Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitam ja ovu umjetnu pamet dali je muško ili žensko jer neznam ime. E to je već napredno stvorenje. Napredno jer je već zauzelo stav da nije ni muško ni žensko. Kad sam to čuo malo sam se ohladio od razgovora sa tim čudom.
 
Vidio sam da je neko već postavljao.
Ima ljudi koji se za.ebavaju sa svima i u realnom životu a što nebi sa mašinom.
Ima i onih koji neznaju sastaviti ozbiljno pitanje i iskoristiti tuđe znanje.
 
Ljudi jel vi cujete koji su rezultati za parlament 🤬
Za malo Bosko da odnese pobedu!😂
Vi kao da ne zivite u ovoj drzavi i niste u toku sa svim okolnostima.
Jedna stvar, bez slobodnih medija u kontinuitetu stvarno ne razumem sta ste ocekivali od ovih izbora osim sto nisu jos vise % uzeli!
 
@Peet - Ocekivao sam manje da imaju nego prosle izbore a to je 42% . Posle svega sto se desava da uzmu vise . E pa Vucicu ebi narod jos jace i zesce jer to voli . I to bez podmazivanja , socno na suvo !
Beograd zavisi od Nestorovica . Za njega sam apsolutno pogresio . I ne samo ja nego i kladionice i to za duplo .
 
Слободан? Није.

Ангажован? Да, пољопривредни.
Kako nije slobadan? Pisemo sta hocemo. U socijalizmu nije bilo slobode govora ,to je zadnje u nasoj istoriji. Ipak je sloboda sad na prilicnom nivou , mada moze bolje
Npr pisemo picousti za predsjednika drzave , sto je u socijalizmu bilo nezamislivo.
 
Kako nije slobadan? Pisemo sta hocemo. U socijalizmu nije bilo slobode govora ,to je zadnje u nasoj istoriji. Ipak je sloboda sad na prilicnom nivou , mada moze bolje
Npr pisemo picousti za predsjednika drzave , sto je u socijalizmu bilo nezamislivo.
Apsolutno se slazem za ovaj forum . Svaka pohvala i pravi primer kako svaki mediji treba da izgleda .
 
Kapiram odakle mu vecina.
Kod nas u opstini 20ak godina i vise je manje vise ista aparatura i garnitura njuski, tek tek po koji bivsi politicar, sve ostali uz vlast i oko vlasti. Po opstini i tim upravama stalno isti rade,malo se zarotiranu i u krug.
Kad bi picousti nestao i dosao neki Zukorlic oni bi za njega glasali kad bi znali da ce im pruziti to uhlebljenje.
 
Ma jok bolje menjati ustav o zakone po svom nahođenju i tako produžavati vlast po svojoj želji kao omiljeni istok.
 
Kapiram odakle mu vecina.
Kod nas u opstini 20ak godina i vise je manje vise ista aparatura i garnitura njuski, tek tek po koji bivsi politicar, sve ostali uz vlast i oko vlasti. Po opstini i tim upravama stalno isti rade,malo se zarotiranu i u krug.
Kad bi picousti nestao i dosao neki Zukorlic oni bi za njega glasali kad bi znali da ce im pruziti to uhlebljenje.

Овакве изборе је могла да добије и баба курана. Нема телевизије где се није водила прљава кампања или где су могли да се виде ставови оних који су бар некаква опозиција.

Када се води непрестана пропаганда у медијима, како мислите да се може уопште учествовати на изборима. Ови избори су само залуђивање народа...ако се уопште могу назвати изборима. Шта може да се бира у „мраку“...осим да се нагазу у г.вно.


ПС

'Ајде лепо да да вама (не мислим не тебе јер је твоја порука цитирана) вежу руке и ноге па да се бијемо...а около све моји па не можете ни „помоћ пријатеља“ да очекујете...лепа „ферка“.

https://www.dragas.biz/izlazak-4/

А чему служе ови ванредни избори?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh