Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To se moze prosvercovati.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ne videh temu,imam plac sa vikendicom koja je ogradjena pletenom zicom pre nekih 30 god,stubici su popustili,a i zica i sad sam dosao na ideju da to oradim zivom ogradom.

Moj plan je sledeci da zivu ogrdadu formiram lovor visnjom,treba da se ogradi 700m.

Ja sam mislio da uklonim pletenu zicu i stubove iskopam kanal u krug nekih 50cm u dubinu i da nadjubrim e sad pitanje je cime to nadjubriti mislio sam da kupim na dzakove zemlju za cvece i naspem u kanal i otsvim do maja i onda posadim.Mada par njih mi rece da iskopam i cekam jesen pa tek onda sadim.
 
Ne znam kakva je ta lovor višnja, ali mi na tu dužinu prvo pada na pamet ko će to orezivati i držati pod kontrolom? :osmeh:
Nije malo, čak i kad se imaju profesionalne mašine u garaži.
Po mom iskustvu nema gore stvari of zive ograde!!
Uvek posla oko nje pa se tesko primi pa sam razvlacio Kap po kap pa je sisaj kresi njakaj pa sa siri koren ZLO JEDNO!!
Stavi zicu opet I miran 30-40g
I'll izmedjdu tvojih stubova koji su natruli ako je dobra zica posadi one PAULOVNIJE kad naraste vec u 2_3 godini moci CE da drzi zicu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Za 700 m živice trebaš bar ovo [video=youtube_share;uvEU7DVmyLE]https://youtu.be/uvEU7DVmyLE[/video]

A kad bi hteo još neku zaradu sa strane najbolje da uzmeš kranski malčer. [video=youtube_share;hubfN_iIMyA]https://youtu.be/hubfN_iIMyA[/video]

Nisi napisao može okolo da se svuda priđe traktorom.
 
Na one sto su biljnog porekla kao neki okvasivaci je 20% a na sve sto nije biljnog porekla pdv je 10%.
 
Malo pre slucajno naleteh na njega, bio u nekom krsu.
Tek kad sam ga video setih se da mi je ostao od stare ves masine, a bas mi treba motor za kompresor.
E sad, pitanje za ljude iz struke, koliko moze da ima snage i koja zica sta oznacava?

7d668d8b2454f4758ee7492faa7bd6f9.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Po meni taj motor nije NIZASTA losa izolacija polu otvoren izlozen spoljnim faktorima, slab stvarno mozda da vrti sajbne za ostrit nozeve ili tu smirglu, mislim da na 2920obr I'ma oko 0,25kw ko sijalica

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mislio sam da je znatno jaci.
Nema veze, posluzice za nesto vec

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh