Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lakse s ti cinovi il nas obavestite sta se zbilo da ne bi i mi isli na raport.

Nećeš komšo ići na raport ali mi se svidela tvoja izjava:osmeh: Nije uredništvu lako,ima nas i s brda i s dola i sad svima udovoljiti ne možeš.I verovatno je Kiš kolateralna šteta.Šta ćeš.takav je život.
 
vođene rakete zemlja vazduh NEVA

Jel takva zveknula nevidljivi?
 
Nije. F117 je oborila Strela 2M koliko sam ja cuo.Montoja jel bio Ostoja Caldovic u raketnoj bateriji kad si ti bio?
 
Neva nije 90 %.Jeste divizion sa tim sistemom,ali nije raketa ,opet kazem da sam tako cuo,a i Neva ne moze da gadja ono sto ne vidi na radaru,a f117 se sigurno nije video.Ugledali ga VOST i u preletu ga gadjali trocevci i strele,a "nevidljivi" nije imao pojma da leti preko diviziona posto nisu palili radar.Gadjali su i raketama na slepo tj na srecu i posrecilo im se.Zato ima raznih tumacenja sta ga je oborilo.A sto se tice vojske,da nam u vrhu vojske nisu sedeli smradovi poltroni i grebatori nista se osim malo pucnjave " 91. u Sloveniji ne bi desilo.Da su oni gore bili kao oni dole ne bi bilo neke razlike u odnosu na vojsku koja je probila Solunski front,ni u junastvu ni u disciplini.
 
Kinezi su glavni krivci ( ometali su radarski sistem NATO.a).Šta mislite zbog čega sledi gađanje njihove ambasade.Rusi se nisu mešali jer da jesu ne bi NATO ni napadao.
 
Senad Muminovic,komandir baterije za vodjenje tog diviziona koji je oborio tu kantu je radio sa mnom u Obrenovcu (on je stisnuo dugme).Oborili su ga samo zahvaljajuci tome sto ih je video osmatrac na Vost-u i sto su tom coveku poverovali sto nije svojstveno visim oficirima.Gadjali su ga iz svega sto su imali.Ispalili su dve rakete da pokriju sto veci prostor,da ga ne promase

- - - - - - - - - -



U pravu si,gadjan je sa kamiona i sa rampe


Gađan je iz vazduha.
 
Nevidljivog su rusi oborili.
Mnogo je misterije oko toga sta i ko je oborio nevidljivog.Nasi su govorili te igla te strela.Ali...odmah posle obaranja su dosli Rusi i uzeli ostatke i odneli za Moskvu.Secate li se toga???
Evo danas njegovi ostaci leze u moskovskom vojnom muzeju i ispod na tablici pise.Avion f-117 oboren ruskom raketom BUK u ratu u SRJ.
A junaci Srbi nisu imali te rakete u to vreme a nemaju ni danas.Pa ko je onda i sta oborilo to nazovimo cudo truloga zapada?
 
Ma sipo gorivo kod nas i rikn'o mu karburator i zato je pao...
Samo mi ostalo nejasno jel mi ono pobedismo?
 
Kao i u zivotu, nije sve onako kako izgleda, pa tako se ni neki ljudi predstavljaju za ono sto nisu.
Uglavnom kako god, Kis je jos jedna od zrtava revolucije, a znamo da revolucija jede svoju decu. U danasnje vreme moras dobro da otvoris oci inace te neki ljudi iznevere i brze nego sto mozes da zamislis.
Bilo kako bilo forum ide dalje, sve dok ide. Sta se to desava u urednickom delu, vec duze vreme i zasto Kis nije bio u Adasevcima ostaje nepoznanica za nas "smrtnike" foruma i verovatno ce tako i ostati.
Bojim se samo da ovaj forum polako gubi na profesionalizmu, bar gledano iz mog ugla. Forum mi sve vise i vise lici na nasu drzavu, a trebalo je na neku zapadno evropsku.
 
@paorpaor

Jesi ti svestan koliko si dosadan i smaras ostale...gledaj svoja posla,ja nemam nikakve veze sa forumom i ne zelim,al mi je prvom drago sto su ga uklonili,i trebali su to DAVNOOO da urade,iz milion razloga..Stao je na zulj polovini aktivnih clanova ovog foruma,ko god ima problem,nema ni sa jednim drugim moderatorom nego sa njim,bezobrazan,drzak,hoce da uvredi a ne zna da istrpi kad mu se vrati,da ne pricam i pisem dalje...zato idi pisi o psenici i kukuruzu ako o tome znas,mada msm da ti bolje ide krajcenje zemljista i merenje kolika parcela treba da se otcepi,i ne dosadjuj vise tvojom patetikom..
 
Poslednja izmena od urednika:
Jesi ti svestan koliko si dosadan i smaras ostale...gledaj svoja posla,ja nemam nikakve veze sa forumom i ne zelim,al mi je prvom drago sto su ga uklonili,i trebali su to DAVNOOO da urade,iz milion razloga..Stao je na zulj polovini aktivnih clanova ovog foruma,ko god ima problem,nema ni sa jednim drugim moderatorom nego sa njim,bezobrazan,drzak,hoce da uvredi a ne zna da istrpi kad mu se vrati,da ne pricam i pisem dalje...zato idi pisi o psenici i kukuruzu ako o tome znas,mada msm da ti bolje ide krajcenje zemljista i merenje kolika parcela treba da se otcepi,i ne dosadjuj vise tvojom patetikom..

Potpisujem:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh