Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko ima vremena nek pogleda intervju.
Ocekivao sam izuvanje od stranje voditelja, na kraju voditelj ostao popisan. Skoro da poverujem picoustom.
 
Ko ima vremena nek pogleda intervju.
Ocekivao sam izuvanje od stranje voditelja, na kraju voditelj ostao popisan. Skoro da poverujem picoustom.

@North ARMY може се њему поверовати...али како? Човек је правник и (само један „офрље“ изабран пример) у 1:00:20 минуту разговора потегне питање: јесте ли ви пореска инспекција и „они други“...а његова „екипа“ ради противзаконите ствари...



ПС

Др Марко РАДОВИЋ Судија Привредног суда у Београду наводи противправност. Па каже да и видови поступања који нису изричито забрањени законом могу бити противправни. Па би се могло рећи да је свако недозвољено поступање противправно ако одступа од начела одређеног државно-правног поретка.


А наш председник-правник прича приче за широке народне масе...а шта очекивати од човека који бар једном дневно прекрши законе и устав. И како онда са њим разговарати када бар једном дневно слаже и то масно.

И тако лупета сат и по...а полуписмена раја зева отворених уста „како је паметан“ вадикав.
 
Poslednja izmena:
26% нормалних? Дај тртмрт, нећемо се зајебавати.
Колико год људи причали да им смета Вучић и екипа око њега, ни на другој страни нема нико вриједан помена да се за њега гласа.
Нажалост, тако је и у Републици Српској и Црној Гори. Све од зла оца, од горе матере.
 
Izgleda da je recept za dobijanje izbora sledeći:

1) osiromaši narod
2) podmiti ga mrvicama (10.000 ovima, 20.000 onima, ...)

I to je sva priča. Srbi imaju pamćenje čovečije ribice i pamte samo ono poslednje, u ovom slučaju ono pod 2), ono pod 1) su odavno zaboravili ko im je to napravio...
 
Izgleda da je recept za dobijanje izbora sledeći:

1) osiromaši narod
2) podmiti ga mrvicama (10.000 ovima, 20.000 onima, ...)

I to je sva priča. Srbi imaju pamćenje čovečije ribice i pamte samo ono poslednje, u ovom slučaju ono pod 2), ono pod 1) su odavno zaboravili ko im je to napravio...

Ма јок @dukej. Народ воли лаж. И „довољно“ је да га са ТВ лажу 24 сата...а када "кане" нека сића онда помисле како им је решио све животне проблеме. Без обзира што им држи руку дубоко завучену у њихов џеп и пљачка их непрестано.
 
Ма јок @dukej. Народ воли лаж. И „довољно“ је да га са ТВ лажу 24 сата...а када "кане" нека сића онда помисле како им је решио све животне проблеме. Без обзира што им држи руку дубоко завучену у њихов џеп и пљачка их непрестано.
Previse si blag . Ok je jednom slagati , pa i drugi put , ali 1001 put kada se slaze tu nesto ne stima . Ovo je za proucavanje i izucavanje . Znalo se da ce opet biti vlast za parlament ali da danas posle 12 godina vlasti dobiju najveci % glasova je teska bolest za koju se jos ne zna ime . Jutro je pametnije od noci ali mislim da je vreme da se svetlo sa moje strane ugasi . A bas to i hoce . Ili je vreme da se krene u borbu pa ako se bar kamencic pomeri bicu cist sam sa sobom . Odjavljujem se za veceras . Zivi bili koji nisu zaokruzili broj 1 a koji su zaokruzili zivite sa time !
 
Ма јок @dukej. Народ воли лаж. И „довољно“ је да га са ТВ лажу 24 сата...а када "кане" нека сића онда помисле како им је решио све животне проблеме. Без обзира што им држи руку дубоко завучену у њихов џеп и пљачка их непрестано.
Jos nesto, voli narod kada je komsiji lose, tako da ako komsija kuka na vlast, ovaj som ce i zbog toga da zaokruzi govno na izborima.... i na zalost pobedio je parizer :sta:, sta ima dalje od toga da se prica, zemlja se sahranjuje, a "podela" je bila 20.000 za penzionere.. nekako od tita pa na dalje, narod je ubedjen da je "drzava" neka nadprirodna sila, a ne sami ljudi u njoj..
 
Narode.Nije on pobedio u to budite ubeđeni ali moćnicima u svetu on još treba jer je poslušan.Niko sem pokreta SPN koji je naveo 450 nepravilnosti,nije se oglasio po tom pitanju.I niko neće ni reagovati.Prošli put su kao stajali ispred RIK-a,održali po neki govor i šta se desilo-ništa.Svi koji su trebali su prešli cenzus a to su sve SNS sateliti.Prvi put sam izašao na glasanje posle 2000-e i odgovorno tvrdim da je većina glasala za SPN a kako su ti glasovi dospeli do ovih malih stranaka dospeli i isto tako do SNS.
Kao što sam onomad pisao-Vlast se ne bira na izborima.
 
Kolega Kremator.I ja sam dobio 20000 ali moj glas nije dobio.Nemoj misliti da su svi penzioneri glupi.Težište je na mlađim ljudima koje je uhlebio SNS a penzioneri se navode kao glavni krivci za svaku pobedu SNS.
 
Овакве изборе је могла да добије и баба курана. Нема телевизије где се није водила прљава кампања или где су могли да се виде ставови оних који су бар некаква опозиција.

Када се води непрестана пропаганда у медијима, како мислите да се може уопште учествовати на изборима. Ови избори су само залуђивање народа...ако се уопште могу назвати изборима. Шта може да се бира у „мраку“...осим да се нагазу у г.вно.


ПС

'Ајде лепо да да вама (не мислим не тебе јер је твоја порука цитирана) вежу руке и ноге па да се бијемо...а около све моји па не можете ни „помоћ пријатеља“ да очекујете...лепа „ферка“.

https://www.dragas.biz/izlazak-4/

А чему служе ови ванредни избори?
U redu je ovo ,jedino , ne sjecam se da si bar jednom ranije ovde pomenuo bojkot izbora ?
Ovde se uglavnom pominjalo treba izaci ,bolje bilo ko ,pa cemo ga kasnije skidati.
 
U redu je ovo ,jedino , ne sjecam se da si bar jednom ranije ovde pomenuo bojkot izbora ?
Ovde se uglavnom pominjalo treba izaci ,bolje bilo ko ,pa cemo ga kasnije skidati.

А што је битно да ја позовем на бојкот избора...када ја иначе бојкотујем изборе:haha:. Још уз то, члан 52 Устава Републике Србије гласи: Izborno pravo je opšte i jednako, izbori su slobodni i neposredni, a glasanje je tajno i lično.

С обзиром да се ја не кандидујем а немам ни странку, што бих се ја мешао у изборни процес...јел' тако?

Да ли то хоћеш да свалиш на мене неки неуспех неке твоје опције или...уопште на знам што мене наводиш у овом смислу.



ПС

А то, боље било ко па после да га скидамо је жвака за лудака. Ваљда треба истрајати на томе дa се држава доводи у ред а не да дођу сличне барабе да владају у истим условима (безакоње, криминал, корупција итд). Накнадно „скидање“ је само оправдање за оно „дај да се увалим у неку буљу па да живим живот...ј*ебеш и државу и народ ако сам задовољио свој бураг“.

Нисам ти ја Момо у тој причи. Можда сам ја само идеалиста који верује да НАША држава може да се уреди и да свима (који хоће да раде а не да муљају) буде добро...за разлику од свих комуњара који размишљају: само да наши дођу...
 
...
Imao je strašnu porodičnu tragediju, možda je to uticalo, ne znam. Kažem, jako dugo nismo u kontaktu, ali ovo (od korone) kao da nije onaj čovek, otkud znam...

А шта је проблем др Несторовића са муљањима око короне. Погледај нпр 07:55 минут:

KEC NA 11 | Dr Branimir Nestorović | O virusu korona, penziji, zdravom životu i hejterima
(ставио сам наслов јер не дозвољавају да се видео поставља на друге сајтове)
 
Ne želim da polemišem, pogotovo ne oko korone, vakcina, zemlji kao ravnoj ploči i sličnim stvarima...
Samo iznosim činjenice o tom čoveku, valjda je to jasno iz mog posta.



Nego mante se izbora, mora se živeti i jesti

Opet smrduckavo iz Linde, jbg...
Klano u Yuhoru pre 5 dana.
Javljam popodne kakvog je ukusa
b582acd3f9b2d6130fb408cbfca94984.jpg
ba12c9ca715074da9b1f55fb1cd23556.jpg

833714d0373cb45fe6635ac62b9546eb.jpg
 
Poslednja izmena:
Каже један што је био у комисији на гласању, долазили скоро па највише пензионери, за које није ни знао у селу. Још не виде него говорили кога да заокруже наглас- за вучића. Ни не знају ко је на листи...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh