Chat 17

E to je to zbog čega me Momo smatra velikim pristalicom vlasti.Mi smo prodati i tu se priča završava,Kad je neko protestvovao protiv NIS_a.gotova stvar.
A svi smo zaboravili Kineze koji ladno vade naše zlato i još kao apsurd nam i prodaju
Zoki u mom kraju su sigurni da rudnika nece biti a onaj ko je pare uzeo nek ih vrati, mi, narod, nemamo problem.
Samo bi ove proteste trebalo okrenuti direktno protiv vlasti.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
E to je to zbog čega me Momo smatra velikim pristalicom vlasti.Mi smo prodati i tu se priča završava,Kad je neko protestvovao protiv NIS_a.gotova stvar.
A svi smo zaboravili Kineze koji ladno vade naše zlato i još kao apsurd nam i prodaju
Dok ne dodje do sopstvene guzice , briga nas sta se desava tamo negde . Takvi smo mi .
 
Postoji i priča od pre mozda 50+god da je na Ceru pronađen uranijum...
Koliko je to tacno ne znam ali da je potreban zapadu jeste sigurno a i presednik je pokrenuo priču o francuzima i nuklearkama pa tako da nista nije nemoguce...
Na Staroj Planini postoji napusten rudnik uranijuma iz tog perioda koji ti spominjes . Naravno u zadnje vreme se kinezi vrte oko njega i prica se da su ga vec kupili .
 
Vidiš da se ipak razlikujemo,nikad nisam išao sam na proteste a to mi je ostalo iz rata.Kao što ni tamo nisam hteo da idem sam odnosno išao sam s nekima za koje sam bio siguran da me neće izdati ni ostaviti.Kao što i nisu kada je došlo do sranja i ranjavanja.Tako da uvek idem spreman na svaku soluciju,ne idem tek tako.
Ne lupetaj, ne idemo u rat. U protestnoj šetnji niko nikoga ne dira. Sve što gledaš na TV-u je organizovani rijaliti, to je namešteno. Jedino što može da ti se desi je da staneš kučetu na šapu.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje.
 
Ne lupetaj, ne idemo u rat. U protestnoj šetnji niko nikoga ne dira. Sve što gledaš na TV-u je organizovani rijaliti, to je namešteno. Jedino što može da ti se desi je da staneš kučetu na šapu.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje.
Znam ja kako sam išao i 5 oktobra,tako da to što ti ideš ne mora da ima veze s nekim drugim.
 
U nekoj ranijoj poruci sam se ogradio od jurišanja na policiju i objasnio da je to pretstava. Kada sedneš i ,,sastrane" posmatraš vidiš tačnu podelu uloga, ,,uniformisana" lica (plaćene ili ucenjene huligane kao provokatore, policiju u civilu i sve ostale). Sada već i na mirnim protestima prepoznajem organe u civilu, tačno imaju dres kod.
Ko neće nađe izgovor, ko hoće nađe način.
 
Celo veče nemam internet preko Telekomovog ADSL-a. Je l' još kod koga tako ili je greška u mom modemu. Uzgred, često mi nestaje internet na par minuta. Prijavio sam kvar u MTS poslovnici u Vrbasu još pre dve - tri nedelje i još se niko nije javio povodom toga...
 
Ne ulazeci sad u to ko je u pravu itd treba priznati da je Izraelska vojska i njihova obavjestajna MOSAD najjaca i najefikasnija na svijetu , po velicini drzave to zasigurno a i ovako u vrhu . Pronaci i likvidirati 2 vodje dvije najvece teroristicke organizacije na tom podrucju tj 2 njihova najveca neprijatelja u 2 dana i to na stranoj teritoriji je stvarno impozantno.
 
Celo veče nemam internet preko Telekomovog ADSL-a. Je l' još kod koga tako ili je greška u mom modemu. Uzgred, često mi nestaje internet na par minuta. Prijavio sam kvar u MTS poslovnici u Vrbasu još pre dve - tri nedelje i još se niko nije javio povodom toga...
Može biti da je do modema, kod mene je bilo danima da nestane internet nekoliko puta dnevno i na kraju više nije se mogao povezati

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh