Chat 17

Sva udruženja i prava i botovska su obaveštena o javnom slušanju pre više od mesec dana ,i mi smo na sastanku odlučivali hoćemo li prisusvovati ili ne.
Slankamenac se sklonio ,previše je impulsivan i ne poštuje dogovoreno što je jedan od razloga raspada 7 udruženja iz maja prošle godine.
Na sastanku se dogovori jedno ,usaglase se stavovi ,dogovori se način odbrane tih stavova da bi u toku noći njemu sinula nova ideja koju prosledi ministarstvu....
p.s.
Inače u inicijativi ima mnooogo kvalitetnih ljudi .
 
Не зајебавај те!100Ха пута математика...Био сам на протестима и опет ћу бар да деца знају да нисам био **greška!И ако ха имам исто као и пре...Лично мој став не прозивам никог.
 
Гледа се , прати се колико може. Ево нигде у медијима оно прескакање ристичевића. Ни да спомену. Нити говор представника удружења. А и то је намештено, конференцију за штампу су имали они који нису били позвани у скупштину.
Ko ferencija za novinare nema nikakve veze sa ,,slušanjem" u skupštini. A koliko mi se čini da je bilo isto i u skupštini i na konferenciji, isti stavovi, isti problemi.
Ispavi me ako nisam upravu.
 
Ja znam za neke od razloga ,ali onda ne treba reći da nisu pozvani i da su pozvana ,,podobna" udruženja.
Iskrenost je osnov svake saradnje.
Malo je falilo i naše udruženje da ne ide ali je Pajić nadglasan .
Saopštenje sigurno ne bi bilo da nismo pozvani već da nećemo da idemo zbog tog i tog razloga.
 
Ako se dve osobe nošto dogovore, ostaje samo da se dogovor ispuni. A ne da se ide na ,,skušanje" od kojeg nema niko nikakve koristi osim skupštinskog restorana ili na bilo kakve nove pregovore.
Ovo sve je samo zamajavanje, trošenje energije i kupovina vremena.
Molio bih da me neko argumentima demantuje.
Hvala.
 
Ja znam za neke od razloga ,ali onda ne treba reći da nisu pozvani i da su pozvana ,,podobna" udruženja.
Iskrenost je osnov svake saradnje.
Malo je falilo i naše udruženje da ne ide ali je Pajić nadglasan .
Saopštenje sigurno ne bi bilo da nismo pozvani već da nećemo da idemo zbog tog i tog razloga.
Da li su ti ,,razlozi" opravdani ili nisu ?
Koliki je broj udruženja bio na protestima od ukupnog broja udruženja koja su bila na ,,slušanju" ?
I opet ponavljam: koja su bila očekivanja od ,,slušanja" ?
 
Od slušanja nema vajde, samo da se ispuni dogovoreno, ušlo je u godišnji plan ministarstva, obećano da se ispuni rebalansom. U svakoj državnoj ustanovi prilikom primopredaje dužnosti nastavlja se ispunjavanje već dogovorenog...
 
Sva udruženja i prava i botovska su obaveštena o javnom slušanju pre više od mesec dana ,i mi smo na sastanku odlučivali hoćemo li prisusvovati ili ne.
Slankamenac se sklonio ,previše je impulsivan i ne poštuje dogovoreno što je jedan od razloga raspada 7 udruženja iz maja prošle godine.
Na sastanku se dogovori jedno ,usaglase se stavovi ,dogovori se način odbrane tih stavova da bi u toku noći njemu sinula nova ideja koju prosledi ministarstvu....
p.s.
Inače u inicijativi ima mnooogo kvalitetnih ljudi .
Tih 7 udruženja su pravi borci i začetnici svega. Koji će ti "SLUŠANJE" posle svega i šta će ti sva fantomska udruženja i nastala posle svega dogovorenog samo da se obmannjuje javnost. Samo treba ispuniti potpisano pa posle toga neka se bore nova udruženja za nešto novo i za ono čime nisu zadovoljni. Onih 7 su se izborili za nešto i to treba ispoštovati, bez slušanja i bez daljih sastanaka i keženja.
 
Сада кад је ова хистерија око националног стадиона и могућност праћења радова 24 сата паде ми на памет песма од прљавог инспектора блаже и кљунова "секс, дрога, бодирога" где каже - дај игара не треба нам хлеба...
 
Sva udruženja i prava i botovska su obaveštena o javnom slušanju pre više od mesec dana ,i mi smo na sastanku odlučivali hoćemo li prisusvovati ili ne.
Slankamenac se sklonio ,previše je impulsivan i ne poštuje dogovoreno što je jedan od razloga raspada 7 udruženja iz maja prošle godine.
Na sastanku se dogovori jedno ,usaglase se stavovi ,dogovori se način odbrane tih stavova da bi u toku noći njemu sinula nova ideja koju prosledi ministarstvu....
p.s.
Inače u inicijativi ima mnooogo kvalitetnih ljudi .
Koji su drugi razlozi ,,raspada" 7 udruženja ?
 
Сада кад је ова хистерија око националног стадиона и могућност праћења радова 24 сата паде ми на памет песма од прљавог инспектора блаже и кљунова "секс, дрога, бодирога" где каже - дај игара не треба нам хлеба...
Pa veceras se zavrsava Mitrovicev imaginarijum pa je red da pocne i imaginarijum zvalonje uz zvezdu Piksija i velikog gazde Dzajica .
 
Nazad
Vrh