Chat 17

Tvrdim da oni što su završlili po hercegovačkim jamama nisu bili nacionisri, nisu čak ni znali šta je to. Samo su bili Srbi pravoslavci, nisu ni znali šta je politika. Isti takvi su bili 99% onih koji su završili u sistemu logora Jasenovac. Tvrdim da nisu bili nacionalisti svi ubijeni Srbi civili (žene, deca, starci) koji su potamanjeni od strane svake tuđinske vojske koja je prošla preko Srbskih zemalja. Nisu bili nacinalisti deca pobijena o Raciji i gurnuta pod led.
Ali jesu svi oni koji su to radili.
Isto tako zadnjih nekoliko godinu izbijaju pozari po objektima na atraktivnim lokacijama
 
Zorana su ubili pripadnici legitimne pol.jedinice formirane na mafijaškim temeljima i povezane sa zem.klanom ,velika razlika od Belivuka.
Sklonjen je jer je prekršio pred petooktobarski dogovor o nediranju.
Najveći zagovornik evro-atlantskih integracija je bio sam Zoran ,a najveći oponenti su mu bili Šešelj i Koštunica.
E sad što nije popularno biti prozapadno orjentisan zahvaljujući tridesetogodišnjem ispiranju mozga je sasvim druga priča u odnosu na rane 2000te.
Neko od nas nema pojma ,ali ima dobro pamćenje ,učestvovao je u mnogim događajima i ima dosta dokaza za ono što piše.
 
hahha


ako ti mislis da je zoran ubijen od strane jso-a a ne upravo od zapadnjaka

da te ne uvredim reci cu -nemas pojima--
 
hahha


ako ti mislis da je zoran ubijen od strane jso-a a ne upravo od zapadnjaka

da te ne uvredim reci cu -nemas pojima--
Slazem se sa tobom oko zapada i njegove umesanosti . Sto me navodi na razmisljanje da su svi pobegli od Zorana pred ubistvo sto imlicira da bi i neko drugi nastradao da se tome suprostavio .
I drugo sve znas i opet svakim danom ponavljas kao papagaj - Evropa nema alternativu . Razmisli malo o tome .
 
A možda su Rusi ?
 
Slazem se sa tobom oko zapada i njegove umesanosti . Sto me navodi na razmisljanje da su svi pobegli od Zorana pred ubistvo sto imlicira da bi i neko drugi nastradao da se tome suprostavio .
I drugo sve znas i opet svakim danom ponavljas kao papagaj - Evropa nema alternativu . Razmisli malo o tome .
od onda smo i otisli od evrope


Tadic ti je Rus
svadjali se on i Kostunjavi ko ce da se slika sa putinom


kod nas ljudi ne kontaju i ne znajiu ko je ciji

vucic,tadic rusi

dacic,kostunjavi i ostatak ameri


to ljudi ne znaju tj nije mi jasno kako ne shvataju
 
Tadic uvek ako si me vec to pitao,uvek pisao i zna se


smesno je sa vama i pricati

za koga vi glasate znam unapred
 
Tadic uvek ako si me vec to pitao,uvek pisao i zna se


smesno je sa vama i pricati

za koga vi glasate znam unapred
Znaci ti si ipak istocno orijentisan jer celog zivota glasas za DS . Nisam te tako shvatao i da cenis autokrate ali prihvatam . Dobro dosao u krug istocnjaka 👍
Inace zapitaj se kako se od zvalavog grade putevi , podvoznjaci , pruge . Da li da tuda mogu da prolaze zapadna vojska ili istocna . I nije mi jasno zasto gurus pricu o AV rusu ? Glupo je to mnogo .
 
smesno je sa vama i pricati
kao sto rekoh


treba malo i razmisljanja da se ukljuci da bi shvaili sta pisem

jbg nije to za sve,ljudi ne umeju jednostavno da shvate
 
Ajde ne zuri . Sto si glasao i voleo Tadica onda ? Ili si ti bio druga struja u stranci ( Djilas ) i tu stranu podrzavao . A gosn Djilas voli da se pravi englez 🤗
 
Nazad
Vrh