Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja sam tek ove godine saznao, a kada sam mogao da idem skoro svake godine u NS, ovaj sigurno neću da propustim. A veoma je slab marketing, sigurno dosta ljudi nezna za sajam... Na nekim sajtovima sam pročitao da je prošle godine bilo preko 100 izlagača..
 
To je vise mini sajam, ni prici N.S. sajmu. Ima mehanizacije a ima i izlozba stoke. Od izlagaca traktora su prosle godine bili IMR, IMT, Foton, Kubota, Farmtrac, Armatrac. Inace tu sam svake godine.
 
NA Novosadskom sajmu, dolaze i iz Hrvatske, Bosne, SLovenije, Madjarske, Austrije, od nekih sam cuo da su cak i Italijani bili, a ovaj u srcu Sumadije, tek treba da raste i raste i raste....
 
Tačan odgovor dao je član Korica. Juče je to pitanje bilo u kvizu tuc-muc na radiu s.Iskren da budem nisam to znao do sada.
 
Kada znate za neko dešavanje o poljoprivredi kao taj sajam u Kragujevcu javite pa ću ubaciti u kalendar na poljoinfo forumu. Za sve se može načuti da ima, ali do informacija koje su ispravne je teško doći.
 
Ovaj sajam u Kragujevcu je sledeće nedelje, a sledeći je, ako se ne varam, u oktobru "Resavski poljoprivredni sajam" u Svilajncu. Glavni izlagac sto se tice poljo mehanizacije je "Jugometal", a akcenat je vise stavljen na stočarstvo, uglavnom ovce i goveda... Tako je bilo pre par godina i mislim da se nije nista mnogo promenilo, ali je vrlo fino i nema mnogo gužve, mehanizacija je izložena u glavnoj ulici, a standovi su u pešačkoj zoni... Datum cu javiti kada bude konačan..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh