Chat 17

Svako je dobrodošao, svako ko ima dobre namere. Inicijativa učestvuje i u protestu oko litijuma. Ja sam sutra u Bg kao građanin-protestant. To može svako kome je bitna Srbija.
 
Jesi li bio u Loznici?
Nisam. Čekao sam strugani asvakt dva meseca. I lepo kažem da mi ne donosi 28-og ako sam mogao da čekam dva meseca mogu i još dva. I on ipak javlja da je krenuo i da stiže za pola sata, stigao za dva. Skedeću turu rekao za poka sata i kako je rekao.
Kod mene je problem da se uđe u ulicu (nedao Bog nikome), a celo dvorište mi je pokriveno.
Vozače nadilan i nedokazan pa nisam smeo da ga istavim samog. Šupu bi mi srušio i još što šta.
Sutra sam u Bg.
Ja retko propuštam bilo koje proteste od 1.989-te. Da li ima neko duži staž ?
 
U moru letargicnih i negativnih vijesti , nesto pozitivno , humanost plus efikasnost i odgovornost ljudi u vlasti da se administracija brzo prilagodi iz nelogicnosti u logicnost . Sto neko rece ovde , mozda bi nas mogli samo trznuti neki sokovi i nevolje ,pa da se uradi nesto sto je trebalo odavno.

 
Jutros sam vidio neki prilog,ne znam na kojoj tv, cini mi se na ''Prvoj'', kako je neko selo dobilo asfaltni put i most , cini mi se na Goliji. Normalno glavni zasluzni je zvalavi, skupili su tamo neke mjestane koji ga hvale, jedan je se cak zavukao na ovoj vrucini pod prikolicu, i ceka preCednika, da mu ''stisne ruku'',kao da je to zvalavi uradio licno i od ocevih para.Ovaj ovdje ''nas'' medjed je klasicni lopov i osiona baraba,ali je zvalavi , brate mili, covjek sa dijagnozom, opasan psihopata,pokrio je sve i odavno gradi kult licnosti, ono je opasna bolest, i boga mi ne skide se on lako.
 
Ko ne zna sudije uSTAVNOG suda se biraju na sledeci nacin . Treba da ih bude ukupnu 15 . 5 bira licno ludi zvalonja , 5 $kupstna Srbije i 5 dolazi iz veca sudija . Znaci vlast u startu ima njih 10 . Trenutno ih ima 11 komada a samo jedan od njih je izabran pre 2016 godine . I onda opozicija odluci da izlazi na bilo koje izbore . Bolidi
 
Nazad
Vrh