Chat 17

Пејџери са тајвана, рачунај ту и американце.
Него, расправа на ртс-1, тема литијум. Сувише су фини и мекани...
Таман се неколико недеља скоро и не спомињао. Занимљиво...
 
Crni utorak za Hezbolah. Šta im uradi Mosad graniči sa sa fantastikom.
Najaca vojska i obavjestajna org na svijetu ,vise puta smo ponavljali. Smisljeno pustili buvu davno da nije dobro da hezbolah koristi mobitele ,da ih Izrael prisluskuje. Onda se oni "sami dosjete " da koriste pejdzere. Dobiju preko "svojih " kanala isporuku pejdzera u koje je mosad spakovao 20ak grama eksploziva koji su danas aktivirali nekom sifrom
 
Najaca vojska i obavjestajna org na svijetu ,vise puta smo ponavljali. Smisljeno pustili buvu davno da nije dobro da hezbolah koristi mobitele ,da ih Izrael prisluskuje. Onda se oni "sami dosjete " da koriste pejdzere. Dobiju preko "svojih " kanala isporuku pejdzera u koje je mosad spakovao 20ak grama eksploziva koji su danas aktivirali nekom sifrom
Srbin kad objasni ispade operacija u koju je uključeno ko zna koliko ljudi prosta ko pasulj.
 
Upaljena svjetla su dobra i po danu na otvorenom putu.Nije to bezveze uvedeno. Auta su mnogo uocljivija . Dokazano je npr kada kreces ili ne u rizicno prestizanje , a auto iz suprotnog je na skakljivoj udaljenosti ,tri puta manje slucajeva ces se odluciti na prestizanje kada je tom autu upaljeno svjelo nego ne . Isto se odnosi na jos neke situacije ,kao izlazak na put sa prvenstvom ako nailazi auto malo brze sa upaljenim svjetlima ,itd
Ja sam protiv svetala danju jer mi ne spadamo u zemlje u kojima je to zaista potrebno.Veći je problem bahatost na putu.
Što se tiče uočljivosti za one koje pretiču ja bih pre uveo rotacije na automobile pod obavezno.A na traktorima bi danju ukinuo svetla.
 
Evo da prvi napisem novu teoriju zavere . Sta ce im vakcine da nas na taj nacin ubijaju . Lepo ukljuce da nam svima eksplodiraju mobilni telefoni i ostane pametna milijarda koja ne nosi sa sobom fon . To je predvideo jos deda Jova u gospodnje leto davne 1867 godine 🤣
Samo me zanima - jel neko opravdava ovo desavanje sa pejdzerima ?
 
Kako da eksplodiraju mobiteli kad nema sta da eksplodira u njima. U pejdzerima je bio i eksploziv i metalne kuglice , gledaj slike na netu.
 
Nazad
Vrh