Chat 17

pa kad su budale

ovde ispada da smo mi bolji od severnog srema a isti sa donjim delom srema sto je nonsens
bac i gde je nas kolega paorpaor tovarisevo u crvenom a on eno prosek kukuruza 5,5 tona po jutru kako kaze u drugoj temi
Takvima je bolje da ćute jer je kod nas to rekord.Meni lično ne smeta-ja sam ga ožalio već odavno ali ima kome smeta ta kuknjava i napadanje Kimija koji je više nego korektan.
 
Konkretno u Subotici su arende i dosta nize nego u mnogim delovima Vojvodine, jasno je i zbog cega. Trgovina zemljom trenutno ne postoji, dosta arendi je otkazano. 3 godine je vec susa i ljudi sto su imali neke rezerve polako ostaju bez njih.
U svakom slučaju je arenda mnogo veća od realne cene.
Bio sam kod čoveka u okolini Subotice, obrađuje 1.400ha arende plus svoje. Arenda koju on plaća nije mnogo manja nego kod nas.
Baš me zanima kolika bi ga površina zadovoljila.
 
U svakom slučaju je arenda mnogo veća od realne cene.
Bio sam kod čoveka u okolini Subotice, obrađuje 1.400ha arende plus svoje. Arenda koju on plaća nije mnogo manja nego kod nas.
Baš me zanima kolika bi ga površina zadovoljila.
ko je taj covek?
u nasem ataru se zna u svakom selu od malog palica,bikova,djurdjina ,verusica,djurdjina,male bosne,tavankuta itd,u svakom naselju ima od 3 do 5 tih velikih koji rade preko 1000jutara
ali da neko radi arende 1400h nikad u zivotu nisam cuo
 
Kad je americka vojska pokusala da razvije umjetnu inteligenciju razine vinogradarskog puza kako bi ugradjivali u rakete ali nista od toga
 
e ovo je poso 🤪 :ROFLMAO:
FUpegYj.jpeg
0Ic3407.jpeg
 
Nazad
Vrh