Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citaj slobodno,al nema vise pisanja na tu temu :ppozdrav:
 
Никада интересантнији дакар рели у свим категоријама...многи фаворити су одустали још у први метапама, само најупорнији и најлуђи су га завршили, па и наш Габор Сагмајстер уз све пехове успео је да заврши овај јубиларни 40. дакар рели...

- - - - - - - - - -

 
Opet Rusi prvo mesto

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas se vratio iz bolnice posle 7 dana leškarenja i maltretiranjada se malo oduvam do stizanja rezultata biopsije.Sumnjaju na tumor grkljana.Ima li neko nekih saznanja ili iskustva sa ovim karakondžulom
 
Radili su mi Skener pa zbog toga oni predpostavljaju a i ja se nadam.Ne znam šta od prirodne medicine.
 
Нисам у могућности да ти дам број од човека из Прњавора који прави лекове за тумор на природној бази,колико сам чуо људи из Канаде су потезали код њега и да им је помогао ал то је било пре пар година..
Здрав разум говори да се верује савременој медицини али од ње се слабо ко овајдио..Један колега је плаћао брату кутију лекова 5000е,скупљао паре позајмљивао и опет ништа.
Ал сачекај резултате ја се искрено надам да је лажна узбуна...
 
Sto vise alkalnih namirnica, voda prolom ili kremanska(obe imaju visok ph), povrce cvekla , sargarepa, nadji na netu koje su namirnice alkalne/bazne a koje kisele i te kisele izbacivaj, kafa, cigare nista, stres smanjiti sto je vise moguce
 
Tetka kad je imala tumor dojke i kad sam je vozio u kamenicu, tamo su lekari rekli da jede domacu slaninu, onu sapunjaru.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Нисам у могућности да ти дам број од човека из Прњавора који прави лекове за тумор на природној бази,колико сам чуо људи из Канаде су потезали код њега и да им је помогао ал то је било пре пар година..
Здрав разум говори да се верује савременој медицини али од ње се слабо ко овајдио..Један колега је плаћао брату кутију лекова 5000е,скупљао паре позајмљивао и опет ништа.
Ал сачекај резултате ја се искрено надам да је лажна узбуна...
hvala na podršci:ppozdrav:
 
Svi smo uz vas Zorane ja nemam nekih iskustava ali sam citao o takvim temama i ono sto primecujem da dosta strucnjaka savetuje promenu nacina zivota i navika e sad to uopste nije lako ali verovatno su neke navike i kumovale potencijalnoj dijagnozi .No i pored svega treba zadrzati vedar duh jer covek moze sve samo je volja potrebna .Sad se setih od ljudi sam cuo i da je dobro kozije mleko
 
Imam dosta poznanika,koji su operisali razne vrste karcinoma.I majka mi je operisala dojku pre 6 godina.To je danas sve izlecivo,samo se mora boriti i nesme predavati.Volja je najbitnija.Imas naravno punu podrsku nas forumasa.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh