Chat 17

Rusima bas nesto ne ide na frontu ?
Eno , srusise im jos jedan most !
Kazu da je to delo americkog raketnog sistema HIMARS .
Nego da brinemo mi svoju brigu , koliko dobacuje taj himars ?
Trtomrto javi se !
 
Zorana su ubili pripadnici legitimne pol.jedinice formirane na mafijaškim temeljima i povezane sa zem.klanom ,velika razlika od Belivuka.
Sklonjen je jer je prekršio pred petooktobarski dogovor o nediranju.
Najveći zagovornik evro-atlantskih integracija je bio sam Zoran ,a najveći oponenti su mu bili Šešelj i Koštunica.
E sad što nije popularno biti prozapadno orjentisan zahvaljujući tridesetogodišnjem ispiranju mozga je sasvim druga priča u odnosu na rane 2000te.
Neko od nas nema pojma ,ali ima dobro pamćenje ,učestvovao je u mnogim događajima i ima dosta dokaza za ono što piše.
Da nije ubijen Zoran ovi nikad ne bi bili na vlasti :unsure:
 
vidi kostunjavi gde je nestao tvoj iz DSS-a ??? francuz,nema ga vec 2 meseca nigde
Pobegao od olosa oko sebe . Da je imao putera na glavi nikada to ne bi uspeo . Milos je davao izjave i daje ih . I pazi sada kako ne razmisljas . Milos ce podrzati AV kad tad po tebi a AV je rus . Znaci Rusija je uspela da razbuca DSS i Kostunicu koji su radili za zapad uz pomoc Milosa Jovanovica . Sto imlicira da pre 20 godina si gresio jer je DSS bio okrenut zapadu a ti glasao za suprotne 😳
 
Rekao sam jos na pocetku da se Putin zaleteo, ali da navijam za Rusiju. Sto vreme vise prolazi sve je ociglednije da se debelo zajebo. Ako je krenuo na sam Kijev, a bio spreman da na kraju kad god da to bilo, baci neku nuklearku onda je to stvarno za proucavanje. Licno se jos uvek nadam u mocnu Rusku armiju, ali ta ista armija sve vise pokazuje nemoc. Ako je moc i pokazatelj nuklerna bomba onda u tri lepe.
Koja su kola bolja od Moskvića?
 
Cesto vidjam Rusi kad se slikaju , npr ako nesto osvoje , sa crvenom zastavom srp i cekic , otkud im ta ljubav ? Cini mi se cesce nego onu carsku zastavu ? Jel to neka fora?
Ja mislim da mašu s tim crvenim dronjkom stoga jer im je komunizam u ime borbe protiv imperijalizma osvojio više teritorija i stranih država nego imperialistički car.
 
Uzeli Balticke drzave, Madarsku,Rumunjsku ,Bugarsku,Poljsku,Cehoslovacku i nesto od Njemacke i jos neke sitnije reslove, Albaniju ne racunam oni su imali vecu autonomiju. A i sssr je bio natekao u svim pravcima.
 
Vidim da je malo ko odgledao video koji sam podelio. Ko odgleda ne piše svašta.
Mnoge podatke iz vudea nismo imali prilike da čujemo do sada.
 
Najvaznije od svega je da je to jako pozitivno jer njihovom sefu srce zaigra i suza u oku zaiskri kad vidi tu zastavu .
Да, да, опет ти са својим спекулацијама. :)

А што, је л' ти се можда више свиђа симболика ове друге стране?

115856_191556209_55.jpg
 
Ево раи уно на удару свих антифашистичких организација. Новинари се бране, кажу нису знали шта амблем значи...
 
Nazad
Vrh