Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lovac Luka
E, jesi lik, svaka ti čast :bravo:
"odvedi je negde da jede, da se isfleka, pa napadaj"...
Ubi joj samopouzdanje to je cilj kad je ona u kurcu ti si na delu zamori udavi samo nek da makar iz sazaljenja kad ti da mucenice tu si car nad carevima tu je kupi tu je gazi ko da ti je zadnji put u veku makar crko iskali cjuskiju ko hilti tu je osvoji na svom terenu plati hotel
Sutra je zovni pre podne odnesi cvece, al ozbiljno pokazi joj da se brines o svojim zenama to pali

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dobrodol to sto nisi bio u vladajucim partijama je veliki minus ---------------
A mogao si vec 20 g da budes KUROTRESINA u opstini referent za promaju
A sto si voleo TITU to razumem tad bila samo 2 tv programa
A sto pricas sa ljudima koje nisi podnosio i to razumem vuk dlaku menja al za partije vladajuce JOOOOJ

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Buraz ti si i Života i Bogoljub i Mićo (ako se dobro sećam imena) u paketu zajedno!
Jos Ja njemu rekao lep si zgodan si privlacan za zene ovo ono on se primio dobio krila samopouzdanje ko cardak
Odveo je u kineski restoran po mom savetu radi tamo decko iz sela pa mu kazes da ne donese viljuske onda imas vremena 2h traje vecera stapicima a uvek se ona ufleka a ako se ti uflekas boli te tuki imas ves masinu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jos Ja njemu rekao lep si zgodan si privlacan za zene ovo ono on se primio dobio krila samopouzdanje ko cardak
Odveo je u kineski restoran po mom savetu radi tamo decko iz sela pa mu kazes da ne donese viljuske onda imas vremena 2h traje vecera stapicima a uvek se ona ufleka a ako se ti uflekas boli te tuki imas ves masinu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

E nisam se skoro ovako nasmijao... Baš si CAR...
 
Jel ima neko na ovom forumu iz RSD (Srbija , pokrajine kako već zovete) da nije iz Bosne porijeklom ?
Jbg u JANSKOJ DOLINI ima oko 4000ljudi a u VOJVODINI 40 000 JANJANA
Nisu krivi nasi preci bili su religiozni i nisu koristili sredstva za kontracepciju

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dobrodol to sto nisi bio u vladajucim partijama je veliki minus ---------------
A mogao si vec 20 g da budes KUROTRESINA u opstini referent za promaju
A sto si voleo TITU to razumem tad bila samo 2 tv programa
A sto pricas sa ljudima koje nisi podnosio i to razumem vuk dlaku menja al za partije vladajuce JOOOOJ

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Što je najgore, kad gledam druge kako se prevrću ko golubovi,iz Stranke u Partiju padne mi mrak na oči, i bude mi gadno krivo, umlatio bi ga, pa se ondak secnem, jbt, mlađi od mene skoro pa upola, a leđa ko šifonjer, zažmurim, ali noge odoše na drugu stranu....:haha:
Više pružim jezičinu, tu mi ni jedna žena ne može parirati, imam priču za medalju, 1. mesto meni, a ostali nek se tuku za 2....:haha:
Ali, velim, noge neće, "na tu stranu"....
Ponekad bude Tamburica Fest, i van sezone, ali samo kad počne vređanje na rasnoj i nacionalnoj i verskoj osnovi, ako nemaš drugi "argumenat", i zamerku, ne poteži te gluposti...
Što je još gore, kad mućkam ovom "polubosanđeroskom" tikvom, da li bi bolje prošao, kao pederište i poltron, JBT-e, kontam da bi' opet sve isto ili slično uradio !!!
ALI mirno spavam, doduše, sa "argumentacijom" u ćošku sobe....::suncanje::
Dok ne naleti kakva "mušterija", pa malko "produvam dizne"....:ppozdrav:
 
E uzeo je Moj auto jbg on nema Ja dao nek mu je ALAL samo nek je zdrma jos se nisu vratili bili su u kina rastoranu a sramota me zvati u hotel da pitam jesu tamo, mada mogao bi jedna drugarica radi u kuhinji da proveri jel MARENGO na parkingu nek se jase dok mogu, ponudio sam mu kamagru imaju klinci u selu kaze netreba mu aj videcemo ujutru kad vrne fijata samo da mu upali nocas ladno je -15 a auto star,
Otici cu ujutru u radnju da nju vidim kako dise pa kod njega na kavu da cujem SOKOLA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Bobo meni je ipak ovo sam špic derane (ona reklama... vrh brate)!
Eto samo moj babo nikako da ode na mezarje, neda mi se nikako da ga se resim, gazio ga brenom, gnjecio kamionom, prevrtao sa voza, vodio u lov, al ima zivota ko da mu je macka srednje ime

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Jedino što bih umesto mačka napisao mačor... Ipak je Baabo u pitanju,ne? :haha:
 
Što je najgore, kad gledam druge kako se prevrću ko golubovi,iz Stranke u Partiju padne mi mrak na oči, i bude mi gadno krivo, umlatio bi ga, pa se ondak secnem, jbt, mlađi od mene skoro pa upola, a leđa ko šifonjer, zažmurim, ali noge odoše na drugu stranu....
Više pružim jezičinu, tu mi ni jedna žena ne može parirati, imam priču za medalju, 1. mesto meni, a ostali nek se tuku za 2....
Ali, velim, noge neće, "na tu stranu"....
Ponekad bude Tamburica Fest, i van sezone, ali samo kad počne vređanje na rasnoj i nacionalnoj i verskoj osnovi, ako nemaš drugi "argumenat", i zamerku, ne poteži te gluposti...
Što je još gore, kad mućkam ovom "polubosanđeroskom" tikvom, da li bi bolje prošao, kao pederište i poltron, JBT-e, kontam da bi' opet sve isto ili slično uradio !!!
ALI mirno spavam, doduše, sa "argumentacijom" u ćošku sobe....::suncanje::
Dok ne naleti kakva "mušterija", pa malko "produvam dizne"....:ppozdrav:
Nikad nisam bio politicar ali skoro sedim sa dva jedan je na bas funkciji u drzavi a drugi je bivsi predsednik opstine i skoro da me ubede budale da budem CLAN

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zasto nema "zahvali se",pa sad bi klikno 20,puta, pa od cega su tebe Luka pravili leba ti...pooravio si mi dan...
A bas zanimljiva tema,valja kad se zakuva malo..
A boze moj pa ne zatvaramo vlagu na svetac svaki dan..
 
Bobo meni je ipak ovo sam špic derane (ona reklama... vrh brate)!
Jedino što bih umesto mačka napisao mačor... Ipak je Baabo u pitanju,ne?
Neda mi se SINISA druze nikako i udar groma bi taj preziveo ima pritisak i tahikardiju cuga svaki dan 5-6 piva 5-6 rakija jede ko KROKODIL nista mu nebi verovao ima dobru genetiku, a stvarno nema sta mu nisam radio i prevrtao sa sena i gazio sa 5100 aj reko veci je od naseg 560 brze ce stradati al nista ni karabin nije pomogao
Samo 3 ured ili slug brener

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ćutao sam kada si nakrpio ovoga mirostija, u temi Alati i radionice, DO SADA si se ti tamo kotirao, a od sada, teško, pamtiće i ovi što ćutu i glede ovu tvoju BRUKU...
Elem, rekoh, majstorska posla, neka ih pa nek se nastavljaju, pola tih stručnih termina nisam razumeo, ALI sam vrlo dobro razumeo tvoju nameru da omalovažiš druge i njihova mišljenja...
Što je još gore, besan sam i na sebe, jer sam ti ZAMALO POVEROVAO, i hteo nešto sarađivati s tobom, a sada to NE BIH ni da mi doplatiš....
Duplu kaparu...:haha:

Odjavio sam se,ali ne mogu da ti ne odgovorim..to sto smo raspravlali u temi ,ti nisi razumeoo,i procitaj jos jednom,od pocetka sam tvrdio da sa jednom ,istom plocicom ne mozes da radis i grubu i finu obradu,i na kraju je takowi ispalo,a mirosti je tvrdio da moze,ali je isti tip plocice a dva razlicita modela...i oko toga se digla cela zbrka....a ovo drugo sta si napisao,necu da komentarisem,jer nije bas za forum...samo cu da napisem da mi je oktobra 99 umro cale, a oktobra 2000 majka,i ostao sam sam sa nepunih 20 godina,kako sam to prezivljavaowi kroz sta sam prosao znaju nekh,recimo,bukur,dragan kovaceuj.itd. ? Tada sam ja vecinom bio izteban najvise za pare...sada imam porodicu i zato necu da rizikujem da mi se takvo ponovi,jer nisam sam,a mislim da nisam zasluzio da me neko naziva govnm pred celim forumom, i th da mi naziv stavljar u uvodnike...sada slobodno moze brisanje,a svakonek misli sta mu volja.
 
Na pecanje idem jedino kad mi dodje rodjak iz Bg . Jednom tako odemo na Plivu i Janj , na pastrmke jer je to raj na zemlji . Sječam se da smo se kladili ko može duže da izdrži bosih nogu da stoji u rečici Janj , a bio avgust . Mislim da je rekord bio 5 sekundi , počinju noge da trnu i ako ne iskočiš oduzimaju se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh