Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice nevidljivog pogledajte po netu I druga strana sta ima da kaze.
 
Ako ste vec brisali i cistili temu onda je red da je i ovo izbrisano. Ili je po sredi nesto drugo, mozda , jer ovaj post naprosto nema smisla ako nema mog posta iz kog se vide razlozi citiram : za "smaranje", "dosadu", "zulj", "bezobrazan i drzak", "prekrajanje parcela" i "patetika".
A ako cemo vec o patetici onda toplo preporucujem Balasevica http://www.youtube.com/watch?v=dXfNXgUWr6Q
Eee ali onom koji je tvoj post obrisao,nesmeta sta pojedine persone pisu za nas,njemu je bitno da pljuvacki post ostane.
 
Po njima je kvar,pa se sam srusio.Kako je vec neko napisao,da su sipali nase gorivo,pa mu se zacepio karburator.:haha:

E kolega preduhitrio sam te sas sliku,par postova iznad.:osmeh::ppozdrav:
 
OndaK se pogolemo izvinjavam ali mi u glavi malo zuji,a i pisti jer je sinoc bila degustacija novih plodova tora i dobro zaliveno sve to. :ppozdrav:
 
E,da je on samo jeo ckembice,a da nije pio,bolje bi funkcionisao.Karala majka Muju ne sto je pio,neg sto nije mezetio.Stara poucna narodna.Red pica,red jela zakon.:haha:
 
Znaci ode u je...e,alkohol mu na drugom mestu.:osmeh: Oce to pred zenidbu,posle mu se alkohol vrati na prvo :haha:
 
Peto1 Živ ti nama i zdrav bio,a metle se batali jer u mom kraju samo se žene vataju za nju :haha::ppozdrav:

Nego da ti ispričam jedan fazon: Mene u kući svi vole !!! Tako me i zovu !!!!!!:haha::haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh