Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obavezno poslati mail Maricu da ubaci Luku u Parove da uzme tih 100.000e pa da moze i bircuz ponovo da otvori::suncanje::
 
Sto da otvori, kad ce opet da propadne, cak i bez dede. Bolje da ode sa parama na recimo Tajland, pa da otvori posebnu temu sa novostima kad se vrati :ppozdrav:
 
Friske vesti sa terena:
Fijat je opet odrzo rec upalio!!!
Jeste da nema grejac na 220v al pali!
Mladurina sretna ko da slavi punoletsto, pozitivna bez sminke, puna razumevanja i energije, KONEKCIJA je bila dobra!!!
Po radnji skace ko srndac
Komsija moj moja uzdanica doceko me u gacama i potkusulji, Ja se prepao da nisam sledeci na listi za odstrel!!!
Izizetni dzentlmen kaze bilo je ko 89 u Rogoznici na moru!!!
Nece da prica detalje dzaba Ja pokusavam da izvucem reci iz njega, hteo sam lampu u oci da mu uperim i kombinirke da mu cupam brkove, ali dzaba, pun je samopouzdanja ko na MON BLAN da se popeo sinoc!!
Kaze uzecu ti kola veceras ne pita jel meni trebaju, a ja sta cu samo klimam glavom znam da MARENGO je mnogima ljubavnu srecu doneo!!!
Na astalu mu stoji Milka srce praline reko vide junaka vide sokola sinje tice, spreman ko da cela SFRJ stoji iza njegovih ledja,
Reko kako SHTAFETA jel sluzila dobro?? Kaze vrsnjak mu je radio ko na Sletu 78g
Nema druge nego da ga pitam da mi da mog fijata 5 matra da idem u ljubavne pohode za BEZDAN
I TAKO RODI SE LJUBAV POSLE 20G SIMPATIJE
Sta ti je zivot, kazem ja njemu ako bude islo 4meseca odma zeni, kuci dovodi!!!! A on ce puno kenjas reko da ja nisam kenjao ti bi suve ki-e osto

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ta oma sam prepozn'o! :osmeh:
Ko nije, nek' obavezno pogleda!
Pazi mi vekovima imamo slican humor!!!
Naj bitnije je da covek ne klone duhom!!
Al one Milka praline reko junace ko ti ovo donio, kaze Luka ne jedi sto za astal nije, reko a cvece jesi uzeo grdne rane moje kad me iz kuce ne istera,
Kaze ako budes srao po selu zavrsili smo kooperaciju
Eto kako LJUBAV utice na romanticne Paorske duse!!!
E moj seljace vise ne prica o 2 vagona soje sto je kuci ostavio a cena pala, ni o ovci sto mu krepala o bozicu, skroz je pozitivan, nije mu vise ni skupo da jede po restoranima, ni cena evro dizela ga ne dotice, one novce sto je hteo mali traktor da kupi oce za auto da potrosi, kaze da se oseca ko da ima 35 a ne 54-55g
Znaci falilo mu je samo malo samopouzdanja!
Ja pitam jeli se cura isflekala a on veli je zao mi bilo, rekoh seda glavo mislim se ja da se ona ne isfleka ti bi mi o ceni soje pricao!!!
Kaze zvao je jutros u 7 na posao da mu procita horoskop
Sta ti je patrijarhalno vaspitan covek, istera on mene mora da usisa i sredi kucu nada se da ce ja dovuci pod ikonu da ce joj tron predati
Samo da ne dodje do razlaza onda mozemo i on i ja i fijat svi u PM

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
E moj seljace vise ne prica o 2 vagona soje sto je kuci ostavio a cena pala, ni o ovci sto mu krepala o bozicu, skroz je pozitivan, nije mu vise ni skupo da jede po restoranima, ni cena evro dizela ga ne dotice, one novce sto je hteo mali traktor da kupi oce za auto da potrosi, kaze da se oseca ko da ima 35 a ne 54-55g
:haha::haha: Vidis kako je malo coveku potrebno da bude srecan.
 
Evo dodje mi KOBILA maticarka za ovce
Koliko je bilo tesko janje od 30gana?
Kad je tacno ojagnjeno?
Ova siljeganka ima 17 meseci a vec se ojagnjila to ne moze ?
Zasto Ovan ima sedlasta ledja?
Upropasti mi jutro, tri ZIVOTINJE je sjebala necu dobiti subvenciju za njih 3
KOBILA!!!!!
Treba i njoj pomoci ko komsiji!
Sve bi joj bilo roza boje i po taman!
Ja je gledam da je malo mladja a nebi meni ni ovako trnuli zubi
Stvarno nije u vinkl i!
Ajmo malo o lepsim temama, moje cenjene musterije, kojima radim usluge opravljam masine mi kazu da ce STOICKI izdrzati VOJNU VEZBU zajedno samnom!
Pravicu oprostajnu, prvi put nisam stigao culi ste kako sam odveden prinudno!
Zvacemo sve dame koje su same ili zapostavljene u vezi, braku, trudicemo se da im pomognemo (humanost pre svega) od muskih zvanica samo ozenjeni sa zenama ovi samci SILJOKURANI ne!
Da nebi bilo diskriminacije dimljeni tamburasi, zbog pripadnika muslimanske veroispovesti jagnjetina
Nek se cuje kad DODJOS ide u vojnike!!!!
Bice i supa sa knedlama, rezanci sa makom, gomboce, a gosti veceri ZARA I GOCI i naravno LAZO PAJCIN gosti iznanadjenja i ostala svita!
Tulum ce biti na sred mog vocnjaka u ladovini jednogodisnjih sadnica lesnika !!!
Razmisljao sam da idem vozom kao moji preci ali videcu razmisliti pa odluciti!!



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Udarnih rupa danas po putu kolko voles...a i cika sto pegla al felne prezauzet,ja nisam danas pogodio ni jednu al jeste surak pa sam isso da nosim felnu oa mi majstor divani ksko ima posla...
Tako da dobro gledajte... pogotovo sad ksd voda popuni rupe pa se slabo primete...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh