Chat 17

Pa ako osvoje evropu kao sto kaze taj...mi cemo onda zavisiti od njih a ne od sadasnjih vladaoca evropom...
Tako da nam dodje svejedno ili mozda tacnije...gore od trenutnog stanja tesko da moze biti
 
mi cemo onda zavisiti od njih a ne od sadasnjih vladaoca evropom...
gore od trenutnog stanja tesko da moze biti

Sta se desilo sa ovim narodom?!????
Od slobodarskog naroda koji je spreman da zarati sa drugim po velicini carstvom u europi zbog svoje slobode, do navijanja da nama vlada kina ili neki azijski gospodar (turska??)!!!!????

a to da itekako moze gore ne bih hteo da dozivim, samo da bi whatabutistima dokazao da nisu u pravu, da li neko od ovih rusofila misli da se rusiji fucka za srbiju? dovoljno je da pogledate kako se rusi (ruske elite koje trenutno vode rusiju, ne mislim na ruse kao narod, za koji verujem da je normalan kao i svaki slavenski narod) ophode prema svojem narodu van moskve (a sta ovi azijski narodi misle rusima smo upravo videli u moskvi, i licno mislim da je rusija izabravsi za saveznike ove sile mraka u borbi protiv europe izabrala svoju propast, na moju zalost), pa da predpostavite kako bi se odnoslili prema ne svojem narodu van moskve....

i na kraju zabole me za ameriku, ja zivim u SRBIJI koja je u EUROPI i stalo mi je da moje komsije dobro zive da bih i ja dobro ziveo! sve ostalo me zabole!
 
Poslednja izmena:
i na kraju zabole me za ameriku, ja zivim u SRBIJI koja je u EUROPI i stalo mi je da moje komsije dobro zive da bih i ja dobro ziveo! sve ostalo me zabole!
A mi smo trenutno slobodni ?
I ja sam za to da k9msije dobro zive pa i ja uz njih ... ali ako hoce komsija da od mog dvirista napravi depin8ju da bi njegovo dvoriste ostalo cisto onda mi se j..be za takvog komsiju...
 
Nema više stotina sahrana dnevno vojnika zadnjih par godina npr
Па су решили да убијају где год стигну и могу по свету и да њихови пријатељи и непријатељи гину свакодневно.

Немој никада заборавити да су Американци уз Енглезе који су поднели резолуцију у УН-у гласали да наш народ буде проглашен за геноцидан.
Шта би сутра својој деци причао да си се борио за Републику Српску за џабе?
Да их пошаљеш на школовање у Лондон и да им причају како су геноцидни?
Да им забране да прелазе границу?
Момо, твоје писање би постидело и много веће аутошовинисте.
Да те чују балије поставиле би те за неког министра у Сарајеву. Гласали би те ко оног рвата у председништво.
Онај нациста што је управник Босне би те одмах одликовао.

Ако за нешто и морамо да се захвалимо Русији то је због тога што су уложили вето.
 
"...Уместо да се окрену заједно са западом против заједничких непријатеља."

Момо, 'леб те греб'о, да те греб'о, из које равни постојања си ти искочио овде код нас?!

Да си неки Француз, Холанђанин или Немац, па и да схватим тај надобудни егоцентризам, да су они центар света, али ти си био не "погрешној страни" палице тог "запада".

Ако ти није јасно шта покушавам ти кажем, хајде да видимо како би било да ја у понедељак или уторак твојој деци изломим ноге, па да видимо да се за викенд "окренемо заједно", да обавимо нешто са твојим ескаватором.
 
Nevezano za trenutne ratove, NATO zločin prema nama, otimanje KiM, jedno hipotetičko pitanje (samo odgovori ako je moguće, bez spinovanja i širenja teme).

Ako biste MORALI da se iselite iz Srbije, GDE biste radije otišli da živite?


- Rusija, Belorusija, Indija, Kina...

- SAD, Nemačka, Švajcarska, Francuska, Švedska...?

I potpitanje, čija vozila i tehničke uređaje i alat rađe kupujete?
 
Кубан, Херсон, Поволжје или негде где ми личи на Банат - само да га одликује одсуство пејзажа и камена.

Имам стару "Ладу" и новог "Мегана" и више ми одговара онај први ауто - мање троши и јефтиније одржавање. Када купујем онда то буде нов ауто, без обзира на то што је из буџетног сегмента, али је "Рено Нисан" још пре можда шест-седам година, као некадашњи већински власник "Ладе", затворио приступ "Ладе" на европска тржишта да им не смета "Дачији". Да није, и "Гранта" лифтбек за испод 10к евра би ми радила посао.

Алат свеједно буде кинески, макар платио дупло за етаблирану марку. 'Еебе ми се да ли је "Бош" склопљен у Румунији или неки "кинез" који ради да постане нека нова препознатљива марка, ал' ако су упоредиви, изабраћу "кинеза" јер могу да бирам како ми се ћефне.
 
Nevezano za trenutne ratove, NATO zločin prema nama, otimanje KiM, jedno hipotetičko pitanje (samo odgovori ako je moguće, bez spinovanja i širenja teme).

Ako biste MORALI da se iselite iz Srbije, GDE biste radije otišli da živite?


- Rusija, Belorusija, Indija, Kina...

- SAD, Nemačka, Švajcarska, Francuska, Švedska...?

I potpitanje, čija vozila i tehničke uređaje i alat rađe kupujete?
Na Kubu...
Alat verovatno bosch pravljen u kini...televizor verovatno isto pravljen u kini...auto nov verovatno kia sportage
 
Da, nisam bio precizan, ne govorim o prirodnim odlikama neke zemlje, već o sistemu i kvalitetu života.

Ja gotovim Ruse mnogo više nego zapadnjake, al sad gledam - ni jedan jedini komad nečega ruskog nemam u domacinstvu! Poslednjih 50 godina.
Pre ere kineskih proizvoda, kupovala se samo domaća JUS roba, eventualno ko je uspeo nešto sa zapada.
Nisam živeo, imam samo drugare koji su radili i rade u raznim zemljama sveta (nikog na Kubi tako da nemam info) i u dubokom sam ubeđenju da bi mi Rusija bila pri dnu spiska želja za useljenje, kada bih mogao da biram. To nema veze sa ruskim narodom, naravno.
 
I ja sam radashine upravo mislio na kvalitet života,ne na prirodne lepote grčke...
Oduševljen sam njihovim načinom života ne količinom zarađenih para ili šta ti ja znam..
 
Радашине, опет ниси баш најпрецизнији - шта подразумеваш под системом и квалитетом живота, које параметре узимаш у разматрање?
 
Sa druge strane,kad bolje razmislim,mi imamo prelepu zemlju i malo nam samo fali samopoštovanja i bili bi idealno mesto za živeti...
To ko je na vlasti,kakve su nam cene,kakve su prilike u ekonomiji su jedna stvar...i uopšte ne treba da težimo trulom zapadu,to je teška boleština,a šta ima da težimo i istoku,i tamo sve beda...kad budemo shvatili koliko nam je ovde dobro tad će nam biti i bolje...
Ne volim ni jedne ni druge,i ne mislim da nam je neko od njih prijatelj,tu svako samo gleda kakav ima interes, i gleda kako je njegovom dupetu,a mi ispadamo kolateralna šteta sedeći na dve stolice ...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh