Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekada je najbolje ćutati.Druga strana medalje je da treba poznavati lično neku osobu da bi o istoj mogao pisati i suditi jer nije isto misliti i brati cveće.
 
Mi kad smo kupivali plac sa antenskim stubom lik je iso na rec ali smo mi bili za papir... za sve vas jedna vazna informacija u vezi ugivora. KADA PRAVITE UGOVOR PRIMER NA 1000€ EVRA OBAVEZNO U UGOVORU STAVITE DA AKO SE RASKIDA KUPOPRODAJNI UGOVOR DRUGA STRANA MORA DA ISPLATI NEKU SUMU KOJA PREMASUJE CENU SAMOG PREDMETA TJ OBJEKTA KOJI SE PRODAJE....Tako osigurate da nece da raskine ugovor i proda to drugom...Na kraju se i desiilo da je doso drugi covek i ponudio mu 20% vise od nas ali nije mogo da se predomisli. Ako neko nece ugovor nema trgovine- kraj Normalno ovo je za neke vece cifre...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

To je ucena i nije po zakonu.

Po zakonu kapara se smatra zakuljucenjem ugovora i da ce se on realizovati u ugovorenom roku.Dakle kad neko potpise da je uzeo kaparu to je amin ostaje samo da se realizuje kupovina.Mada i tada ima prava da odustane ali ako odustaje prodavac duzan je da nadoknadi dupli iznos kapare koji uglavnom iznosi 10%.

Isto tako kapara pripada prodavcu ako se ugovorna obaveza od strane kupca ne realozuje u nekom ugovorenom ili razumnom roku.

To su pisana pravila,a postoje i ona nepisana.

Malo je neozbiljno trgovati necime za sta nisi siguran koliko vredi recimo ili kao u ovom slucaju.

Neko je mogao da se zaduzi da bi kupio pomenutu masinu pa da se prodavac predomisli jer eto ispada da se zeznuo i da ostaje kratak.

Ovde je jedna strana nastupila detinjasto i krajnje neozbiljno a losa reklama je jaca od 100 dobrih.
 
Dobrodole, ti bi sve majstore-dezertere sa foruma na Goli otok, m? Znam te macane, stara si ti komunjara. :D

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
2009 godina, ja tek punoletan sto bi rekli Ameri berli ligal, na moru u Grckoj svakog dana iznad nas na plazi porodica Svedjana. Roditelji, i dvoje dece od kojih je jedno kvalitetna plavusa mojih godina. Joj ljudi kako sam buljio kao tetreb i lezao iskljucivo na stomaku. :D
Naravno, nista nisam ni pokusao. :(

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Slusam tudje probleme muke dvoumice, pokusavam da glupostima skrenem temu da se vratimo na masinu neka ide nekad ne

Evo jutros mi prica redovna musterija naisla da mi donese mandarine znaju da lezim, Prica on meni o ljubavnim jadima ima 54g nije ozenjen svidja mu se riba 45 kako da joj pridje, kaze izasao je iz fazona, da mu kazem da nije nikad ni bio skenjacu ga! Reko Ja bi njoj prisao ZGUZA tu bude smeh on se malo opusti kaze daj savet reko vidi znam tebe znam nju matori ste ljudi kreni diretk sta bude bice nema tamo vamo imas 54g napadaaaaaaj, idi do nje ona inace kasirka i direkt nemoj ovo ono , reci svidja mi se ajmo na pice veceras na kavu odvedi van sela popi pice ne gajbu nego kavu i dve rakidzone ubi je zamori sa pricom sjebi joj samopouzdanje, odvedi je negde da jede da se isfleka i spopadaj naapaaaadaaaj ako ima te dobar sex moze biti nesto ako nemate strasti sta reci cekati leptirice u stomaku a 100god zajedno imaju
Kazem ja kao ZIVOTA!!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pazi ja ne odustajem od svojih ubedjenja i principa ZLO ce im biti kad LULE udje u rialiti VOJNA VEZBA ko moj zemljak ZMAJ OD SIPOVA!!!
Inace stvarno zemljak nek znas GORANE ( mi smo dodjosi znate) i kazem onim sa cvarcima i holesterolom a matori nece TUKI da ti skoci pa na meni vatas predigru!!!
A TUKI ti riknuo za SLOBOM a matori, jeste se BULJASILI na akademiji
Jesi duvao drugu BROZU????

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Aj sad GORANE protiv nas ne smes zbog ZMAJA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dobrodole, ti bi sve majstore-dezertere sa foruma na Goli otok, m? Znam te macane, stara si ti komunjara. :D

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока

Napuniću uskoro 38 godina i NIKADA nisam bio Član ni jedne Partije, Stranke, Udruženja građana i sl...
I za vreme Sleta 25. Maja 1986. nisam hteo da obučem "uniformu" i blesavim se na lokalnom stadionu, a imao sam samo 6 godina...
Pokojni otac, Bosanac, ubio Boga u meni (tada se smelo, danas bi njega :haha:), i opet nisam hteo....
Nisu me čak ni u školu pustili, za kaznu....
Ali sam isterao svoje...
Mnogo puta mi se to obilo o glavu, ali jebeš ga...
Volim da imam svoje mišljenje o svemu i ne dam na sebe, makar mi glavu i nos polomili...
Kao i prste...
Oni su "(se) polomili" (na) nešto drugo, i što se mene tiče, kvit smo...
Ja smatram ovaj Forum mestom gde ću upoznati nove ljude i sarađivati s njima, ne samo u svom okruženju, selu gde živim, i jako se iznerviram kada se na Forumu pojavi kakav "pametnjaković" koji svima biberi, a ne smeš mu reč kasti...
Gledim ga dugo, ćutim i ne diram, i žmurim, i ondak puknem ko luft balon, kao sada...
NISAM NI JA BEZGREŠAN, ali onda ćutim i pokrijem se ušima, ali prvo pružim čoveku ruku pa makar me ošinuo, njegovo je da me prihvati nazad i oprosti ili da odbije i da više ne progovaramo, dok sam to ne bude hteo...
MNOGO PUTA je tako bilo, i bilo je da ne razgovaramo i po 10 godina, pa onda odjednom, krene neka priča, na nekom slavlju ili sastanku, pređe se preko svega, i teraj dalje...
Šta više, sa nekima postanem izvanredno dobar ....
Ovde ne smeš nikome ništa reći, odma' se uvrede, i kao, teatralno, traže napuštanje Foruma i brisanje Profila...
Kao uvređeni su...
Evo i s tobom sam se zakačio par puta, pa eto opet pričam s tobom, i pišem ti sve ovo, okrene se sve nekako na šalu, i teraj dalje...
Ovaj neće bre da prizna da je kriv, da ga mlatiš masnim ćebetom po glavi...

- - - - - - - - - -

Moze pojasnjenje nisam u toku.
Ma bila neka gužva oko "reklame" za njegove "rukotvorine", pa se prepucavali da li je to REKLAMA, ili samo STRUČNO OBJAŠNJENJE PROFESIONALCA u struci....
Čovek se uvredio, i ode...
Nije dobro, al, ajde, de...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh