezone,sad riken 2 sezona i ia da teraju do leta.Posto sam ja ostao bez auta pa vozim njen :osmeh: da ona vozi trjale bi jos 2 sezeno minimum,ovako naletele mi bridzstonke sa zaliha dot 0813 za 2600 pa da ga obujemo za leto,jer kako stoje stvari do jeseni tesko da cu doci do auta jer sam otisao na varijantu novog,pa dok kucni savet odobri budzet :osmeh: I zena se bunila sto ona nema letnje i zimske gume i rekao sam joj kad nauci da proceni ivicnjak ili rupu onda moze da dobije i alu felne ovako celicarte i jedan set guma dok ih ne izlie do karkase.
 
Koliko moze da vredi 539 ja mislim da je 2005.Ima kabinu od 2008 stajao pod tremom jer je vlasnik stradao pa bi naslednici sad da prodaju.
Probaj se cenjkati plafon 5000e bar moje misljenje, gume su 13 god a 10g stoje, akumulator, imas 500e ulaganja

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pokriven je nekom ceradom,akumulator skinut pre par godina,tad je poslednji put i paljen ne secaju se tacno kad mozda mada nisu sigurni 2013 :osmeh: Mi smo im ponudili 3500 posto komsija toliko ima,ostalo je da razmisle jer ni oni ne znaju koliko vredi,prvo su pominjali 8000 :haha:
 
Pokriven je nekom ceradom,akumulator skinut pre par godina,tad je poslednji put i paljen ne secaju se tacno kad mozda mada nisu sigurni 2013 :osmeh: Mi smo im ponudili 3500 posto komsija toliko ima,ostalo je da razmisle jer ni oni ne znaju koliko vredi,prvo su pominjali 8000
Toliko im treba!!!
Cesto otvorim oglase i kad vidim cene koliko traze za masine stresem se pogotovo za onaj 558 sta tu vredi 3000-4000 to nikako da shvatim!
I kad kazu super stanje a ono srednje zalosno
Skoro se ukljucim u raspravu na face-u bio je 549 mislim 90d pitam derana koliko bi trazio da mu traktor izgleda cestito da ima dobre gume sva stakla i da nije izlupan 15-17000 za 549 ,prvo da ima volan i sic kao svet!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imam stare kontakte tako da za male pare mozemo da ga sredimo,onako na prvu 100000 sigurno za filtere,ulja,gume,kocince,akumulator.Neko pametan je sve ove goidne ostavio nategnutu rucnu.E da hidraulika je ostavljena podignuta i stoji tako.
 
Jao pazite samo sa takvim mladim traktorima... Ponekad može biti bolji neki stariji koji je radio nego ovaj mladi koji je parkiran.... Ko zna šta je sa motorom ako nije paljen 5 godina. T110 ako te zanima,mislim da će jedan sasvim solidan 539 biti na prodaju kod nas u selu pa mogu da ti javim. Čovek je malo dublje zagazio u kredite nego što je mislio pa je još i par njiva morao kupiti,žito nije prodao a cena pala.... Eno rasprodao je kembrižde mislim da je i prikolice (sve je ispod cene dao) a vrv će i ferdžu.
 
Zavisi šta radiš s tom gumam. Jednom sam se zajebo pa kupio ljetne gume, pa premontiravaj kod vulkanizera po ljetu pa pred zimu na zimske, pojede i novaca i živaca. Godišnje pravim do 15 000km i kupujem gume pred zimu, 4 zimske SAVA s3 ili ako naiđem kod komšije što rastavlja aute na dobre polovne ZAPADNE gume, dobijem ih bud pošto.

Uglavnom, pred zimu idu nove 4 zimske gume, taljigaju cjelo ljeto, pred drugu zimu zadnje naprijed, prednja nazad, i ganjam još tu zimu bez ikakvih problema a živim u gradu na vrh brda. voze bez brige i drugo ljeto a ako je treća zima blaža voze i treću sezonu a ako nije idu opet sve 4 nove. NIKAD problema, a vozi se i autoputom i po 600-700kg vozim u berlingu nikakva pojava bubrega ili da se guma iskoritila, nikud auto nit zavlači nit trese.

Kolega koji uradi oko 50 000km godišnje pred svaku zimu 4 nove zimske i preduraju mu ljeto bez problema a većinom je vožnja autoputom.

Prepolovi ovo bobo...prepolovi :ppozdrav:
 
Prepolovi ovo bobo...prepolovi :ppozdrav:

Šta ti nije jasno? Pa valjda znam kad i kako kupujem gume na auto, pobogu! 2 zime i dva ljeta BEZ PROBLEMA to je 25- 30 000km vožnje i po asfaltu i makadamu i po njivama i pod teretom i SAVA guma koja nije nešto trajna naspram zvučnijih zapadnih konkurenata. Da je blaža zima i da nema ko ove godine snijega duraju treću zimu i treće ljeto. Dok god prolaze na tehničkom pregledu ja gume ne skidam. Sa citroen berlingom ne možeš glumiti Schumachera po cesti, ne sjećam se kad sam ga vozio 80kmh a kamo li brže i to JAKO utječe na trajnost guma...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh