Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj preskocio paljenje!
Ovaj ORTODOXNI KOMUNISTA !!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
http://dijetamesecevemene.com/zdravlje/soda-bikarbona-kao-lek-protiv-raka/ Ja sam je koristio svega par meseci,i posle tog upala se nije vratila,cak sam u to vreme nastavio da pusim,jedem ljuto i pijem zestinu sto su mi doktori rekli da izbegavam.Jeftinijeg leka od nje nema ,a sad kome pomogne ,pomogne, davno sam citao tekst kako je soda najveci neprijatelj farmaceutske industrije.E ja sam dao predlog iz licnog iskustva ,na svakom je da ga usvoji ili neusvoji.
 
Zoki, iskreno se nadam da su doktori nesto pobrkali, umeju oni to cesto. Ali ti poslusaj svaki savet, nista nije na odmet!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Zoki za pocetak pocni da brboces sodu bikarbonu ,razblazis je u casi sa vodom puna usta i onako duvas.. ujutro ,u podne i uvece.Meni su to na VMA preporucili imo sam hronicnu upalu grla.

Ja je kunzmiram redovno. Ali zbok stomačne kisleine.

- - - - - - - - - -

Aman ljudi savetujete nekoga sa mogućim (daj bože da se pokaže da nije to) oboljenjem posle koga može da se živi dosta dugo (skoro narmalnim životom) ako se na vreme i kako treba leči, a koje može biti fatalno ako se ne leči, da ide kod nekh travara i Baba Kurana ili da pije sodu bikarbonu i sve ko rukom odnešeno... kako da ne.

Ne verujete savremenoj medicini ? Čemu verojete ? Starim narodnim receptima. Pa da su se toliko dobro razumeli u medicinu ne bi im pola ukupnog broja dece redovno umiralo u ta stara vremena.

Druga je stvar ako neki doktor ne zna ili ne savesno radi svoj posao ili jak uticaj farmaceutske mafije. To ne znači da u potpunosti treba okrenuti ledja savremenoj medicini. Ipak je ona najbolje što imamo.

Od moja dva drugara očevi su imali tu operaciju od prlike u isto vreme pre nekih 15 g (oboje su bili hronični alkoholičari i pušači). Jedan je nakon operacije nastavio po starom drugi je ostavio obe loše navike. Jedan je odprilike umrao iste godine kada se operisao drugi je i dan danas živ. Čak mislim da i pije punovo ali manjim intezitetom.

Zorane da li pušiš ili piješ? Te dve stavri imaju dosta uticaja na tu bolest.
 
Dođe pacijent kod doktora i ovaj ga ispituje:

Jedete slano, masno ?
Nee...
Pušite ?
Ne.
Pijete ?
Ne.
E sad si mi yeebo keevuu siine...


Smrt na prečac je smrt na prečac, beš ga....

Smrt kao izvesnost dijagnostifikovane bolesti ?

Bljak su bolesti koje vode oduzetosti.

Druge vrste, ovi redovni kanceri i to... ?



To se opustiš i napraviš sebi bajku do kraja !!!

Molim lepo.

Moj život, moja smrt. Samog me je majka rodila, sam i umirem.




Hirurgija, zračenje, hemioterapija... ?

Ništa.


Isključivo palijativna terapija.
Tj. terapija protiv bolova. Nema potrebe patiti se u savremenom dobu.



Do kraja. Opušteno i u miru sa samim sobom.

I predsobljem hahahahaa... !
 
Polako ljudi, ukopaste covjeka, mozda je to i benigno, sta ste udarili odmah po najgorem? Zorane drzi se ti ljekara, po mogucnosti da budu sa KC Beograd ili VMA, i najvaznije za svaki zdravstveni problem, opusti se i budi pozitiva.

- - - - - - - - - -

Dođe pacijent kod doktora i ovaj ga ispituje:

Jedete slano, masno ?
Nee...
Pušite ?
Ne.
Pijete ?
Ne.
E sad si mi yeebo keevuu siine...


Smrt na prečac je smrt na prečac, beš ga....

Smrt kao izvesnost dijagnostifikovane bolesti ?

Bljak su bolesti koje vode oduzetosti.

Druge vrste, ovi redovni kanceri i to... ?



To se opustiš i napraviš sebi bajku do kraja !!!

Molim lepo.

Moj život, moja smrt. Samog me je majka rodila, sam i umirem.




Hirurgija, zračenje, hemioterapija... ?

Ništa.


Isključivo palijativna terapija.
Tj. terapija protiv bolova. Nema potrebe patiti se u savremenom dobu.



Do kraja. Opušteno i u miru sa samim sobom.

I predsobljem hahahahaa... !
Stvarno bradonja , sta ti je jbt, nije u redu sprdati se na temu necijeg zdravstvenog stanja.
 
A baš je cool dušebrižnički pričati o travarima i babama koje saljevaju strau, sodi bikarboni naravno.



Pomisao na bolest čoveka neminovno tera na razmišljanje o bliskoj smrti.

Tako kao što sam se rodio, moram i da umrem. Najstarije ljudsko saznanje o sebi.

I molitva traži dar hrabrosti da se promeni što se promeniti može, smirenost da se prihvati šta se promeniti ne da i mudrost da se razlikuje jedno od drugog.

Opiranje prirodnoj neminovnosti je detalj koji razdvaja mudre ljude od ljudi.



Čovek sam i ništa ljudsko nije mi strano.
Marx
 
@bradonja
A ti si mudar u pic..u materinu!
Tebi stvarno nije dobro! Ne ke..j majke ti.. Pricac nebuloze o tome da svako kako je dosao tako ce i otici.. Otrkrio si Ameriku! Valjda svako ljudsko bice je svesno toga, niko nije vecito ostao niti ce ostati na zemlji.
Ali ne mozes pricati gluposti da ako znamo da su takva Bozija pravila da treba otici odavde u bilo koje vreme, cak i mlad a da pri tom ne napraviti korak ka ozdravljenju!
"Kucaj, vrata ce ti se otvoriti" "Ti ka Meni jedan korak, ja ka tebi tri koraka"...
 
ne znam.Kažu da kod tumora grkljana krv ne može da pokaže.Svi rezultati su kod moje svaje koja je doktor anesteziolog.Zahvaljujući njoj sam ja sve to obavio od prošlog četvrtka do srede.Redovnim putem ko zna kada bi se sve to odradilo.
 
A baš je cool dušebrižnički pričati o travarima i babama koje saljevaju strau, sodi bikarboni naravno.



Pomisao na bolest čoveka neminovno tera na razmišljanje o bliskoj smrti.

Tako kao što sam se rodio, moram i da umrem. Najstarije ljudsko saznanje o sebi.

I molitva traži dar hrabrosti da se promeni što se promeniti može, smirenost da se prihvati šta se promeniti ne da i mudrost da se razlikuje jedno od drugog.

Opiranje prirodnoj neminovnosti je detalj koji razdvaja mudre ljude od ljudi.



Čovek sam i ništa ljudsko nije mi strano.
Marx

Ma jeli? :osmeh: Jel znaš koliko bi maldih ljudi umiralo od običnih infekcija da je po tom tvom "prirodnom" kriterijumu. Možda si za neke slučaje u pravu i nekad je bolje jednostavno prepustiti se. Ipak ne možeš komplet medicinu da baciš korz prozor i uzdas se samo u samoizlečenje i imuni sistem.
 
Od ćaletovog dobrog prijatelja sin ima rak štitne žlezde (jako retko kod muškaraca) mlad momak možda 38-39 godina. Od simptoma nije imao ništa osim umora, krvna slika fantastična, nema tu više pravila.Danas je sve dobro sutra nije.Inače otac mu je doktor,i pronašao je boleština u početnim fazama koliko hoćeš a njemu nije mogao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh