Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Људи о чему се прича овде,банке су нажалост незаобилазне у данашње време,и треба се томе прилагодити и то је сва мудролија.Одржавање рачуна је најмања ставка,за 1200д не би сматрао да сам прошао као бос по трњу,деру они доста на другим стварима а то су много озбиљније цифре.1200 дин су 4 пакле цигарета.
 
Kako onda, kada si upucen i pomazes suseljanima, da ti se desi da ti skidaju za odrzavanje racuna mesecima, a da to ne znas?!

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
Jebaj ga, na greškama se uči...::sramota::
Ja kad išao u školu, toga nije bilo na predavanjima...:haha:
Stigao neki zaostali iznos za predato mleko Šabačkoj mlekari, Izveštaj o stanju računa stiže na mejl, koji sam ignorisao i nepročitanog švićnuo u kantu, i "naleteo"...
Dvaput neću !!!

- - - - - - - - - -

Putin
U ono vreme bogami, 1.200 dinara bila dnevica j.....b ga ti...
 
Ja sam uzeo sada kredit za kupovinu stoke sa fiksnom kamatom od 1%. Odobrili mi ali dok sam platio pristup kreditnog biroa za sebe i zenu, menice, 1,5% obrada kredita.. ode na 3% ali mi je taj novac dosta znacio, i kamata je prihvatljiva skroz.
 
Nikad ovako.....

DXCVDcDXUAErfi2.jpg:small
 
Marko koja banka je u pitanju ?? I jel ima neki uslov vezan za stoku ??

To je ona klasicna uredba koja ide poslednje dve godine. Fiksna kamatna stopa od 1%.

Pun naziv: ПРАВИЛНИК О ПОДСТИЦАЈИМА ЗА ИНВЕСТИЦИЈЕ У ФИЗИЧКУ ИМОВИНУ ПОЉОПРИВРЕДНОГ ГАЗДИНСТВА ЗА НАБАВКУ НОВИХ МАШИНА, ОПРЕМЕ И КВАЛИТЕТНИХ ПРИПЛОДНИХ ГРЛА ЗА УНАПРЕЂЕЊЕ ПРИМАРНЕ ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОДЊЕ

 
E i ja sam bio na redu danas. Ljubazno joj rekao da ne zelim nista od njih.
Ipak mislim da ne zove ona tek onako nego da gazda pritiska da prodaje krede i druge papazdjanije.
 
Људи о чему се прича овде,банке су нажалост незаобилазне у данашње време,и треба се томе прилагодити и то је сва мудролија.Одржавање рачуна је најмања ставка,за 1200д не би сматрао да сам прошао као бос по трњу,деру они доста на другим стварима а то су много озбиљније цифре.1200 дин су 4 пакле цигарета.
Za 1200 dinara mogu da kupim mom detetu bilo sta i to ima vecu vrednost! Nekad su banke obracunavale kamatu na tvoje pare ako stoje na racunu a ne da ti svaki mesec skidaju po 200 dinara zato sto ima na racunu para! To je najobicniji lopovluk!
 
Redovno naplaćuju mesečno održavanje računa.Ne znam samo šta se tu održava.Da li zimi bacaju so po njemu,brišu prašinu,peru stakla,zavese,tepihe?
 
Uglavnom su to studenti koji pokušavaju zaraditi neku paru. Naravno da ih gazda mami i vrši pritisak da donose što više podataka . Po pozvnom broju vidim da su oni i ne javljam se. Ako se nekad prevarim odmah na početku ih zamolim da ne troše vrijeme jer nisam zainteresovan ma šta da nude, prodaju ili istražuju. Izbjegavam kredite na banderi, one što dođu kući i nešto povoljno nude i sl. Dobar proizvod ili usluga se ne nude. Oni imaju uvijek dovoljno kupaca. Alergičan sam na one koji prodaju navlakuše od onih na sajmovima koji nude besplatan kalendar samo da zastaneš a onda ti uvale sliku nekog sveca i ona košta ko onaj pjetao što ga je čovjek prodavao zajedno sa konjem, i one u banci kad nude malu kamatu a onda nabroje troškove (koje su prećutali dok se nisi uhvatio u Kolo) i onda dugoročno gule kožu. Ne odjednom da pacijent duže poživi. I one... Ma kad se počnu gledati nule tu poštenje blijedi a milosti nema.
 
Redovno naplaćuju mesečno održavanje računa.Ne znam samo šta se tu održava.Da li zimi bacaju so po njemu,brišu prašinu,peru stakla,zavese,tepihe?
Umesto da smanje kamate, pa da imaju vise musterija, onda im ne bi trebala ni reklama na tv u najskupljim terminima, i ne bi morali da naplacuju odrzavanje racuna....
 
Sve je to jasno ali preteruju.Provera stanja računa putem bankomata naplaćivala se 5 rsd.Ne znam koliko se naplaćuje sms usluga obaveštenja o prilivu novčanih sredstava na račun ali znam za internet banking uslugu koja košta 45 rsd mesečno plus pdv.
 
Ako smanje kamate onda ce se i zarada smanjiti, bolje ovako, vece kamate i jaci marketing. Sve ce da rade samo da se zarada ne smanji.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sve je to jasno ali preteruju.Provera stanja računa putem bankomata naplaćivala se 5 rsd.Ne znam koliko se naplaćuje sms usluga obaveštenja o prilivu novčanih sredstava na račun ali znam za internet banking uslugu koja košta 45 rsd mesečno plus pdv.
U Poštanskoj štedionici je cena redovnog sms - a. A negde je i 100 din. A u vezi naplate održavanja računa - to je zapravo održavanje servera, ali slažem se ma mityoo - m da bi trebalo da smanje kamate.
 
Za 1200 dinara mogu da kupim mom detetu bilo sta i to ima vecu vrednost! Nekad su banke obracunavale kamatu na tvoje pare ako stoje na racunu a ne da ti svaki mesec skidaju po 200 dinara zato sto ima na racunu para! To je najobicniji lopovluk!
To i ja kažem...:ppozdrav:
A najinteresantnije je to da stavka "održavanje računa" NE POSTOJI, kada na računu nema više novaca, tj, da bi skinuli novac za održavanje, račun bi išao "u minus"...
Kao u mom slučaju, ostalo je 124 dinara i tako je stajalo par meseci, dok nisam ponovo počeo da dajem mleko na Mlekaru, pa za 3 meseca od prve predaje mleka, prve pare na računu...
 
Kako moze jbni daljinski da nestane u jbnoj kuci...
Pa prevrnuo sam celu kucu na tumbe i nema ga nigde...
Pa bem i 100 kanala kad ko ludak svaki cas ustajem...
A ne moze ni stap ko u stara dobra vremena kad glupi smart tv ima dugmice sa strane...
Jooooj zivoteee..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh