Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo pozitivno,ja znam čoveka evo živ i danas bio u ratu u Baranji (zanimljivo ,a to Vojvođanska teritorija),i razboli se rak grkljana imao oni rupu na vratu,još i pušio na tu rupu,uslovi života teška nula,ali ene ga promukao, sad opet puši ,živi kod buraza sad bar ima redovnu klopu,ide na pecanje,celo leto bio dok ga vetar zajedno sa kućicom nije oduvao u trsku.
 
Ako je ne daj boeze pozitivan rezultat ne čekaj ni časka ,mani se narodne medicine nego se uzdaj u nauku i reši da se ubrza to je jedini lek neka te nezavaravaju izjave onikh koji su čuli nešto ,slušaj one koji su doživeli. Za 3 godine imali smo 3 slučaja u porodici,jedan se tragično završio. Ostalo ću na pp.
 
Zaboravio sam napisati da je čovek teška ladovina ,bole njega za sve,primera radi dok je radio kao traktorista taj se vraćao sa vrh 3-4 rolo bale na prikolici a bilo oko 10,pa kad je požar bio on sa cisternom vode kroz vatru,tako bez stesa ako može i surutka kozija i mleko od koze i sve od koze.Koza je narodna medicina broj 1 ali iz unutra.
 
Imam nekog travara ne bukvalno ja ali videcu da se raspitam da li ima on nesto na biljnoj bazi,sta znam da probas...dok ti stignu rezlutati nabavicu ti informacije i kontak telefon pa probaj..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Caletov prijatelj je pre 10-ak godina imao rak pluca i dijagnoza lekara nije bila prijatna,rekao je da ce ziveti max 2 meseca. Nije hteo da ide na hemoterapiju,nego se odlucio za ishranu po brojsu,otisao je u svoju vikendicu 6 meseci i poneo Brojsovu knjigu i sokovnik,posle 6 meseci je otisao na snimanje i karcinoma nije bilo.

- - - - - - - - - -

Moju babu(mamina majka) su 2000god lekari otpisali,dijagnostikovan joj je karcinom zeludca, mama moja joj je godinu dana spremala hranu i narucila 4 teglice Bio cila,bez terapije i operacije,baba zivela jos 16 godina i 2016 umrla u 87godini od srca i tuge za dedom koji je umro 6 meseci pre nje.
 
Кад спомену Милован ово,од познаника отац је исто тако,дијагностиковали му рак,не знам чега тачно,не сећам се,али знам да су му дали 3 до 6 месеци у болници.Он преломи ако већ морам идем ја кући.Променио начин исхране неке навике,још је жив.Пио неке чајеве и неке бућкуруше,и још иде,а то је било пре 7 или 8 година.
 
Valjda neće biti ništa teže. Volio bih i ja da pomognem , a neznam ništa posebno ali bar ti mogu dati jedan sigurno dobar savjet : razleti se i traži što više mišljenja i preporuka od različih doktora ako je moguće pa onda odluči . Nemoj se ograničiti na jedno mišljenje .
 
Mislim da je naj bitnije da covek ne klone duhom, da ostane pozitivan, i da shvati da su sve ostale stvari nevazne I mnogo manje vazne nego sto su bile.
Kolega zelim ti brz oporavak I NEDAJ SE!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Baba operisala rak dojke(bio u poodmakloj fazi)pre 18 godina.eno je pre neki dan sama vezala kravu.al je bila teska pozitiva,nekad smo se cak pitali da li je svesna od cega boluje.bice to dobro Zoki.
 
Zoki za pocetak pocni da brboces sodu bikarbonu ,razblazis je u casi sa vodom puna usta i onako duvas.. ujutro ,u podne i uvece.Meni su to na VMA preporucili imo sam hronicnu upalu grla.
 
Treba probati sa sodom bikarbonom.

Ja poznajem jednu doktorku koja je odlučila da umre od raka grla, kaže to joj se najviše sviđa, druge smrti su joj pfff... bljak bljak kaka.
 
Poznajem coveka koji je operisao rak grkljana pre 5-6 godina, jos uvek je ziv i vitalan i deluje da ce tako jos dugo ostati. Ima 60ak godina.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh