Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Pancevu me izvedu pred celu kasarnu da me naruze a ja se smejem ko budala!!! Pred 1200 ljudi
U POZAREVCU isto Ja opet smeh do suza a neki general komadant kasarne URLA sve mu sline lete ko keru!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja im kazem nisam polozio zakletvu dvojka ste!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nesme da te tuce i da ti zabrani hranu vodu i duvan sasvim dosta a ti nista nemoras da radis samo pises izjave a pises jako sporo imas kade, vremena na pretek!!!!
Kaze zatvor 32 dana reko OK opet sam kuci do BOZICA

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A kad pricas na engleskom papani pod oficiri bagra i fukara, izdrkavaju se na vojsku!! Nekog MEMAROVICA pitam jel mu tata ujak a Mama tetka, ucio sam genetiku u skoli lici mi na hodajuci INCEST

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mi kad smo kupovali imt 509 tu u selu otisli do cice (oko90godina) videli i dogovorili se. Pitamo koliko da ostavimo kaparu kaze cica "u moje vreme pre rata (2sv.rat) je podavac ostavljao kaparu a ne kupac"...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ti pod oficiri to je bas MARVA nisu mogli ni pekari da budu ni sinteri nisu znali da misle pa ajde u vojsku!!!!
Chuljak
Grozdanoski
Memarovic
Drobnjak
Mitrovic
Bojanovski
Sve SHABANI
A oficiri ALKOHOLICARI!!!!
Takvo je moje iskustvo

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Druze Ja sam (pukao) kad su me odveli nisam imao sta da izgubim, izgubio zbog vojske posao u EIBL+WONDRAK, oteli mi vojnu zemlju 25ha posejanih oprsjanih nadjubrenih!!!! pukao lizing za auto sve lepse od lepseg i sta mi je ostalo, samo da sve pebacim na zezanje da bezim iz realnosti!!!!! A on mi prica o 8kockica i cjebetu!! rodjaci 8 kockica
A ja u minusu debelom bankrotirao imao 100 000 din i to poneo za 6 meseci pakla
Kredit ostao lizing ostao a ja SLUZIM DOMOVINI
Javi se u coveku BUNT krenes glavom kroz zid lakse ti dusi!!!
Postanes opasan po okolinu, evo bio je samnom jedan decko iz KRCEDINA zbog njega sam tukao zastavnika decko dobar ko lebac, a ovaj ga njaka da mali place svaku noc!! Kad sam ga izdovacao ko na vasaru!
Ko je iz KRCEDINA?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja kada sam prodao prikolicu,dogovor je bio da će doći za 2 nedelje,nakon što su prošle 2 nedelje,čovek me zove i reče da nije primio platu....Po prikolica su došli nakon mesec dana od dogovorai platili su dogovorenu cenu-i šta da radim,nisam hranio prikolica niti sam ih koristio.Da,dali su kaparu 100E a prikolica sam prodao za 600
 
Ja kada sam prodao prikolicu,dogovor je bio da će doći za 2 nedelje,nakon što su prošle 2 nedelje,čovek me zove i reče da nije primio platu....Po prikolica su došli nakon mesec dana od dogovorai platili su dogovorenu cenu-i šta da radim,nisam hranio prikolica niti sam ih koristio.
To je tvoja dobra volja!
Ako se sa nekim cenjkam pa me jos zavlaci nema gestova dobre volje!!!
Sa ljudima treba ljudski, ne Bozanski!!! Vec ljudski!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ok,ja sam vo..jesi zadovojan???bolje to nego da ostanem neko vreme bez masine i ipadnem budala,.svi sto najvise glumite postenjacine,zapitajte se sami sebe,da li je bas tako...odustao sam od prodaje i sta sad???da me lincujete??pare su jos u 13h vracene,nisam ih drzao 10 dana,pa onda odlucio,vec manje od 24casa..mada je to i nebitno...mene koji sam odustao od prodaje,zbog razloga koji sam naveo,nazivate volom,a pare sam davno vratio,a neke lopurde sto pokradu milijarde,nekima otmu na kvaran nacim hektare zemlje,ne smete ni ime da spmenete..
 
Nisam imao vremena na pisem na forumu.
situacija se oigrala ovako kao sto znate napisao sam da je moj strug prodat i da trazim drugi. Jbrtka se sam javio i rekao da ima pa 30 za 6500. Sutradan mi je poslao slike i ja sam ga pozvao, rekao mi je cenu od 6200 bez brzo izmenjivog nosaca i sa jednim futerom. Prekljuce smo otisli kod jana cale moj, ja, edu poveo da se provoza i jednog majstora sto nam radi na strugu. Nekoliko puta smo se culi i nije mi uopste spomenuo a razmislja da ga ne prodaje, vec mi prica da hoce ovaj da menja zato sto nema posmak na malm suportu.
Kada smo dosli kod jana bas nas je lepo primio, razgledali smo strug i ja ga pitam za koliko ide, on mi mrtav ladan kaze bez nosaca 6300 iako mi je preko telefona rekao 6200, kao ne seca se. Pokusao sam da spustim tih 100 eur ali bezuspesno, i dogovor je pao rukovali smo se i ja sam ga pitao koliku ces kaparu, on mi je sam rekao dosta je i 10 evra, ja mu dam simbolicnih 100 eur. Sinoc mi kao najveci dzukac salje poruku da je odustao od prodaje, razlog je dda je razmislio i da je trazio drugi strug ali ne moze da nadje, a njemu treba masina. Rekao je rec je rec ali ja moram da je pokazi, tako nesto je rekao. Prvo nisam mogao da verujem sta mi je rekao, ovo mi se prvi put desava. Ja ga pozovem posle kratke prepiske i ona je krenuo dda mi prica koga je sve zvao i kako je nasao na jednom mestu ali skup, zabole mene sto ne moze a nadje, rukovali smo se i amin. A ja sam 2 dana pre toga prodao strug racunajuci na njegov, juce je dosao kupac i natovarili smo ga, a on mi poruku da je odustao salje sinoc.
Danas mi salje poruku kao a ne ispadne dzukac nasao mi je jedan pa30 od 1.5m sa 90 vretenom za 5000, kad mi je posao slike ono zesca sklopocija. Kad je vec lepo nasao u komsiluku kad si tako pametan trebao si da ga uzmes sebi i jos da imas kusur.
Ponasanje mu je u rangu klinaca u pubertetnu ili zene u pms, oce piski nece piski. Odrastao si covek dogovori se sam sa sobom da li hoces da ga prodajes a ne mene da zajebavas. Vratio je on meni danas kaparu 14000din. Kao hteo je a ispdne dobar pa je dao 2000 za gorivo.
Mene ja ta njegova zajebancija kostala vise, put, pa moje i caletovo izgubljeno vreme, majstoru sto je gledao 50 eur za koje mi jan ne veruje a sam mu ao ali me zabole, plus vecera 5000 din.
Nije sve u parama problem je sto je ispao govno i nije odrzao rec, a za mene je rec svetinja, ako sam nesto nekome obecao tako ce biti i kraj makar bilo i na moju stetu, a nije mi se desilo jednom a se zajebem na svoju stetu.
Ukratko to je otprilike to
Molim urednike da ne brisu moj post
 
Ok,ja sam vo..jesi zadovojan???bolje to nego da ostanem neko vreme bez masine i ipadnem budala,.svi sto najvise glumite postenjacine,zapitajte se sami sebe,da li je bas tako...odustao sam od prodaje i sta sad???da me lincujete??pare su jos u 13h vracene,nisam ih drzao 10 dana,pa onda odlucio,vec manje od 24casa..mada je to i nebitno...mene koji sam odustao od prodaje,zbog razloga koji sam naveo,nazivate volom,a pare sam davno vratio,a neke lopurde sto pokradu milijarde,nekima otmu na kvaran nacim hektare zemlje,ne smete ni ime da spmenete..
nisi ti vo, nego sam rekao uopsteno na odnose u kopovini i prodaji. a to je tvoja masina i imas pravo i da prodas i da odustanes. sve je stvar vaseg dogovora izmedju vas. nije bilo vrijedjanje cisto da se razumijemo.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
I sta sam ja kontra napisao??nikoga niram ubedjivao,nicim,samo sam napisao da odustamjem od prodaje.i to je to
a ti marko ne vrfjaj da ne pojedes.govna.jer ja tebe ne vredjam.a sad sam i zazalio sto sam pokurao da ti nadjem drugi strug,jer sam hteo da budem koliko toliko fer,mad nisi zasluzio.a da znas da strug nije nikava skropocija,kao sto pises.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh