Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas se zemlja zauzimala otimala svasta je tu bilo "VU KARADJORDJEVO"
neki PIONIRI odma u jesen posejali zito a neki poorali je nisam bio siguran da ce to uspeti pa u jesen samo obrazdio kao da bude poceo oranje da mi niko ne dira kad je doslo prolece a niko nije dirao osvajace ja uzmem od drugara neki razrivac chiesel I odradim sve na nekih 15_17cm dubine Ali cim se moglo uci u njivu, I iskiltiviram, dosao ja da sejem ono livada trava sva krenula znas kad markir nece da crta sve vadi travu, a ja pokupim Lance za slepanje iz traktora I namotam na markire da bi crtali, posejao ja tako soju tavanusu a bio vec 7_8maj I odma to vece uzmem TOTAL i oprskam
Soja bila gromovaca izvukao 17-18meteri bilo je jos 2 korektivna prskanja 2 spartanja to je malo teze islo ali uradio sam

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Uglavnom nevolim politiku i volim Srbiju. Međutim u nekom trenutku se mora reći kako stoje stvari kod nas.

1_138423076_vest.jpg



LINKOVI

pop -- https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=21&nav_category=16&nav_id=1372063

poljoprivrednik --- https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=11&nav_category=12&nav_id=1368121

Zamolio bih hejtere, trolove, flejmere, kao i ostale koji osećaju ogromno ogorčenje ili eventualno žele da vređaju nekoga, da svoje komentare na ovu vest ograniče na jednu rečenicu. Botovima ne znam šta bih mogao da poručim. :cao:
 

Prilozi

  • vest.jpg
    vest.jpg
    55,5 KB · Pregleda: 46
Evo ,šta da ja kažem a da mi ne daš crvenu kartu, evo vako
'' Pozdravite nam našeg nadasve dragog predsednika Aleksandra Vučića''
Treba ovu sliku poslati njemu direktno,verovatno ima tviter,ili nešto tako,
A bome i na taki neki nalog sns stranci.
Neka mu se deci duplo vrati,dobro za dobro ,zlo za zlo.
 
Jel vidi ovo neko ko treba da vidi.Gde si ministre poljoprivrede,znamo da čitate-**greška ti ovakvu državu gde su lopovi na slobodi a pošten čovek treba u zatvor.I policija isto.Namerno ga hvata.Što ne vataju nrkog lokalnog tajkunčića-ne smeju jer nemaju muda a nad ovim nemoćnim čovekom se kurče::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
 
ZA ADMINISTRATORA NOVII ja Dobar prilog fantastican ,ali nije kriv ni pop nije kriv ni predsednik nije krivo ni pravosudje .Nas narod daje punu podrsku ovakvom nacinu vodjenja zemlje i naplate i NAROD TO PODRZAVA OGROMNOM VECINOM sto se moze videti na raznoraznim izborima .Ja sam ranije govorio da ima MAZOHIZMA dosta u nasem narodu uziva dok ga neko zlostavlja ,bicuje i nipodastava i nebi me nimalo zacudilo DA OVAJ POP U ODREDJENOM MOMENTU NE DA POVERENJE AKTUELNOJ VLASTI JER SE NIJE NESTO ISTALIO KAKO TREBA A DA OVAJ MUCENIK KOJI JE NASTRADAO DA PUNU PODRSKU ZLOSTAVLJACIMA pod izgovorom AL KAD POGLEDAS NEMAMO BOLJEG OD OVIH
 
Drzava je trula.Iako Vucic tvrdi da je Kosovo lazna,teroristicka drzava,istina je da je drzava Srbija lazna,a da su njeni organi teroristicke celije.To se dokazuje svakodnevno na svim poljima.
 
To nije narod vec sendvicari,i pokojnici,koji "glasaju"za ove nepismene smradove.kazes nema bolji..znaci li to da treba da sedimo skrstenih ruku i cekamo da nas uniste do kraja?
 
Lepo sam zamolio hejtere, trolove, flejmere, kao i ostale koji osećaju ogromno ogorčenje ili eventualno žele da vređaju nekoga da svoje izlaganje ograniče na jednu rečenicu. Kako vidim da moram ovo bar još jednom da ponovim.
 
Sad udjoh u kuću da ručam i prelistavajući kanale dodje mi prenos skupštine. Ne mogu da verujem šta se dešava u tom visokom domu. Ljudi moji šta je ovo? Javljaju se ove SNS kreature i čitaju jedan te isti amandman na jedan te isti član zakona. Nekima to polazi za rukom a neki se Boga mi fino namuče da to pročitaju. Onda sledi aplauz ostalih kreatura, pogotuvu ako se pomene Vučić. Upravo neka Kompirovićka zabagovala i sad joj pomažu kolege. Šta smo mi skrivili da nas ovo snadje?
 
Imali smo priliku da se uvrstimo u normalne drzave ,lopuze su je uludo protracile i potrosile ogromnu energiju naroda , jahaci apokalipse koji su nas u ovo uveli su se vratili i nek nam je Bog u pomoci.
 
Na sledecem spotu se nalazi jedna lepa mlada zena iz skromne patrijahalne radnicke porodice inace uzorna majka i stub kuce tj svoje porodice koja je inace veoma negovana zena i vidi se da je uprkos obavezama koje je odradjivala unutar i van kuce uspela da sacuva vitalnost i sarm i seksipil i uprkos tome sto porodica nije zelela da ona da podrsku na ovaj nacin jer su smatrali da to ne dobije neku drugu dimenziju ona se ipak uzdigla iznad tih malogradjanskih tabua i napisala predivnu pesmicu posvecenu Aci srocila je predivne rime koji su istancane i izrazavaju divljenje i uzbudjenje i samim tim dala svoj nemerljivi doprinos za probijanje ka Evropskom putu.Na njenom licu nema tragova umora ,razocarenja,depresije,nema tog izgubljenog pogleda negde u daljini i nekom bespucu, u njenim ocima se VIDE VULKANI,ZELJA,STRAST,UZBUDJENJE,LUDILO,LOGORSKA VATRA,ADRENALINI da pomogne u ovim teskim vremenima REFORME.Misli da bi Acu trebalo ubaciti u crkveni kalendar i dati mu praznik da ima crveno slovo a ako nema mesta izbaciti nekog svetca
i treba Acu izglasati da bude dozivotni predsednik DA ZAVRSI ZAPOCETO pa cemo posle lepo da krenemo od nule nego se bojim kako se dizu krediti abnormalno da cemo zeleti da krenemo od nule ali necemo moci
 
Ova bi jos popularnija bila da odigra nekoliko svedskih akcionih,sa po nekoliko glumaca tamne puti,za drugo,vidi se iz prilozeng,i nije...
 
Veliki problem u ovoj vlasti nije taj dali je neko homoseksualac ili sektas ili alkoholicar ili psihopata ili leceni narkoman.Da je sve ovo zajedno ja bi mu dao glas na izborima i uz sve to moze da bude krimos svetskih razmera i lopina neovejana i jos bi mu skupio 100 sigurnih glasova. Problem je taj sto se zavlaci ruka u tudj novcanik i ne samo sto se bezobrazno zavlaci izuzetno duboko nego se i dere koza narodu na zivo bez anestezije e to je ono sto iritira i sto ce jednog momenta dovesti do kulminacije to je sigurno jer se iz minuta u minut povecavaju konstantno porezi i to je REKETIRANJE SOPSTVENOG NARODA TJ NAJBRUTALNIJI OBLIK PLJACKE a moraju da pljackaju jer drzava nema ekonomiju i proizvodnju i celokupna stranacka bulumenta je udjenuta na izmisljena radna mesta nepotrebna naravno a to treba neko da finansira i svi se SMEJU I SVI SU RASPOLOZENI I SEKTASI I STRANACKI KADROVI I NERADNICI SAMO SE NE SMEJE RADNICKA KLASA I SELJACI.Dosta ovih mucenih ljudi jos nije shvatilo da su predmet sprdnje i jeftine price i da im je NERVNI SISTEM TOTALNO ISPRAN U VES MASINI ,a kada budu sazreli tj shvatili bice ono sto se stalno dogadja u nasoj istoriji a prava je steta sto uvek na kraju URNEBESNA KOMEDIJA MORA DA SE PRETVORI U TRILER STRAVE I UZASA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh