Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo kaže tuku sirene al to im je manir al Sremci su srušili leteći tanjir izeš sliku F 117 u šljiviku.
 
Nista mi tu nismo krivi.Mi smo se samo branili,a isto bi prosli i da se nismo branili.Jednostavno oni su resili da nas nema i kraj.
 
Sad ispadne da ko god nije dosao u Adasevce je na crnoj listi,a ko je dosao ima sanse da postane moderator. Nikom od nas moderatora ovaj forum nije Bogom dan i svako od nas moze da bude smenjen,ali moze da bude i izabran.
 
Ljudi ova prepiska nema smisla.Bi sta bi i da se na to stavi tacka.Niste vi ovde da bi komentarisali vodjenje foruma,vec su urednici ovde zbog vas.Nikad se nece desiti da su svi zadovoljni,a ni da su vi osteceni.Bitno je kojih je vecina.
Idemo dalje.

- - - - - - - - - -

Podrzavam NA i da dodam da nisam bio u Adasevcima.Znaci nema uzrocno posledicne veze.:osmeh:
 
Ma ne,ne,ne. Nema nikakve veze, da li je neko dosao u Adasevce ili ne. I ja sam uredno pozvan, ali nisam bio u mogucnosti i na pozivu sam zahvalan.
 
Ja cak nisam ni pozvan,pa sad treba da se ljutim.:osmeh: Ne pada mi na pamet i iz drugog filma sam.:ppozdrav:
 
Ljudi ova prepiska nema smisla.Bi sta bi i da se na to stavi tacka.Niste vi ovde da bi komentarisali vodjenje foruma,vec su urednici ovde zbog vas.Nikad se nece desiti da su svi zadovoljni,a ni da su vi osteceni.Bitno je kojih je vecina.
Idemo dalje.

- - - - - - - - - -

Podrzavam NA i da dodam da nisam bio u Adasevcima.Znaci nema uzrocno posledicne veze.:osmeh:
Da spremis po 10ak otkostanih piladi svakom i nemas krize za svoju fotelju i platu. :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Poziv je bio javan i doslo je dosta ljudi iz okoline BP.
 
E jbg,ko jos jede ckembice iz ovala,to je ko roda u onoj basni.:haha:A da ti vidis sta je na meniju,pa da zgrabis fotelju.:haha:
 
Baća okani se ćorava posla.Sećaš li se kako se jednom dečku preprečio papak na jednoj kotlićijadi. :haha:
 
E ja zato sa papcima ne sedim,a kad ih jedem,dobro ih isitnim.:haha:

E ljudi,ovo je bila sala,nista licno.:osmeh:
 
Neki Sremac kupio seno i dopizdilo coveku to tutnjanje na nebu pa se vurio vilama i porusio zlotvora.:osmeh:
 
Tako je Dule,evo i slike.:haha:
230259101513731126933831.jpg
 
Evo jednog zanimljivog filma o tome kako je oboren ''nevidljivi''. Inace oboren je sistemom S-125 Neva.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh