Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VILE= sredstvo za argumentovanu raspravu u ruralnim krajevima!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Da u pravu si Siniša, izvinjavam se, Peet je napisao da je Vojvodina najviše stradala našta sam ja sarkastično odgovorio "ponaročito sever" a sever smatram sve od Dunava pa ka Subotici, i dalje tvrdim da je južno od Dunava više bombardovano.Novi Sad, Sombor i Pančevo (što reče kolega talianu) su najgore prošli a uglavnom zbog nafte i rafinerija.
 
Koje se gluposti sire ovde neverovatno.
Nisu natovci krocili na zemlji jer su se navodno plasili, ili sta?
Zasto bi rizikovali zivote kad su nas kokali sa visine gde nismo ih ni videli!
Ako bi se jos odugovlacilo i ako nisu potpisali sporazum odnosno kapitulaciju rokali bi ko zna jos koliko i kad bi sravnili sve zivo onda bi kopnena konjica usla.
I onako su nam sj...li pola drzave a po najvise Vojvodina nastradala iz ko zna kojih razloga. Umesto da prvog dana nakon bombardovanja, ako je vec stiglo do toga, da ih zamole da nam vise ne bombarduju ono sto je vec sruseno od strane Slobe, on i dalje je dozvolio unistenje nemocne drzave, koju nije ni stvorio a ni znao voditi, da bi na kraju pricao slicno kao neki ovde da smo mi neki moralni pobednici.
Jak moral, kad su nam unistili koliko toga! Sta imamo od toga? Da smo sve zaboravili i stavljali na stranu ono sto je bilo, kako je bilo i vecito se odrekli tog sistema, za ovih 18 godina nesto bi i bilo od ove drzave.
Primer vam je Nemacka koja je posle 45 bila sva razorena, ali se ona odrekla nacista i tog sistema pa uz veliku pomoc onih koji su ih unistili, uz rad, disciplinu i mentalitet eto stigli posle 30 god. da bude vodeca sila u Evropi.
Svako neko svoje vidjenje ima a sustina svega je da smo mogli lako proci bez i jednog rata od 90 na ovamo.
Ali eto kod nas komunizam je trajao 10 god. duze nego bilo gde u Evropi, a svi se rastali bez rata osim nas.

Klasicna demagogija novog doba,nisu nas napali dovoljno snazno,a mogli su :haha: Na osnovu cega je Kumanovski sporazum kapitulacija?

Uporedi ono sto je pod pretnjom rata nudjeno u Rambujeu i ono sto su dobili u Kumanovu.
 
Stradala je cela Srbija, prvo nevini ljudi a potom infrastruktura i sve ostalo. Zato sam i rekao da nije bilo potrebe doci do toga. Ako su vec mesecima unapred pretili da ce nas bombardovati onda je trebalo raditi pametno na tome da ne dodje do tog dana. Da je taj magarac bio dobar politicar resio bi to drugacije. Toliko je glup bio da je pomislio da besni Amerikanci koji jedva cekaju na kugli zemaljskoj da imaju neki sukob, nece bombardovati i istrositi neke usrane bombe ili rakete kojima istice rok trajanja.
Ali jbg covek pomislio da ce rus skociti, kad ono, rus se prodao za jos jednu punu flasu vodke.
 
ZA PEETa Velika je steta sto je Vijetnam imao par miliona mrtvih civila 68 godine i sto je Japan popio atomsku bombu od Amerike i sto je Sirija stradala i sto je Libija pukla i sto je Cekoslovacka,Sovjetski Savez i Jugoslavija razbijena i jedno 100 zarista sirom planete nisu znali da odrade neku dobru pricu velikoj sili pa su morali da prikljuce crevo u Kuvajtu, Iraku,Saudijskoj Arabiji,Bahreinu,Emiratima i da ne nabrajam a niko da provali foru za Hitlera u drugom svetskom ratu da mu odradi neku pricu kazi mi MLADI DECKO PEET STA MISLIS KAKO JE TO MOGLO DA SE RESI VIDIM DA SI CLAN GRADSKE BIBLIOTEKE I DA POZNAJES DOBRO TU MATERIJU O NOVOM SVETSKOM PORETKU I O TOME KAKO CIA FUNKCIONISE PRIZNAJ DA TI JE TA TEMA JEDNA OD OMILJENIH VRAGOLANE JEDAN I RECI MI KOGA GOTIVIS VISE BILA KLINTONA ILI SADAMA pazi vazno je da bi procenio dali si BIVSI ZUTI TJ DEMOKRATA
 
Vidiš,Dragane nisam tako razmišljao.... Ok,znači moje selo je u južnom delu severnog severa. Ili nije?
Šalu na stranu! Svako od nas ponekad iz nekog razloga bude pogrešno protumačen,ili nešto nepromišljeno napišemo.... pa tako i sale r. Nadam se da je to u pitanju.
 
Sve je poznato sta je se radilo i kakve mahinacije ALI ON NIJE ODRADIO PRIVATIZACIJU ,dali bi odradio ili nebi to je relativno ALI ON NIJE PRODAO NI POKLONIO NI PRIVATIZOVAO ,a pitanje je vrlo jednostavno KO JE ZA VREME SVOJE VLADAVINE NAPRAVIO VECU STETU SRBIJI OD OVE TRI VLASTI da odgovore forumasi koji izbacuju postove u kojima nema nista odredjeno ALI ISKRENO i da mi kazete kada bi vas neko primorao da glasate za SLOBU, DJINDJICA,TADICA ILI VUCICA KOME BI DALI GLAS neka odgovore PEET,KOVACEV I MARKONATO i drugarski pozdrav za sve forumase

Tebi je vremenom dosta toga isparilo , pa gdje su isparile devizne rezerve SFRJ-a , prvo je slobo za 1,5 milijardu $ nastampao dinara da bi zacementirao svoj polozaj , jos je drzava bila citava , a onda kad je pocelo perjanje istopile se i ostale devizne rezerve , Kadijevic tajno pokusava u Moskvi da kupi oruzja za 2 milijarde $, prije oruzanog sukoba , valjda za kiseljenje kupusa. Sve uostalom mozes provjeriti.
 
да ли је неко видео слобу мртвог он је био америцки човек енога у москви сапородицому србији сандук лимени није уопште отворен

- - - - - - - - - -

наспрам наших противника он је био неспособан
 
Vidiš,Dragane nisam tako razmišljao.... Ok,znači moje selo je u južnom delu severnog severa. Ili nije?
Šalu na stranu! Svako od nas ponekad iz nekog razloga bude pogrešno protumačen,ili nešto nepromišljeno napišemo.... pa tako i sale r. Nadam se da je to u pitanju.
kazu da je grad New York sa prigradskim naseljima veličine kao i Vojvodina a mi poceli da se delimo izmedju sebe a cela drzava je samo jena tackica na guglertu :haha:
 
ZA PEETa Nisam nikada obozavao ni jednu stranku ,nijednu sektu i nijednog predsednika ja obozavam Srbiju to je jedina prava i istinska ljubav ali ne volim poltrone,preletace,uvlakace a u Srbiji ih ima i previse nego sta je zanimljivo prilikom predstavljanja svake stranke zadnjih par godina kada botovi idu od kuce do kuce ne prica se o buducnosti i planu za buducnost nego se prica O ONIMA STO SU BILI STA SU RADILI ,a ja bi da ispostujemo sva vojna lica i policiju i ceo narod koji je prosao golgotu zbog fukare sa zapada nicim izazvane i to nam rade vekovima i stalno se nadje neko da objasnjava da je problem u nama i da smo mi krivi sto nas tamane vekovima ,u kojoj istoriji citaju koje dobar a ko los dali je to DINDJICEVA SKOLA verovatno jeste jer to njegov stil ili CEDINA SKOLA TO SU SLICNI STILOVI EDUKACIJE
 
југа се распада председник хрват председник владе хрват министар војни по мајци хрват министар спољних послова хрват и боље што се распала да се не брукамо
 
Ah Gorane,šta reći.... Lično,voleo bih da smo još manja država. :)
Ili da nam se nekako oparati parazita na vodi.....
 
Otvori slučajno forum pred spavanje , uf šta propusti , a možda je bolje . Neću ništa pametovati , jedino konstatacija da je teško i neprijatno živjeti u sredini kada se sa većinom ne slažeš . Shvaćam te ljude i podržavam , bar u vezi ove teme , ali dajte i drugi tolerancije .
 
Ma koja tolerancija, ovde ima likova koji bi opet ratovali zato sto nije po njihovom :haha:
Nedavno sam procitao da ljudi koji su glasali za vucica treba da se stide i pognute glave idu med narod! A oni sto su glasali za kriminalni DOS na celu sa vojislavom citaj (kostunicom) sepure se! ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh