Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je bre ovo,banke navaljuju,zovu bre na fixni,mobilni,nude kredite,ama bre dosadni vise u p...m....

Ja sam ih se resio , zovikali popizdio kao ti kad je gospoda ponovo zvala ja pitao odakle vam moj broj mobila ko vam je dao , zbog ovakvih budala sam izkljucio fixni sad me zovikate na mobil ako ne prestanete ima da se tuzimo i to sve onako pomalo vicuci na pravi seljacki nacin koje sad nebi da napisem jer ce post biti obrisan , i hvala bogu otad nista , nemozes fino zvace ponovo .
 
I mene zvali juče, u pola 2 popodne, kade se naslađe "dremka" posle ručka...
Pustio sam frajlu da trtlja, a ja samo, ahaaa, stvarno, pa to nije loše, i "palio vatru"... ::suncanje::
Pita me majka, ko je to bio?
Ma niko, pogrešili broj...
Pa šta si toliko dugo "bio na telefonu" kada je bio "pogrešan broj" ? :haha:
 
To je uredu sa ovima sto ti kazu da si osvojio nagradu ali treba samo da platis troskove transporta,ali za banku nije pametno sto nikad neznas kada ce ti kredit zatrebati a biti ljubazan nezahteva preveliki napor .Cudo jedno kako osmeh i lepa rec nekad pomognu ako negde zapne:ppozdrav:
 
Imao sam kredit prvi put ,zadnji i nikad vise u zivotu , bolje da nemam leba al mi kredit netreba a ona nasla bas kredit da mi nudi a jos bio besan kad je zvala pa sam sa se iztresao na nju ali nezalim jer vise nezove .
 
Dobro nemoj sada i na mene da se naljutis,krediti nisu losa stvar ali treba imati meru sto je zapravo tesko jer cesto su ljudi zrtve svojih ambicija a vreme nepredvidivo i tesko
 
Taman posla da se ljutim , nekazem da je losa stvar ali ja sam se opeko i hvala jos jednom u istu baru da stanem sa cistim cipelama nema sanse . To je bilo pre izbijanja svedske krize , nebi bilo nikakvih problema da nije bilo u periodu odplate te krize ali sam ga se resio pre roka i zakleo se na pragu da nikad vise .
 
Ljudi, ja da sam direktor neke od ovih putarskih sluzbi u prolece i jesen bih nudio uslugu razbacivanja vestaka ovim velikim novim Mercedesima sto bacaju so i guraju plug. Mora da mogu lepo da bacaju vestak uz neku eventualnu malu modifikaciju.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Pre ću da skupljam sam novce xy godina, pa ih na nešto (pametno) potrošiti, nego da uzimam "zajam s kamatom"...
Zvuči poznato, zar ne ? :osmeh:
Ne znaš ni koliko si novaca "uzajmio", niti koliko na kraju treba da vratiš !!!
I kad vratiš, posle mesec-dva, eto ti, zovu iz "banke", treba da se doplati još novaca !!!
Zašto, pobogu ?!
Za zatvaranje računa !? :sta:
Ni manje ni više, nego 1.200 dinara !!!
I da platiš, ili te blokiramo u Kreditnom Birou !!!
Što kaže kolega Joška, bolje da nemam 'leba, neg' kredit...
Stari svet je lepo govorio:
Pokri se koliko ti je ćebe (dugačko i široko) !!!
 
Ja imam kredita bas puno, i za sada sve je ok. Jednostavno prilikom potpisivanja ugovora sa bankom za kredit, ako nisi dovoljno potkovan povedes advokata. Ja sam trazio neke sitnice da se promene cisto da bi bilo jednostavnije i nedvosmisleno.
 
Imao sam firmu kad sam ga odjavio na privremeno nisam mogao dok ne izmirim i porez na zemlju i sad mi nasli 22 000 din neizmerinih duga , e onda neka ga na privremenom meni nesmeta ni tako .
 
Fala ti lepo...
Moja tetka i teča uzeli kredit, za pokretanje "privatnog biznisa"....
Radili teča i burazer kod onog Gumila (Inđija), pravili muzilice, pa hteli da "se osamostale"...
Podigoše kredit...
I turili kuću dvospratnicu u lepom delu Inđije, 15 godina staru, "pod hipoteku"...
Da ne dužim, nisu vraćali uredno kredit, više puta se "čupali" na razne načine, isplatili gotovo polovinu kredita i banka aktivira hipoteku...
Ostadoše bez kuće ko da je nisu ni imali, posvađaše se tetka i teča i razvedoše pod matore dane, a imaju i unučiće !!!
I sada su podstanari, i jedno i drugo !!!
 
Poslednja izmena:
Kad se kredit uzima namenski, i detaljno planira ceo tok otplate, sve proveri i odmeri do detalja, nema razloga da se ne uzme.
Danas nema pravog a postenog napretka bez kredita, neka prica ko sta hoce!

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Baš tako Petre!
Smešno mi kad čujem neke ljude kako se hvale kako su stečenu imovinu stekli bez dinara kredita. Kao da je to nešto strašno i nešto sramno.

Ja imam kredita, i imaću ih.
Da nisam uzimao kredite i dalje bih bio tamo gde sam bio pre 10-ak godina.
Ali samo pametno, i što kaže Bojčetić dobro se potkovati pred potpisivanje ugovora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh