Chat 17

Imam komšije koji su operisali. Iskustva su.
Ako nema previše kilaže i pridržava se uputstva o kretanju i vježbanju , nema razlike od onog ko nije operisao. Čovjek je jedan kuk operisao u 60 i nekoj god starosti a drugi početkom svojih 70 god sad ima preko 80. kreće se bez vidljivog šepanja i vozi traktor.
Drugi hoda uz pomoć štapa ali nije bio aktivan ni prije. previše kilograma. Komšinica , jedan kuk, obavlja sve poslove i kuk je nemuči ali ima dijabetes.
Nije problem ako se pacijent ne preda i ne opusti u ranoj fazi liječenja. Ako sebi utuvi u glavu da je bolestan i da nikad nemože biti kao prije onda će tako i biti.
 
Дали има колега на форуму који су оперисали Кук?Дали возе Трактор и обављају послове као пре...
Ništa neće biti kao pre-ako stigneš na red za operaciju.Nema sexa pa ti zamisli da li ćeš terarati traktor,
 
Tatin rodjak , stariji covjek , udarilo ga drvo u sumi, polomilo kukove i karlicu . Dugo lezao , pa operacija. Nije ispalo dobro , pa ponavljao. Tri ili cetiri puta radili ponovo . Eno ga sad vec par godina pjesaci 5 do 10km svaki dan jer ima i problem sa hercom. Bitno samo da se dobrk uradi.
 
Sta se desava sa Gradonacelnikom Banjaluke Draskom Stanivukovicem?
Vidim da ga dosta prozivaju po drustvenim mrezama.
Сероња био и и прије 10 година и сад. И рођени родитељи ми нису вјеровали кад сам говорио да није никаква опозиција јер им је свима иста идеологија и религија - само новац. Сад се кају што су гласали за њега.

Кад се накраду и покупе више него што им треба за нормалан живот онда тек постану гладни и траже још. Просто, тако функционише.
Ону причу да је неко богат и да у политику улази јер хоће да помогне народу можеш окачити мачку о реп.
Да не гријешим душу, има и часних људи, али углавном на нивоу мјесне заједнице. Понеки се провуче у општинске органе, али ако остане на том курсу наредни мандат лети напоље.
 
Ја морам решавати десни кук па се распитујем како и шта...Или да премотавам најлоне ма машиницама и на Дунав.
Sve zavisi kako ga sklepaju, moja majka je operisala jedan i bolje je nego kad je bio nov, bez ikakvih problema, drugi dan je setala stakama u hodniku
 
Гледа се , прати се колико може. Ево нигде у медијима оно прескакање ристичевића. Ни да спомену. Нити говор представника удружења. А и то је намештено, конференцију за штампу су имали они који нису били позвани у скупштину.
 
Гледа се , прати се колико може. Ево нигде у медијима оно прескакање ристичевића. Ни да спомену. Нити говор представника удружења. А и то је намештено, конференцију за штампу су имали они који нису били позвани у скупштину.
Njihova je odluka da ne prisustvuju...
 
Pa Inicijativa koliko god je vukla napred sad sve nesto nezadovoljna i pisa uz vetar u odnosu na ostala udruzenja.
 
Nazad
Vrh