Chat 17

Celo veče nemam internet preko Telekomovog ADSL-a. Je l' još kod koga tako ili je greška u mom modemu. Uzgred, često mi nestaje internet na par minuta. Prijavio sam kvar u MTS poslovnici u Vrbasu još pre dve - tri nedelje i još se niko nije javio povodom toga...
Za sam početak proverite mrežne kablove, sam RJ11 konektor što ide u ruter pa do razdelnika >Piše na njemu Spliter<

Prodrmajte DSL konektor levo-desno i ako se opet izgubi konekcija tu je problem.


Obavezno promenite kabl što ide od bandere pa do vašeg telefona (Pošto kada oksidira pravi baš taj problem sa gubljenjem konekcije), još ako je nastavljan na više mesta 😲🫣😱. Da se razumemo ne menjate kabl direktno sa bandere već u vašoj kući od telefona pa do drugog dela kabla od bandere (Koji se nalazi na krovu ili već gde god).


Logujte (Prijavite) se na vaš mts Nalog, pa zatim kliknite na one tri crtice, izaberite Podrška pa će te videti da li ste vi u opšte prijavili smetnju ili niste (Pošto mi je puno dve-tri nedelje da niko ne rešava problem ili da vas nazovu da vas pitaju da li je sve uredu sa uslugom), sledeći račun će vam biti smanjen.
 
Pa gledaj sveukupno
Па и гледам. Израел зна да од '48. живи у окружењу које би искористило прву прилику да им пререже врат, ратовали су до смрти неколико пута са околином, имају стално неку герилу, практично трајно ванредно стање, грађане под оружјем, деценијама грађену агентурну мрежу, па им се догоди, на страну Арапи ракеташи који праве ракете од водоводних цеви (то раде одавно), да им млади арапски моделари параглајдерима десантирају у кибуце и на онај фестивал и током неколико сати, без отпора немилосрдно покосе све што се тамо мрдало, стотине људи. Мени то личи да Изреалци нису толико кул и опасни, или да су дозволили да им се догоди тај 7. октобар да би имали алиби да сатру ону палестинску сиротињу.
 
незнам да ли знаш да на месту тих кибуца су била последња села арапа 8 села које су јевреји протерали у газу хеј ти су људи ту живели два миленијума ту И онда се појави неки неки мома из ...динаца и прогласи их за терористе јер то њему ипонује да и он буде део заједнице неких американаца где управљају богати јевреји како те није срамота рећи терориста људима који су протерани из својих домова
 
Ja sam samo konstatovao vojnu spremnost , jesam fino na pocetku napisao da ne ulazimo u to ko je u pravu . Nista ja njih ne pravdam tu al jel se nista nemoze diskurovati sa "strucne" strane .Ajde onda hamas i hezbolah nisu teroristicke nego vojne grupacije , eto da ispravim .
jako tesko diskutovati
 
момо кад би муслимани хтели да врате у кобаш јесули они терористи или повратници Пази да не лупиш
 
Зар ти није мало необично да ниси чуо о венецуели ништа у вестима уназад месецима ако не и годину дана минимум? Зашто ли је то тако...
 
Šta misliš ako bi se radilo o sudbini Rusije da li bi stisnuli dugme?
Ni Amerikanci u Vijetnamu,a i jedni i drugi u Avganistanu nisu se osetili ugroženo.Zato nisu ni morali da bace nuklearku.
Ne zaboravimo da je jedna nuklearna sila bacila dve bombe.
Iz ovog ugla i sa ove vremenske distance možemo reći i nepotrebno.
 
Šta misliš ako bi se radilo o sudbini Rusije da li bi stisnuli dugme?
Ni Amerikanci u Vijetnamu,a i jedni i drugi u Avganistanu nisu se osetili ugroženo.Zato nisu ni morali da bace nuklearku.
Ne zaboravimo da je jedna nuklearna sila bacila dve bombe.
Iz ovog ugla i sa ove vremenske distance možemo reći i nepotrebno.
Može se reći jedino da su kasno bacili. Inače da su imali bombu bacili bi je još 1941-e nego nažalost nisu.
 
Nazad
Vrh