Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni sija zuto,sad ce opet neko reci diskriminacija da moderatori vide a clanovi ne vide.
 
Nisam znao da ima ovaj chat3 za zezanje :osmeh:... ljudi jeste culi za ovaj vic?? izvinjavam se policajcima, ovo je samo vic:Policajac ode do automehaničara: - Ej, zaključao sam vrata od auta, a ključ sam zaboravio unutra. Daj pomozi.
Ovaj mu objasni da otvori prozor rukama tek toliko da bi mogao jednom žicom iščačkati ključ. Posluša ga policajac i ode. Po završetku radnog vremena krene mehaničar kući, ide on ulicom kad vidi da gomila ljudi crkava od smijeha. Priđe da vidi što je to toliko smiješno i upita najbližeg tipa što se događa. A ovaj mu odgovara:
- Jedan policajac pokušava žicom iščačkati ključ kroz mali otvor na prozoru, a drugi sjedi unutra i viče: 'lijevo, lijevo, malčice desno…'

 
Opusteno Jugi, nece raditi metla.
@Janosh ne znam ko me sad placa, pre smo bili produzena ruka zutih I oni su nas finansirali, sad cekam sta ce neko od clanova da odvali ciji smo sad placenici.
 
xaxaxa, ne znam za koga ste radili I za koga radite. Ali da sam na vasem mestu nasao bih sponzora. Ako nista to je sada u modi. ::novac::
 
Hladno Hladno napolju,sto smo bas mi morali da budemo ovde, a Brazil da uziva na suncu tokom cele godine??...Jeste znali da ''bogatasi'' u svetu prave sklonista koja mogu da izdrze sve udare? ? hoce da se obezbede...kao da ce to da ih zastititi od kiseline iz oblaka sledece godine...
 
danas se cuo sa drugaricom koja je trenutno na primorju makarska ,tamo je do pre neki dan bilo skoro 20,a sad nekih 15 stepeni
 
Ajde sto je bravar pravio, al' sto su ovi sirom otvorili vrata da sav trud padne u vodu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh