Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh neka uvedu, bar ce gradska gologuzija morati da vadi vize za setnju po evropi(mislim na poslanike pevace starlete i njima slicnima)! Vazno da nama junetina ide za rusiju da ne pada cena, da svinje idu i da im ne pada cena, da kukuruz ode i da se poveca cena pa psenica ehejj bice nama dobro bar iz moje perspektive. A ovi tipa bozidar djelic, koji se gladnom narodu hvali kako je za vreme raspusta sa svojom decom obilazio evropu( podjebava obican narod koji nema novca ni do bg da ode ljudski) za te mi je jakoooo dragoo, da nam uvedu sankcije!

- - - - - - - - - -

Bugari ce da sviraju kako ko vise plati, a vazdan su bili na prst u onu stvar sa nemcima, a nemci sve vise izokola deluju neutralno, zivi bili pa videli
 
Uh neka uvedu, bar ce gradska gologuzija morati da vadi vize za setnju po evropi(mislim na poslanike pevace starlete i njima slicnima)! Vazno da nama junetina ide za rusiju da ne pada cena, da svinje idu i da im ne pada cena, da kukuruz ode i da se poveca cena pa psenica ehejj bice nama dobro bar iz moje perspektive. A ovi tipa bozidar djelic, koji se gladnom narodu hvali kako je za vreme raspusta sa svojom decom obilazio evropu( podjebava obican narod koji nema novca ni do bg da ode ljudski) za te mi je jakoooo dragoo, da nam uvedu sankcije!

- - - - - - - - - -

Bugari ce da sviraju kako ko vise plati, a vazdan su bili na prst u onu stvar sa nemcima, a nemci sve vise izokola deluju neutralno, zivi bili pa videli
A kojim putem će to da se izveze za rusiju?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa verovatno međunarodnim vodama ( Dunavom i Crnim morem )
Dunav jedino u Srbiji ne ide kroz EU. a ako zabrane promet naše robe kroz EU zonu onda možemo da izdresiramo ptice selice da lete preko Moskve da nose jednom godisnje nasu robu. :ppozdrav:
A ti si izgleda bio mali 90.god pa se nesećaš da nam izolacija nije donela ništa dobro i korisno.
 
Pa nije dunav vlasništvo EU ili Rumunije mislim da važe posebni zakoni za međunarodne vode što nije slučaj za kopneni saobraćaj .A znači li to da nijedan avion iz rusije nemože da odleti nigde van Rusije jer povređuje vazdušni prostor EU ili neke od njenih članica :sta:
 
a kojim putem će to da se izveze za rusiju?
PA okolo, Iz Rumunije za Rusiju preko crnog mora, nama rumuni lezu dobro i kao prijatelji a i ovako trgovina ima da cveta bajo :)
A za vreme inflacije i izolacije jesam bio mali imao sam 7 godina posto sam rodjen 86
 
Poslednja izmena:
Rumunija je u EU. a prijateljstvo ne postoji,svako iz nečega izvlači korist
 
Poslednja izmena od urednika:
Budi siguran ako Nemci kojim slucajem zbog svoje ekonomije stanu u neutralnost ili na strani Rusije, da ce Bugari igrati kako Nemci kazu, cak iako nam se ta varijanta izjalovi, ostaje nam stara prijateljstva sa Rumunima koji su nam kad god je trebalo pritekli u pomoc, sto tajno sto javno sto nezvanicno sto nezvanicno, ako i tada prosto nemogucim slucajem to ne uspe ostaje nam vodotok do Crnog mora, koji Rumuni kontrolisu i to, od slucaja do slucaja, od slucaja do slucaja( zbog nacina na koji njihov narod zivi u toj evropskoj uniji, progledace kroz prste) vazdan je bilo propusta kroz razna dvorista, sela, gradova, pa i drzavnih granica... Nikad se sve rupe ne mogu zatvoriti!
 
Budi siguran ako Nemci kojim slucajem zbog svoje ekonomije stanu u neutralnost ili na strani Rusije, da ce Bugari igrati kako Nemci kazu, cak iako nam se ta varijanta izjalovi, ostaje nam stara prijateljstva sa Rumunima koji su nam kad god je trebalo pritekli u pomoc, sto tajno sto javno sto nezvanicno sto nezvanicno, ako i tada prosto nemogucim slucajem to ne uspe ostaje nam vodotok do Crnog mora, koji Rumuni kontrolisu i to, od slucaja do slucaja, od slucaja do slucaja( zbog nacina na koji njihov narod zivi u toj evropskoj uniji, progledace kroz prste) vazdan je bilo propusta kroz razna dvorista, sela, gradova, pa i drzavnih granica... Nikad se sve rupe ne mogu zatvoriti!
Izgleda da redovno sedis u birtiji i ispred dragstora jer ovakav pogled na desavanja u politici samo tamo moze da se čuje :ppozdrav:
 
Uh neka uvedu, bar ce gradska gologuzija morati da vadi vize za setnju po evropi(mislim na poslanike pevace starlete i njima slicnima)! Vazno da nama junetina ide za rusiju da ne pada cena, da svinje idu i da im ne pada cena, da kukuruz ode i da se poveca cena pa psenica ehejj bice nama dobro bar iz moje perspektive. A ovi tipa bozidar djelic, koji se gladnom narodu hvali kako je za vreme raspusta sa svojom decom obilazio evropu( podjebava obican narod koji nema novca ni do bg da ode ljudski) za te mi je jakoooo dragoo, da nam uvedu sankcije!

- - - - - - - - - -

Bugari ce da sviraju kako ko vise plati, a vazdan su bili na prst u onu stvar sa nemcima, a nemci sve vise izokola deluju neutralno, zivi bili pa videli

Od svih Rusa još uvek će vama najbolju cenu davat braća sa Kosova. Nemoj se zavaravat da će Rusi plaćat više nego danas. Kad zatreba, sva EU roba će se u nekoj neutralnoj (prijateljskoj za obe strane) zemlji 'promeniti' u ne-EU robu, prihvatljivu za Rusiju. I u tom poslu ne bude mesta za tebe (mislim na svu privredu Srbije).

Sigurno su mnogi, koji idu 'van' da se pokažu, preser*vaju i slično. A njih uvođenje viza sigurno neće pogodit toliko ko nekog, ko retko ide, a kad ide, ide iz nužde. I taj možeš bit i ti, makar danas i ne planiraš da bi išao bilokuda.
 
Poslednja izmena od urednika:
Citajuci izjavu poljskog misnistra poljoprivrede http://www.vvesnik.com/poljoprivreda/poljski-ministar-poljoprivrede-trgovinski-rat-na-balkanu moze se zakljuciti da su evropljani ili suvise mudri, il suvise ludi. Ako EU nagovori (citaj naredi) USA da sa svojim prvim komsijom Rusijom zarati trgovinski onda je ista EU zasluzuje da je nema.
Postavlja se i drugo pitanje, a to je kolika je onda moc USA kad ona moze celu EU zajedno sa Nemackom tako da vuce za nos i deli packe po ptrebi. DA li se ovde zaista radi o naivnosti EU ili ogromnoj moci USA pokazace vreme, ali se ja bojim da je ipak ovo drugo.
M. Lazanski, koga ja volim da cujem, je jednom prilikom izjavio kako za USA "zuti zivot" ne znaci nista (aludirajuci na dva tri obaranja civilnih aviona u bliskoj proslosti koji su uvek bili neki od "zutih" kompanija), pa se bojim da u tom njihovom mahnitom interesnom ratu ni EU zivot vise ne znaci nista.
 
Jasno je šta si htio da kažeš, ali je nejasno jesi li slučajno ili namjerno zaboravio na one koji svake godine idu u Guču.
 
Jasno je šta si htio da kažeš, ali je nejasno jesi li slučajno ili namjerno zaboravio na one koji svake godine idu u Guču.

Da slucajno ne mislis da su i oni goveda koja se okuplja na zov trube??? Nekome je takva muzika u krvi i nije lepo im se podsmevati, ako ti licno ne varis tu vrstu muzike.

To je lepa izvorna srpska muzika koju srpski narod voli, a tebi licno ako smeta zacepi usi, zaobidji je u sirokom luku i ne komentarisi.

 
Poslednja izmena:
Da slucajno ne mislis da su i oni goveda koja se okuplja na zov trube??? Nekome je takva muzika u krvi i nije lepo im se podsmevati, ako ti licno ne varis tu vrstu muzike...To je lepa izvorna srpska muzika koju srpski narod voli, a tebi licno ako smeta zacepi usi, zaobidji je u sirokom luku i ne komentarisi.
To je lepa izvorna srpska muzika koju srpski narod voli, a tebi licno ako smeta zacepi usi, zaobidji je u sirokom luku i ne komentarisi.
Zašto ne bih vario trubu i tu vrstu muzike, ili zato ne bih bio u stanju da razumijem i poštujem srpsku kulturu i običaje, čovječe jesi ti normalan znaš li šta mi bezočno poturaš kao optužbu, ja sam iz Bosne. Ne znam tvoju potpunu percepciju ali očito nisi svjestan koliko je ovdje život isprepleten uvijek bio, pa i danas, bez obzira na sva dešavanja. Pitaj trubače iz Dragačeva koliko love ubiju po Bosni svake godine. Mislim na normalne ljude gdje i sebe ubrajam. Jasno je o čemu govorim, percepcija i antagonizam zapad istok, i upravo o tome da se ne treba podsmijevati, ponižavati i pljuvati nikoga. Pogotovo na ovakav smiješan način raznoraznim izmanipulisanim dosjetkama jer nismo svjesni da tako često i nehotice pljunemo i na sami sebe. Upravo zato što je sve isprepleteno, i ništa nije crno bijelo. Pa ni ameri i gaučosi...o nama na balkanu da i ne govorim...
 
@geber

Ti treba da odgovoris clanu "Farmia" a ne meni. Na njegov post su isli tvoji neukusni komentari i nemoj se sada vaditi.
A to da li sam ja normalan ili ne, ne bih bas da ti pojasnjavam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh