Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZA MILOVANA Slika je vrhunska ali ces morati da placas 150 dinarara gledanje RTSa bilo da je analogni ili digitalni a ako imas 3 strujomera placaces tri puta gledanje RTSa a ako nemas televizor uopste placaces i onda a ako ne gledas taj kanal uopste MORACES DA GA PLATIS ILI CE TI STRUJA BITI ISKLJUCENA a ako se pitas kakve to veze ima sa strujom SAD VIDIS DA IMA ITEKAKO a sto rece prvi covek nase drzave NIJE TI VALJDA ZAO 150 DINARA,a posto u Srbiji ima 2 miliona i 300 000 brojila to je onda kada se pomnozi sto kaze pokojni DJindjic BIZNIS ALI FER ILI POSTENO a sto nasi mladi idu na Novi Zeland da cuvaju ovce a ne na Zlatiboru::novac:::sjasi:
 
Ma pretplata se placa svakako,nego mene konkretno nervira Sbb i njihov monopol,placam 3500din mesecno,a svaki dan pustaju iste filmove i iste emisije,a na domacim kanalima,nema nista osim onih olosa od rijalitija,turskih,indijskih serija itd. Zali boze para
Pa zato hocu da prekinem saradnju sa njima i uzmem neki internet,u Vipu ili bilo gde,ali me muci kako resiti tv.
 
Imam Total Tv kuću,IPTV i digitalni prijemnik i mogu ti reći da sam jedino sa Totalom zadovoljan ali imam i dobar paket Total tv+HBO.350 raznih kanala pa uvek može da se nađe nešto zanimljivo a znaju i oni da repriziraju često.
 
Total je 10 u glavu za ostale. HD slika je sasvim korektna, ali zapamtite to je 720p. 1080p je jos uvek retkost i u svetu mad sve vise i vise zauzima pokrivenost. Bice to i kod nas za 2-3 godine.
 
Uzivo, prva slika je sa dtv, a druga total. Razlike itekako ima, slika sa antene je kao da je isprana mutnom vodom prema ovoj sa totala.
e91c2ae6c4d4360f6073243247f1688d.jpg
58c8ab88eb8c2f950723fa186f1e6d72.jpg

Plus, dtv par puta na dan nema signala na nekoliko sekundi. Total samo kad je bas bas jaka mecava.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Kako total tv funkcionise?Moras imati neciji internet da bi radio ili mu net nije potreban?
 
Total radi na principu satelitskih antena,njemu ne treba nista osim struje,on je pogodan za one kuce u sumi,gde nema nista osim struje.
 
Ako ja smem da predlozim sto manje gledajte tv .Na internetu postoji vise alternativnih medija gde gostuju razliciti stucnjaci doktori nauka i slicno a od kojih ima sta da se cuje i nauci a i manje boli glava od reklama:ppozdrav:
 
Mi imamo neki UPS i Digi a jedno vreme i total al smo to otkazali jer nismo gledali a plaćamo 60e godišnje ova dva paketa a total je + 30e isto za godinu dana i to sve na jedan resiver
 
Od pre nekoliko dana koristim smart IPTV. Ima nekoliko hiljada kanala iz celog sveta grupisane po drzavama. Od poznatijih stranih kanala ima dosta koji su 1920x1080. Potreban je smart TV i stabilna internet veza. Cena je nepunih 50 E za 6 meseci.

Prisutni su svi filmski kanali, sportski, dokumentarni itd. U americkoj listi ima kanala npr. koji se bave samo NBA ligom i rade samo za vreme meceva. Takodje postoje i drugi sportski kanali tako da se bukvalno svako sportsko desavanje moze gledati. Od domacih takodje postoji sve mada su vecinom gluposti. Nisam ni znao da PINK kanala ima jedno 40 ako ne i vise.

Ovo je deo liste kanala:

1zd7rsg.jpg


view.php
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh