Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eeeevo dokaza:[h=1]SAD: Bogataši grade luksuzna skloništa za Sudnji dan[/h]Autor: Kenan Bešlija
skloni%C5%A1ta.jpg
DECEMBAR 2, 2013Bogate porodice širom SAD-a ulažu velike količine novca kako bi se zaštitile od neželjenih napada, prirodnih katastrofa ili apokalipse, piše Forbes.
Sigurnost doma je u posljednje vrijeme postala opsesija, a fabrike koje zabrinutim vlasnicima osiguravaju futuristička pomagala otkrile su detalje o skupocenim bunkerima, tajnim prolazima, sigurnim sobama i softverima za prepoznavanje.
Chick Polac, predsjednik kompanije za dizajn i izgradnju iz New Yorka Polac &Partners je rekao da je, iako je sigurnost oduvijek bila važna bogatim kupcima, trošenje za tu stavku primjetno poraslo u posljednjih pet godina.
A ono što se u te svrhe može pronaći je stvarno kao iz najboljih naučno-fantastičnih filmova.
Jedan Izraelac je proveo tri godine izrađujući softver za prepoznavanje lica, glasa i pokreta tako da vlasnici kuća koji su ga nabavili mogu zauvijek da zaborave ključ.
Creative Home Engineering u Arizoni osmišljava i gradi tajne prolaze skrivene iza polica, garderoba, zidova.

 
Misle da ce ih to spasti. Kada stignu dugovi da se placaju, ne pomaze nista.
 
Ne znam što al danas sam ceo dan raspoložen za zezu:haha:
Imam jedno kviz pitanje: ZAŠTO KRAVA TUŽNO GLEDA ???:sta: Odgovor sledi tačno u 22,00 časa, a vi dotle pogađajte
 
Kad bi vas svaki dan tukli i za sise vukli,jedanput godišnje je..li i vi bi tužno gledali.
 
Poslednja izmena od urednika:
Svaka čast Kris80 tačan odgovor!!!:osmeh: A ko je u pravu dobije.............. Čokoladu :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh