Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro nam se vratio na forum! Drago mi je sto si sa nama!:ppozdrav:
 
Biće dobro kad dobijem govorni aparat a sad mašem rukama,misliće ljudi ovaj je lud.Imao sam veliki tumor i operacija je trajala 3 i po sata.Operisao me je naš kikinđanin kljajić,,verovatno mnogi moji sugrađani su znali pokojnog veterinara Lazu Kljajića-to mu je sin.

Važno da si se vratio kući. Dobro dođe forum dok ne stigne aparat.
 
Zoki brz oporavak!!
Drago nam je sto si se tako brzo vratio


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
I ja nemogu zaspati
A izbacio tv iz spavace zbog VLADARA a i pojanjile see ovce pa ne pratim vise kamere

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A ja sam kući . Žena i ćerka otišle kod moje sestre na noćenje . Nisam u zadnje vrijeme aktivan pa nemam koga ni privesti .
Iskrenost pre svega
Ja jos momak 30g imam neku curu sve balavo I neozbiljno stvarno me hvata kriza srednjih godina

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zato obicno spavam sam, jest sestric bio navalio da spava samnom veceras al upiski see dete 3,5g pa.mene optuzi
A umorio see danas I ledja me nesto prikljestila jebemtizenomaiku pravim ograde u svinjcu bas onako socan posao, ostavio sam jos 5 nazimica da pripustim
Mslm zbog KINEZA brace nase da ne jedu AMERCKE svinje

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma ,nije da nema starih kandidata , al neda mi se više to . Odma bi bilo : nejavi se za Valentinovo , pa gdje si bio za osmi mart , pa ne odgovaraš na poruke ... more marš . Što kaže jedan kolega , švalerke odsad jedino ako se ujutro nadje u krevetu kad se probudim , inače se ne isplati juruti i muke ..:haha:
 
Sto rece jedan selu os da ti budem drugarica ili jebac!
Stvarno moram nesto received a zvucacu kao neka baba
Propalo je sve
Moralne porodicne vrednosti su srusene evo posmatram cure u selu one bi nekako nije bitan nacin da pobegnu I da se vise ne vrate, sto je inteligencija niza to je metoda prozirnija
Nema ljubavi razumevanja igre shale sve se vodi na SAJBER maniju, kad sam sa nekim u drustvu a on DRKA telefon to mi je dno okrenem se I gas pa drkaj ga Sam!!
A jos evo sedim sinoc u kaficu I posmatram I slusam price stola pored sedi 6 devojaka 23-30g sve ih znam iz sela su znam ih neke I intimno a uglavnom KO ZLU PARU I moje uvo je bilo ko kod Slona veliko one pricaju o provodu, noktima, kosi,ozderavanju, niko da pomene pun mi svega ocu da gradim porodicu ako necu sad kada cu!!
Jedna ima I ono kuce onaj PUCVALA ker ponela ga u kafic ,ja gledam mogao sam moju kujetinu povesti da udavi pucvalu
Gde su tu moralne vrednosti koje nosis iz kuce porodicne vrednosti alo jel sam jedini ja luuud!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
GLIBULJE SEOSKE!!
Obula GNOJZERICE padao je sneg!!
Rekoh dobre ti cipele bas su full kaze GNOJZERICE decko joj kupio
Jebemtizenomaiku


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Hahaha uvek se fino ismejem tvojim postovima Luka

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh