Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e sad moz misliti ponasanje ovog coveka kad nema kamera sa svojim "saradnicima",nije ni cudo sto neke pojede mrak

inace prvi put od 2012te nije bilo slavlje u SNS-u posle konferencija za novinare,nesto malo se zasvirala harmonika
sto se tice rezultata mislim da sad ovi u riku sad stimaju toliko veliki procenat SNS-a na republici,sto se tice BG-a tu su sigurno ispod SNP ali dok se i to ne objavi kasnije ce navodno biti gotovo isti procenat
 
Kažu ovi likovi iz koalicije da je bilo 40 000 glasača iz Republike Srpske.Za prevoz tolikog broja glasača potrebno je preko 900 autobusa....prostom matematikom se dođe do kompozicije autobusa dužine preko 15 kilometara:) koja nebi mogla proći nezapažena bez snimanja kamerama od Drine prema BG.Ali dobro,narod je gutao i veće laži.
 
26% нормалних? Дај тртмрт, нећемо се зајебавати.
Колико год људи причали да им смета Вучић и екипа око њега, ни на другој страни нема нико вриједан помена да се за њега гласа.
Нажалост, тако је и у Републици Српској и Црној Гори. Све од зла оца, од горе матере.
Od svih zla biraj manje. Moraju da skapiraju da su lako smenjivi, zato je vazno izaci i glasati. Ovako ovaj sizoje ima da vlada vecno.
Sedis kuci, tvoj glas ide vucku. Najvise su osvojili, najveci deo kolaca od ovih sto sede kuci ide njima.
 
Kažu ovi likovi iz koalicije da je bilo 40 000 glasača iz Republike Srpske.Za prevoz tolikog broja glasača potrebno je preko 900 autobusa....prostom matematikom se dođe do kompozicije autobusa dužine preko 15 kilometara:) koja nebi mogla proći nezapažena bez snimanja kamerama od Drine prema BG.Ali dobro,narod je gutao i veće laži.
Nisu svi prevoženi taj dan ,mnogi su bili kod 'rođaka' ,a da je bilo autobusa jeste. Samo preko Pavlovića bar 50tak.
 
Kažu ovi likovi iz koalicije da je bilo 40 000 glasača iz Republike Srpske.Za prevoz tolikog broja glasača potrebno je preko 900 autobusa....prostom matematikom se dođe do kompozicije autobusa dužine preko 15 kilometara:) koja nebi mogla proći nezapažena bez snimanja kamerama od Drine prema BG.Ali dobro,narod je gutao i veće laži.
Moguce . Onda se lako problem resi . Policija izadje i kaze koliko je gradjana u nedelju iz RS preslo u Srbiju i resi se stvar .
@radashin - jel ima negde da pise odakle je to meso stiglo ?
 
@Banat013 Piše zemlja porekla Srbija, proizvođač Yuhor Jagodina. I datum klanja i pakovanja.
To Palma pakuje . Uvozi iz Spanije ( Palma de Majorka ) .
Ostavite Nestorovica na miru . Da njega nije bilo zs vreme kurcone od tolikog pritiska kako svi umirimo , popucali bi skroz naskroz . Ako covek ne udje u Beograd uradice retko dobru stvar iako bih ja voleo promene . Neka idu novi izbori . Pokazace covek da ima integritet i da nije potkupljiv .
 
Koja je svrha glasati za nekog ko nece promenu vlasti a nece navodno ni sa vlastima da formira novu vlast?
Da bi on sedeo u Bg-u kao odbornik i primao platu i dizao rukicu za i protiv a ista ova sns vlast sigurno osvoji sledece izbore za 3-4 meseca koje mi placamo iz budzeta...naravno oni ce ukoliko i dok ne budu novi izbori,biti i dalje vlast
Dakle Nestor ima priliku da srusi Zvalu sa vlasti u Bg-u a on to ne zeli....glasati ponovo za njega je glupo da gluplje nemoze biti
 
Koja je svrha glasati za nekog ko nece promenu vlasti a nece navodno ni sa vlastima da formira novu vlast?
Da bi on sedeo u Bg-u kao odbornik i primao platu i dizao rukicu za i protiv a ista ova sns vlast sigurno osvoji sledece izbore za 3-4 meseca koje mi placamo iz budzeta...naravno oni ce ukoliko i dok ne budu novi izbori,biti i dalje vlast
Dakle Nestor ima priliku da srusi Zvalu sa vlasti u Bg-u a on to ne zeli....glasati ponovo za njega je glupo da gluplje nemoze biti
Prvo u Beogradu je trenutno tehnicka vlast a u njoj ima i predstavnika opozicije . Drugo zasto bi trcao Nestorovic u narucje onih koji su ga ponizavali i trazili da se uhapsi za vreme korone ? Daj Lule donekle si realan ali ovo ne mozes traziti . Veruj da i SNS nisu potrebni novi izbori jer ce ponovo svu masineriju morati da upotrebe a dolazi vreme krupnih odluka . Novi izbori po meni idu samo u korist opozicije .
 
Prvo u Beogradu je trenutno tehnicka vlast a u njoj ima i predstavnika opozicije . Drugo zasto bi trcao Nestorovic u narucje onih koji su ga ponizavali i trazili da se uhapsi za vreme korone ? Daj Lule donekle si realan ali ovo ne mozes traziti . Veruj da i SNS nisu potrebni novi izbori jer ce ponovo svu masineriju morati da upotrebe a dolazi vreme krupnih odluka . Novi izbori po meni idu samo u korist opozicije .
Ti verujes da ce on dobiti vise glasova nego sada??? Ako ne napravi vlast sa nekima???
Pa to je logika van svake pameti
Sta boli stvar Sns sto ce ponovo morati da daju nase pare iz budzeta za glasove
Nikako ne idu u korist opozicije jer ce Vucic dobiti vise glasova u ponovljenim jer ce se to onda desiti za 3-4 meseca i sva masinerija stranke ide samo za Bg da se osvoji,dobice lagano....sada na izborima opozicija ima oko 15% vise glasova nego vlast u bg-u,a nestor ne zeli da ga skine...jbg
Da ne spominjem,tadica,raduleta,jeremica,zavetnike,boska itd koji nemaju ni za cenzus a ucescem na izborima uzeli oko 50hilj glasova opozociji(pricam za BG)
 
Ti verujes da ce on dobiti vise glasova nego sada??? Ako ne napravi vlast sa nekima???
Pa to je logika van svake pameti
Sta boli stvar Sns sto ce ponovo morati da daju nase pare iz budzeta za glasove
Nikako ne idu u korist opozicije jer ce Vucic dobiti vise glasova u ponovljenim jer ce se to onda desiti za 3-4 meseca i sva masinerija stranke ide samo za Bg da se osvoji,dobice lagano....sada na izborima opozicija ima oko 15% vise glasova nego vlast u bg-u,a nestor ne zeli da ga skine...jbg
Da ne spominjem,tadica,raduleta,jeremica,zavetnike,boska itd koji nemaju ni za cenzus a ucescem na izborima uzeli oko 50hilj glasova opozociji(pricam za BG)
Tasko je ponovo organizovati veliku prevaru. Dovlaciti silne kubike drva, praviti pakete ili deliti pare. Juce smo ovde govorili da ce stici znatno veci racuni za struju, Danas mi stigla opomena o neplacenom porezu na imovinu. Nemojte me pitati zasto nije stigla prosle nedelje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh