Chat 17

Ако се не варам држава је стојала иза тога. Овде држава не би да се меша али мораће. Само да смисле легално покриће. Од кога реално ни ја ни ви нећемо видети бенефита.
 
Ljudi, to sa litijumom je zajebana situacija. Rekli ste gore za zagadjenje i to je istina. Imaju oni nameru da se nafiluku parama na ustrb ljudi i prirode. Sto druge evropske zemlje koje imaju vise rude litijuma ne rudare?, . To po meni je samo da se oni nafiluju para i to je to

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
 
Ko jos normalan slusa sta on prica
Da ga nisam slusao verovatno bih potrcao da primim vakcinu i sebe ozracio za vek i vekova . Ovako ga nekada cujes i znas sta ce biti , sve obrnuto jer covek laze kako zine .
Sto se litijuma tice . Setite se kako su u pocetku pricali pricu kako lezimo na naj nalazistu na svetu . Sada je prica da bi pokrivali 17% Evropskog trzista lit. bat. A ko laze taj i krade .
 
Al kakvav je to mozak, zagadjujes zemlju i vodu da nikad vise na tom mestu nece nista biti sem pustinje. Pametne zemlje gledaju da svojoj deci ostave cisto i nezagadjeno a mi jalovinu

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
Postoje bolesnici koji MRZE sve oko sebe. Imam takvog polubrata, ja najbolje znam.
 
Tesko cemo se sa tim izboriti, ogromne pare su u pitanju, niko od politicara se nece odreci bogatstva koje ga nista nije kostalo!!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Narod je najjači, jači i od najjače vojske na svetu. Avganistaci u papučama su pobedili Amere. Da li treba dalje ?
Svako ko širi priču da se ne može ništa uraditi je saučesnik.
 
Jeste da je narod najaci, al o kom narodu mi pricamo ovde?, pricamo o nama, srbima jel tako. Srbija ima (bar tako pise) preko 700000 clanova SNS-a. Ej bre to je cifra. To znaci da imamo 700000 govana od ljudi koji bi nas prodali za kutiju sibica. Svi mi ostali smo toliko posvadjani sami sa sobom da ne mozemo bagru da skinemo vec 12 godina.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
 
Al kakvav je to mozak, zagadjujes zemlju i vodu da nikad vise na tom mestu nece nista biti sem pustinje. Pametne zemlje gledaju da svojoj deci ostave cisto i nezagadjeno a mi jalovinu

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
On se ponaša kao da smo poslednja generacija u Srbiji, kao da našim potomcima neće trebati ništa, rasprodaje sve za tepsiju ribe. Tako smo dali i zlato za rudnu rentu, kao da je to zlato koje ćuti u zemlji žuljalo nekog pa je smetalo i moralo da se izvadi. A šta će naša deca imati da izvade to njega ne zanima. I onda još to što stranci izvade i odnesu računa u BDP kao našu vrednost i na osnovu toga se iznova i iznova zadužuje. E to je tek bolesno...
 
Možda je Vučić ucenjen od strane zapada , ili da započnu vađenje rude ili da počne da vraća kredite . A dug nam je narastao na nekih 40 milijardi $ .
 
Glavnina duga ove vlasti je prema istoku.
naravno samo to pola naroda nema pojima

zvalavi kaze da zapadne sluzbe ruse kopanje tog istog litijuma a vlasnici sa zapada
lik primio ogromne pare i sad mora ili da vrati ili da progura to,sta mislite sta ce da uradi?

covek laze cim zime---sto je reko pokojni lane gutovic u svom kabareu--narod glup ko cuskija

 
Jeste da je narod najaci, al o kom narodu mi pricamo ovde?, pricamo o nama, srbima jel tako. Srbija ima (bar tako pise) preko 700000 clanova SNS-a. Ej bre to je cifra. To znaci da imamo 700000 govana od ljudi koji bi nas prodali za kutiju sibica. Svi mi ostali smo toliko posvadjani sami sa sobom da ne mozemo bagru da skinemo vec 12 godina.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
Pesimisti su saučesnici. Svidelo se to nekome ili ne.
 
Где кинези дођу са њиховом радном снагом, долазе да раде са минималним трошковима. Паре не остају овде него се већина врати у кину. Не знам да ли сте обратили пажњу али сада долазе радници из шри ланке, непала и не знам још одакле са далеког истока. И то не само да возе аутобусе него на велике фарме. Овде не могу нахватати радну снагу за те паре.
 
Nazad
Vrh