Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kazem da sam tarapeut za moje musterije, a onda idem na svirku da mi dimljeni tamburasi skinu negativnu energiju da ocistim AURU i udjem u CJI
Pa sa kakvim snasama da se porvem ako su veste nisu jake pa onda biserna kupka+ masaza za mene i te moje djevice ala budem ondak u full energiji joj

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
E uzeo je Moj auto jbg on nema Ja dao nek mu je ALAL samo nek je zdrma jos se nisu vratili bili su u kina rastoranu a sramota me zvati u hotel da pitam jesu tamo, mada mogao bi jedna drugarica radi u kuhinji da proveri jel MARENGO na parkingu nek se jase dok mogu, ponudio sam mu kamagru imaju klinci u selu kaze netreba mu aj videcemo ujutru kad vrne fijata samo da mu upali nocas ladno je -15 a auto star,
Otici cu ujutru u radnju da nju vidim kako dise pa kod njega na kavu da cujem SOKOLA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Daj boze (kako si ga opisao) da ujutru ne bude golub gacan, a ne soko.
 
Na pecanje idem jedino kad mi dodje rodjak iz Bg . Jednom tako odemo na Plivu i Janj , na pastrmke jer je to raj na zemlji . Sječam se da smo se kladili ko može duže da izdrži bosih nogu da stoji u rečici Janj , a bio avgust . Mislim da je rekord bio 5 sekundi , počinju noge da trnu i ako ne iskočiš oduzimaju se.
Ja se kupao kod restorana MLINCIC 2013g u reci JANJ
A jest ladna voda ko smrt mal crko nisam

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Momo brate moji su iz sela POPUZE gornji janj

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jednom cu vam pricati kako sam isao u HABITAT Janj da obidjem korene pa zavrsio u Jajcu u pritvoru ni kriv ni duzan zbog LAV piva

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Odjavio sam se,ali ne mogu da ti ne odgovorim..to sto smo raspravlali u temi ,ti nisi razumeoo,i procitaj jos jednom,od pocetka sam tvrdio da sa jednom ,istom plocicom ne mozes da radis i grubu i finu obradu,i na kraju je takowi ispalo,a mirosti je tvrdio da moze,ali je isti tip plocice a dva razlicita modela...i oko toga se digla cela zbrka....a ovo drugo sta si napisao,necu da komentarisem,jer nije bas za forum...samo cu da napisem da mi je oktobra 99 umro cale, a oktobra 2000 majka,i ostao sam sam sa nepunih 20 godina,kako sam to prezivljavaowi kroz sta sam prosao znaju nekh,recimo,bukur,dragan kovaceuj.itd. ? Tada sam ja vecinom bio izteban najvise za pare...sada imam porodicu i zato necu da rizikujem da mi se takvo ponovi,jer nisam sam,a mislim da nisam zasluzio da me neko naziva govnm pred celim forumom, i th da mi naziv stavljar u uvodnike...sada slobodno moze brisanje,a svakonek misli sta mu volja.
Ovaj ne odustaje...
E, a di se gasiš?
Pročitaj SVE što sam napisao za tebe, ovde u ovoj Temi, pa onda možemo (dalje) razgovarat'...
Na "tuznu pricu o kerusi i njenih 7 malih kucica" ne padam, traži drugo "rame za plakanje" jer i moja životna priča je pre za "vjerovali ili ne", a NE za Forum....
Jedared sam probao da kukumavčem, nije mi išlo...
Kukao za Junicu, ne može, Socijalu, ne može, jebaj ga daj izjasnite se ŠTA MOŽE nanu li Vam.....
Tražio posao, kaže, gde si ti bio do sada ?
I to onako, s visine, ko da sam došao da ga molim !!!!
Propisno ga "nahvalim", i sve po spisku i redum iiii, domu svome, Dobrodolu dalekome !!!! :cao:
I jebaj ga, šjedim u 'ladu, zato što sečem drva VAN ŠUME !!!!:bravo:
P.S. A mogao bih malo "u privatno" zar ne ? ::namigivanje::
 
Sergej Jesenjin RUSKI PROIZVODJAC PESAMA (ESEJA)OPSTA TEMA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jel to koleginu zivotnu pricu poredis sa kerusom i 7 kucica ?
Mlad si pa ne razumiješ....
Onaj iz Audicije numero 2:
Što ste sprijemili:
Tuznu pricu o kerusi i njenih 7 malih kucica....
I tako dalje, tužnog izraza lica skoro pa mož zaplakat' zajedno s njim....
Zadovoljan, momčino ? :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Sergej Jesenjin RUSKI PROIZVODJAC PESAMA (ESEJA)OPSTA TEMA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
I opet nema ZAHVALI SE !!!!!!!!!!!! :ppozdrav:
 
Aj ubite coveka sto je malo lagao i varao nismo na pokeru!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ovaj ne odustaje...
E, a di se gasiš?
Pročitaj SVE što sam napisao za tebe, ovde u ovoj Temi, pa onda možemo (dalje) razgovarat'...
Na "tuznu pricu o kerusi i njenih 7 malih kucica" ne padam, traži drugo "rame za plakanje" jer i moja životna priča je pre za "vjerovali ili ne", a NE za Forum....
Jedared sam probao da kukumavčem, nije mi išlo...
Kukao za Junicu, ne može, Socijalu, ne može, jebaj ga daj izjasnite se ŠTA MOŽE nanu li Vam.....
Tražio posao, kaže, gde si ti bio do sada ?
I to onako, s visine, ko da sam došao da ga molim !!!!
Propisno ga "nahvalim", i sve po spisku i redum iiii, domu svome, Dobrodolu dalekome !!!! :cao:
I jebaj ga, šjedim u 'ladu, zato što sečem drva VAN ŠUME !!!!:bravo:
P.S. A mogao bih malo "u privatno" zar ne ? ::namigivanje::
Slobodno se i ti ugasi.
Ko si ti da ti napadas nekog u necijoj svadji?
 
Sjebase mi party a ja obilazim ovcu treba da se janji, vako NALADJEN pa mi dosadno ko na oranju!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh