Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bih ni ja pojašnjavao da me @Farmia nije bezrazložno optužio ni za šta, nego ti. Sve ostalo je lako vidljivo iz ovih par poruka. Ako nisi u stanju da razumiješ nije do mene. Moja poruka Farmii je jako razumljiva, okani se pljuvanja po bilo kome na ovakav "vickast" način jer nisi dorastao tome, ovdje i ovakvom porukom si nesvjesno pljunuo i u one kojima to inače ne bi uradio ni u primislima.
 
Pa nisam ja, nego ti prozvao clana "Farmia".

Jasno je šta si htio da kažeš, ali je nejasno jesi li slučajno ili namjerno zaboravio na one koji svake godine idu u Guču.

Sta sada vrdas od toga, ja sam se samo kao urednik ove teme nadovezao na tvoj neukusan post i sada je kraj price.
 
Hajdemo stvarno prekinuti ovu besmislenu priču, i tvoju parolu napad je najbolja odbrana. Poturio si mi optužbu mrzitelja srpske kulture. Šta sam trebao da se opravdavam krvnim zrncima u svojoj porodici ili da tražim oprost za nešto što nisam uradio i što mi nije ni u primislima. Pročitaj pažljivo poruke u nizu od @paorpaor pa će ti sve biti jasno, a nakon toga očekujem i izvinjenje.
 
Ja sam mislio da ces naci za shodno da se ti izvines clanu "Farmia" za svoj neukusan post i optuzbu. Niko nije spomenuo Gucu i okupljanje do pre tebe. Ja nikoga nisam napao nego sam samo prokomentarisao tvoj neukusan post, a sto ti nije bas legao moj komentar, sta da ti radim. A to da li sam ja dorastao nekome ili ne, bolje nemoj proveravati. Dalje postove u vezi ovoga brisem.
 
http://www.kurir-info.rs/vesti/poli...jerkovicem-ili-sa-al-ravafedom-clanak-1509383 "Ništa nema bez naše dozvole. Zajednicka kompanija ce raspolagati sa oko 10.000 hektara zemljišta. Kupujemo "Jadran", zemljište po ceni od 10.000 evra po hektaru. Zemljšte se prodaje po ceni vecim od procenjene. "Backa ad Sivac" - po ceni od 7.000 evra po hektaru. Ono što je važno je da imate u vidu da mi na svo zemljište koje se nalazi u zakupu, a to je 4.000 hektara dajemo za 250 evra....i na tome zaradujemo oko 450 evra po hektaru, što je tri puta više nego do sada", naglasio je Vučić.
Sve komentare ispod teksta su napisali vučićevi simpatizeri :haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam eto malo upamtio i dnevnik iz Titovog vremena. Od pola sata koliko je trajao, dvadeset minuta smo slušali njegove govore koje smo nekako uz velike napore, jedva i polovično razumevali, gledali njegove posete drugim državama, dočekivanja njihovih državnika i ono čuveno mahanje "svom" narodu. U onih deset minuta moralo se "ugurati" sve ostalo, kultura, sport, vreme... Razlika je u tome što se u to vreme moglo od svog rada mnogo bolje živeti. Šta nam je ostavio to je već za drugu priču, ali je za svoje vlastvovanje znao da balansira na svim mogućim poljima... Posle njega stvari se samo vrte u krug, jedni dolaze drugi odlaze, pa onda kombinovano opet dolaze i tako do...???
:nono:
 
Poslednja izmena:
Ako kazi im, neka znaju za nas :osmeh:, Vidi koliko kosta babuska pa mi javi na forum, ako nije skupa da mi uzmes jednu pa cu ti platiti kada dodjes, ali nemoj da kupujes dok mi ne javis koliko kosta, jes da je rusija rusija al dzep je dzep :)
Problem je prtljag koji je limitiran u kilogramima,a zahteva za votkom imam najvise,pa onda granice i terminali...a odela vucemo dosta jer idemo u Kemerovo(Sibir) navodno je klima kao kod nas,ali opet moram poneti dosta odece.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh