Chat 17

sta su ti dzihadisti radili u moskvi to je strahota

gledam sad neke snimke koje se sad postavljaju od strane isisa,ljudi su bukvalno klali ljude sa nozevima

strasno sta jedna vera ili bolej receno nevera za nekog zamisljenog boga usvojim glavama moze da ucini

da postavim snimke ne zelim i necu

ima ih na x mrezi dok ih ne zabrane verovatno
 
Sa druge strane,kad bolje razmislim,mi imamo prelepu zemlju i malo nam samo fali samopoštovanja i bili bi idealno mesto za živeti...
To ko je na vlasti,kakve su nam cene,kakve su prilike u ekonomiji su jedna stvar...i uopšte ne treba da težimo trulom zapadu,to je teška boleština,a šta ima da težimo i istoku,i tamo sve beda...kad budemo shvatili koliko nam je ovde dobro tad će nam biti i bolje...
Ne volim ni jedne ni druge,i ne mislim da nam je neko od njih prijatelj,tu svako samo gleda kakav ima interes, i gleda kako je njegovom dupetu,a mi ispadamo kolateralna šteta sedeći na dve stolice ...
Kratko i jasno.
 
Sad,konačno imam sve masine od stihla :)
Prskalica za pranje vozila sa dimerom
961d86dcbf73171dd8fae494905db2b0.jpg


Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
A вала немаш!

Гле ово:


Јес' да личи на гомилу кинеских клонова "Хонде" ФЦ 600, ал' је то чистокрвни "Штил". ;)
 
Imam motokultivator,kupio prosle godine.Oznaku neznam,sad cu da potrazim sliku :)
Nemam sliku,moram ga poslikati kad budem ponovo frezao.
Mislim da imam sve od njih osim pumpe za vodu ;)
Tri usisivaca,tri motorke,trimer,šišalicu za zivu ogradu,duvač,atomizer,kosilica samohodna,oerac pod pritiskom ;karher;čaše za pivo i otvarač za pivo ;)
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Си стварно купио "Штилов" култиш? :)
Da,prosle godine.Imam honda mio ali uvek ga zeza karburator,kad mi se zadnji put ugasio ostavio sam ga u basti doneo stilov.U odnosu na hondu je sporiji ali kvacilo mu je bolje reseno

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Ти си већи поклоник "Штила" него Сремац84 "Мерцедеса". :)
Drugar mi drzi stilov servis,pa sve uzmem na dodjemti,Da drzi viladzerov servis verovatno bih sve kupio njihovo 8-)
Dok sam kidao aute bio sam poklonik Opela,verovatno i veci od naseg clana AcA OPEL :D Jos uvek imam tu Asconu,ona je kao Trigerova metla sto je zamenila 5 drski i 18 cetki :ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
Очекујем читавог дана да неко помене, да се сети, али као да нема никога више да запамти: отприлике у ово доба дана, пре тачно четврт века је почело НАТО бомбардовање.

И даље осећам то исто: 'ебо им пас матер.
 
Imam motokultivator,kupio prosle godine.Oznaku neznam,sad cu da potrazim sliku :)
Nemam sliku,moram ga poslikati kad budem ponovo frezao.
Mislim da imam sve od njih osim pumpe za vodu ;)
Tri usisivaca,tri motorke,trimer,šišalicu za zivu ogradu,duvač,atomizer,kosilica samohodna,oerac pod pritiskom ;karher;čaše za pivo i otvarač za pivo ;)
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Nemam 90% od toga al imam kačket. :haha:
 
Очекујем читавог дана да неко помене, да се сети, али као да нема никога више да запамти: отприлике у ово доба дана, пре тачно четврт века је почело НАТО бомбардовање.

И даље осећам то исто: 'ебо им пас матер.
Гореће и код њих исто као и код нас тада. Само полако. Ми смо само један део величине зрна прашине у историји,али надам се да ће бар неко ко је осетио као дете тај геноцид и злочин да дочека да види то. Ионако су као нације сви отишли у красни,нестају под поплавом оног чега су сами направили. Био сам прије пар неког времена у Бриселу и још пар градова около,та прљавштина,гетое и цијеле квартове за које је некадашњи Харлем у Америци -Менхетн,где нећеш срести бијелца то је садашња европа која убрзано постаје све гора и гора. Богаташи су се сакрили по брдима,приватним улицама и селима,док им градове арапи,црнци преузимају огромном брзином. Белгија и Француска и југ италије су мислим пред степеницом где нема повратка,и драго ми је,невероватно драго кад то видим. Заслужили су тај цех за векове векова.
 
Гореће и код њих исто као и код нас тада. Само полако. Ми смо само један део величине зрна прашине у историји,али надам се да ће бар неко ко је осетио као дете тај геноцид и злочин да дочека да види то. Ионако су као нације сви отишли у красни,нестају под поплавом оног чега су сами направили. Био сам прије пар неког времена у Бриселу и још пар градова около,та прљавштина,гетое и цијеле квартове за које је некадашњи Харлем у Америци -Менхетн,где нећеш срести бијелца то је садашња европа која убрзано постаје све гора и гора. Богаташи су се сакрили по брдима,приватним улицама и селима,док им градове арапи,црнци преузимају огромном брзином. Белгија и Француска и југ италије су мислим пред степеницом где нема повратка,и драго ми је,невероватно драго кад то видим. Заслужили су тај цех за векове векова.
Ima da nam svane kad ti ljudozderi osvoje Evropu.
 
24 marta 1999 ujutru sam otisao u skolu vratio se oko 12 sati, u 1sat natovario bikove Nedeljkovicu po 2 marke posle par dana nisi mogao da ih prodas ni po 1 marku, posle utovara do uvece sejali bastu, kad su se cule sirene za uzbunu pocelo bombardovanje, kod nas to vece nista ali smo zajedno sa komsijama gledali kako tuku Novi Sad bljesti na sve strane, treci dan je uveliko krenula mobilizacija okupljanje vojske u centru sela itd. Sve je to proslo secam se svakog detalja sa vesti a sad gledam po tv na svakom drugom kanalu ova nasa govna od politicara sainovic, baki itd koji su nas na neki nacin uvukli u besmisleni rat pricaju hvalospeve kako su dobre odluke donosili pa trebali su da vise 5 oktobra teze mi je to nego 3 meseca bombardovanja
 
Ima da nam svane kad ti ljudozderi osvoje Evropu.
Ми их сигурно нећемо спречити у томе. Они су их и направили. Пре 70 година су дјецу из Африке из Конга водали у ланцима и држали у кавезима као животиње у Белгији и приказивали тако. Сада ти исти потомци те дјеце и као они ће за 30 година бити већина у Белгији.
Ниједан град у Србији није прљав као Лијеж или Еупен,толико о европском центру.
 
Nazad
Vrh