Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok.ali ne razumem sto me toliko napadate..ko da sam ga zavrnuo za milionce...jebote odmah cim sam imao vremena na pauzi otirao sam na postu i uplatio mu i to za govrivo,a te fazone,majstor za 50evra ,nek prodaje po beogradu...krivo mi jdm sto me dobrodol napada,ko da sam uyeo te pare,nijmd mi **greška zinulo za stotku budite sigurni...svakom na ovom forumu,kome sam radio secku,odmah sam spustao 100,i to svako moze da potvrdi..ako ima neko ,kome nisam,slobodno nek se javi,a nemam tacno upisano ali preko 50orici forumasa sam ugradio,i nikad se niram nikom zalio..50×100=????
I mene sada da naziva neko govnom za jebenih 100evra???alo...

- - - - - - - - - -

Ne znam, stvar je između vas dvojice. Meni se čini da jbrtka nisi ispao fer jer kapara se vraća DUPLO, bez obzira na razlog odustajanja. To je neki red...

Vidi, okapario sam kombajn, dao čovjeku novce i kad ih je prebrojao i rekao da je u redu, pitam ga da mi kaže iskreno zašto ga prodaje da znam šta me čeka. Samo je rekao: "Ne mogu naći stol za repicu od 3m nigdje i samo zato, drugo ništa". Majstor koji je bio sa mnom da pregleda kombajn mu rekao za dva takva stola na našem terenu na što je čovjek odgovorio: "Jebiga, da sam znao, ne bih primio kaparu. Ne bih ga uopće prodavao a sad je gotovo". Dakle, još smo tamo bili, kaparu tek što je spremio u džep...

Bilo bi mi drago da se ovo drugarski razrješi jer očito da postoje dvije jako različite priče a žao mi je kad se ovakve stvari iznose tako javno pa svi mi koji gledamo sa strane imamo potrebu komentirati nešto mada se to nas ne tiče.

Jbg, zima je, dosadno...

Da me juce nije vredjao dabio bi duplo,...
 
Ti si bio u kafani i znas koliko sam dao majstoru, batali.
Jebe mi se za 100 evra, ali drug rec je rec i tacka.
Ja sam tako vaspitan i gotovo, ako covek ne drzi rec to nije covek za mene i kraj.
Sta je bili bilo je, i dalje sam u potrazi za strugom
 
Ne koristiš Forum za ličnu promociju (reklamu) ?

A kakva ti je to slika Profila "majstore" ?

Batali više...


Očigledno je CVEJA Po u pravu...
Ostali ćute jer si im bio "dobar"...
Rečeno je da se prestane sa raspravom a ti se nastavljaš...
 
E,a da ti ja sad napisem da dosta puta sam ja bio u kontra situaciji od ove,i znam kako je.izjeban sam bio i za mnogo vece pare,i za nekoliko meseci rada...i nikom nista.ovo mi se desilo sad,nenamerno,jednostavno na brzinu...i nisam imao vremena da okrenem neke trgovce.,..sad me napadate.i to svi koje ne znam licno..al me cudi sto me ne napadaju ljudi sa kojima sam samo malko saradjivao,nek oni napisu,kako sam svakog uvrnuo i za koliko...sa ovog foruma ih ima najmanje 100!!!
Ne napadam te, neznam te licno preracunao si se ne namerno i sad drugi trpi, kako bi se ti osecao da si Marko u ovoj prici, ti si Jan i ostaces Jan kao sto si uvek bio ne mozemo mi ni uticati na tebe ozbiljan si covek, imas porodicu, firmu, ni menjati tvoj karakter, samo se postavi na mesto Marka probaj makar! oseca se covek izigranim a to je jako lose, javlja se depresija i anksioznost to je opasno stanje. Ako izas.res go. no i progutaj ga nek ide zivot ko zna zasto je to dobro,
Tako je bar meni lakse

Ja sam oduvek za saradnju tezak i preke naravi, gadno se cenjkam posteno placam, posao uradim ali i naplatim, kome se nesvidja ima drugih slosera pa izvolte.
Ali ako sam rekao da ce kamion ili traktor biti gotov do jutra onda ce biti i evo lezim 4 dana trese me prehlada celu noc u subotu sam radio neki Iveco do 4-20 ujutru al je bio gotov u 7h
A ako izgubim musteriju ima 7 kamiona i 2 ulta 2 viljuskara lose ce meni biti!!!!!!! Ja gubim!!!
Da su svi ljudi isti svet bi bio dosadno mesto!!!




Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Očigledno je da tebi nisu poznati neki univerzalni zakoni ponašanja i poslovanja.
Sasvim je svejedno dali si prevario čoveka za jedan, sto ili hiljadu €. A ti kažeš da ga nisi mnogo z...o. A majstor kog je vodio je zaludan, i jedva čeka da mu **greška vidi puta, pa ga i ne plaća..
Još kaže da treba biti srećan sto mu je uopšte i vratio novac..
Svašta..
 
Sta tebe boli kakva je meni slika profila,i stvarno,koji **greška oces od mene??jebote,zalepio si se kao krpelj....jel ja tebe pitam kakva je tvoja slika?
 
Ćutao sam kada si nakrpio ovoga mirostija, u temi Alati i radionice, DO SADA si se ti tamo kotirao, a od sada, teško, pamtiće i ovi što ćutu i glede ovu tvoju BRUKU...
Elem, rekoh, majstorska posla, neka ih pa nek se nastavljaju, pola tih stručnih termina nisam razumeo, ALI sam vrlo dobro razumeo tvoju nameru da omalovažiš druge i njihova mišljenja...
Što je još gore, besan sam i na sebe, jer sam ti ZAMALO POVEROVAO, i hteo nešto sarađivati s tobom, a sada to NE BIH ni da mi doplatiš....
Duplu kaparu...:haha:
 
Onaj mali 7-90 Iveco magirus
Mali 5t kiper 4 cil turbo 87ks

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mogu reci jako kvalitetno uradjen mali truck 85g

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nikog nisam prevario,jednortavno sam odustao od prodaje i to je to,...i da vam ne kvarim ugled,slobodno me izbrisite i porue i profil.kao bukura.i panonstiba.nemam nameru da se ubedjujem,svi vide trn u tudjem oku,a ne vide u svom..
 
Od sad radim samo FAP I TAM kamione treniram za VOJNU VEZBU

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A stvarno gde je BUKUR?
Sakule u srcu banata?


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nikog nisam prevario,jednortavno sam odustao od prodaje i to je to,...i da vam ne kvarim ugled,slobodno me izbrisite i porue i profil.kao bukura.i panonstiba.nemam nameru da se ubedjujem,svi vide trn u tudjem oku,a ne vide u svom..
Ajde niko nije bez gresan!
Ja volim zene da varam da im lazem ko ker da im mastim da im falim da me zele i ide mi

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nisam dzaba ucio psihologiju tolike godine!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kad se samo setim zbog cega je @North ARMY meni zalepio opomenu. Ocigledno nisu za sve isti arsini.
Da se razumemo, ne mislim na Luku d hantera. :)

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Nikog nisam prevario,jednortavno sam odustao od prodaje i to je to,...i da vam ne kvarim ugled,slobodno me izbrisite i porue i profil.kao bukura.i panonstiba.nemam nameru da se ubedjujem,svi vide trn u tudjem oku,a ne vide u svom..

Aman čoveče, JA TE NE MRZIM ! ! !
Zašto da ti se briše Profil ?
Bilo je i drugih, pa su ćutali par meseci, slegla se prašina, i opet pišu po Forumu...
Zaboravilo se...
Ili ONI tako misle...
Mada su i pojedini akteri o'šli "na onaj svet"...
Jednostavno, progutaj knedlu (ili nešto drugo), gledaj da se nekako odužiš Marku za zajebanciju, nađi mu neki povoljan strug, i iskupi se !!!
Shvati, braćala, da ovaj put NISI U PRAVU !!!
Ako to ne shvataš, onda jebaj ga...
To je poenta celog mog zamlaćivanja s tobom ceo dan !!!
Možda i jesi MAJSTOR, ali nisi ispao ČOVEK...
A da bi bio jedno, MORAŠ biti i DRUGO !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh