Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma pretplata se placa svakako,nego mene konkretno nervira Sbb i njihov monopol,placam 3500din mesecno,a svaki dan pustaju iste filmove i iste emisije,a na domacim kanalima,nema nista osim onih olosa od rijalitija,turskih,indijskih serija itd. Zali boze para
Pa zato hocu da prekinem saradnju sa njima i uzmem neki internet,u Vipu ili bilo gde,ali me muci kako resiti tv.

Provajder nema veze sa prpgramskom semom.Tako da ces reprize da gledas i kod drugih.
 
1zd7rsg.jpg


view.php
reci ti nama koliko tu ima xxx kanala? :haha:
 
Smart Iptv je aplikacija za samsung tv,instalirate aplikaciju na tv,listu kanala nadjete na netu i preko njihovog sajta ubacite u aplikaciju i gledate :) 7 dana je free a posle mislim da je 5 eura

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Od pre nekoliko dana koristim smart IPTV. Ima nekoliko hiljada kanala iz celog sveta grupisane po drzavama. Od poznatijih stranih kanala ima dosta koji su 1920x1080. Potreban je smart TV i stabilna internet veza. Cena je nepunih 50 E za 6 meseci.

Prisutni su svi filmski kanali, sportski, dokumentarni itd. U americkoj listi ima kanala npr. koji se bave samo NBA ligom i rade samo za vreme meceva. Takodje postoje i drugi sportski kanali tako da se bukvalno svako sportsko desavanje moze gledati. Od domacih takodje postoji sve mada su vecinom gluposti. Nisam ni znao da PINK kanala ima jedno 40 ako ne i vise.

Ovo je deo liste kanala:

1zd7rsg.jpg


view.php

Ima i jeftinije od toga 85 eura na godinu dana,preko 6200 kanal plus filmovi i serije koji se mogu gledati po zelji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh