Chat 17

Kvo se zakecujete

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Jel ima da se kupi Galofungin ili neki slican fungicid ?
ima na kupujem prodajem, i ispod tezge u poljo. apotekama do kraja zaliha (kazu da ima funomila po vasarima koliko ti dusa zeli, ne znam nisam bio skoro) i zavrsili smo sa tiofanal metilom.
bio sam besan sto zabranjuju tako dobru aktivnu materiju! dok nisam potrazio na netu zasto su je zabranili (mutira gene, izaziva rak...)

ovo ti je spisak imena preparata sa tiofanal metilom:

 
Poslednja izmena:
nismo sami!​

israel-quilty-of-genocide.png


nas i poljaka jevreja 10 miliona!

a u medjuvremenu talibani predali zvanican zahtev da budu primljeni u BRICS
Taliban-ask-for-Afghanistan-s-inclusion-in-BRICS.png

(rusija se zahvalila talibanima sto su udostojili ekonomski samit u Petrogradu svojim prisustvom! tako ce se zahvaljivati i ukrajincima kroz par godina kad izgube rat?)
talibani nude suseno voce, "lekovito bilje" i sandale od starih automobilskih guma u zamenu za gorivo i lekove, trampa brajko, heroin za sada ne spominju ili je to pod "lekovito bilje"?

za to vreme "laughing beasts" https://www.abczech.cz/Czechs-are-laughing-beasts-P7041152.html (nazvani tako od strane nemaca za vreme okupacije, jer su im se smejali direktno u lice)

Czechs-are-laughing-beasts-eng.png

(na kraju su "nasmejane zveri" u po bela dana, na sred ulice u pragu, ubile gaulajtera Rajnharda Hejdriha, kad su prestrali sa smejanjem)

kupuju rusima i svojim rusofilnim sugradjanima karte u jednom pravcu za rusiju! da bi ziveli u zemlji koju tako obozavaju!

kako se ovog nismo setili? odlicna ideja! win/win za sve!

in-czechia.png


svi zainteresovani mogu da se prijave za karte na


ili kontaktirajte info@chcidoruska.cz
mozda bi cesi posali i nase putinofile?

i za kraj:
gori zgrada sedista Suhoja u moskvi, upravo sada (da je nisu talibani zapalili na povratku kuci, besni sto nisu uspeli da uvale sandale od starih automobilskih guma u zamenu za lekove?)

 
Poslednja izmena:
ima na kupujem prodajem, i ispod tezge u poljo. apotekama do kraja zaliha (kazu da ima funomila po vasarima koliko ti dusa zeli, ne znam nisam bio skoro) i zavrsili smo sa tiofanal metilom.
bio sam besan sto zabranjuju tako dobru aktivnu materiju! dok nisam potrazio na netu zasto su je zabranili (mutira gene, izaziva rak...)

ovo ti je spisak imena preparata sa tiofanal metilom:

Taj galofugin je aktivna materija karbendazim , jeli to slicno?
 
Придњестровље, продаје струју украјини и молдавији. На њеној територији су термоелектране, зато не дирају транзит гаса иначе нема струје. И наравно све то плате украјинци (јевропа).
 
Ти стварно мислиш да украјинци виде те паре? "Дају" им руске паре да купе оружје од запада. То се у селу назива прање пара, не треба нека школа да се види...
Понашају се као да ће овај рат трајати у недоглед, или док трају руске милијарде. Па чега пре нестане, војника или пара.
 
Nazad
Vrh