Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da su dolazili ljudi iz RS koji Bg. nisu ni videli uzivo da bi glasali za Bg. Ne verujem u pricu od 40.000 takvih ali verujem da su 1-2% na taj nacin uzeli u Bg. Sasvim dovoljno , povecana izlaznost i Boskic pada ispod cenzusa . Ali jos izbori u Bg. nisu zavrseni . Sigurno ce se negde ponavljati i to 31 decembra . I dalje je svasta moguce .
@Lule28 - imaju fore da zbiju redove i da udare svim silama na Bg. Moguce je novo pravljenje koalicija . Da se ispravim . U Bg. nije tehnicka vlast nego je privremi organ jer je vlast raspustena .
 
Tasko je ponovo organizovati veliku prevaru. Dovlaciti silne kubike drva, praviti pakete ili deliti pare. Juce smo ovde govorili da ce stici znatno veci racuni za struju, Danas mi stigla opomena o neplacenom porezu na imovinu. Nemojte me pitati zasto nije stigla prosle nedelje.
ma jok nece ponoviti,dosta je i 50% od ovoga sto su uradili i eto

opozicioni glasaci nece izaci u istom broju,to budite uvereni
 
ono sto je moje misljenje i siguran sam u to da posle ovih izbora jos vise da su zavetnici sa boskom bilisiguran pijun vucica,sada im je samo uzeo glasove,po meni oni su tu uvek oko 3%(sada im jednostavno uzeo svoje glasove nazad zbog toga on sada ima i vise)
takodje radule i bota,ocigledan bzv nastup na izborima taman koliko je potrebno da opozicija ima manje odbornika u bg-u
sps je vratio milo za drago i skunio mu gotovo 200k glasova,nesto otislo njima,nesto se razlilo na druge ali fora je sto su na republici sns+sps gledajuci na prosle izbore dobili ukupno manje glasova.....ironija je da sns opet na ovim izborima ima vise mandata u skupstini

opet za nestora,vrlo moguce da on i ne sme da pravi vlast sa opozicijom jer bi ga zvala moguce odmah ogolila i uzela mu 3 poslanika(vrlo moguce i i svakako njihova),ovako kao nece ni sa ovima ni ovima,novi izbori a to zvali ide na ruku


da dodam kolika je razmera kradje u bg-u govori podatak da ce sns imati vise glasova na ovim nego na proslim izborima i to po nekim za sada rezultatima oko 30-40k glasova vise :ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
ma jok nece ponoviti,dosta je i 50% od ovoga sto su uradili i eto

opozicioni glasaci nece izaci u istom broju,to budite uvereni
Kakvo razocarenje ako su uspeli da ucine da SNS ne moze da ima vlast ? To nije mali korak . Treba ih motivisati i pricati kako su ponosni jer su jedina brana ove bolesti u Srbiji .
 
Znatan broj njihovih je se iz NS prijavio u Bg jer u novom sadu nema lokalnih izbora pa da pripomognu sekti u prestonici
Dolazili su i iz Nove Varosi . Takodje je zanimljivo da je SNS razbio po zatvorima . Preko 60% su imali. Kakva smejurija . Kada su upravnici videli da su njihovi kapilarni glasovi odradili posao verujem da se nocas iz svake celije dobro dimilo jakim mirisom dima .
@Lule28 - jel si zaboravio da je Nestorovic dao podrsku dverima prosli put ? Mozda i u tom grmu lezi zec 🤔
 
sto se tice onoga sto sam pisao pre otprilike pre mesec dana u ovoj temi o obrenovcu,mladenovcu,lazarevcu i ostalim opstinama koji pripadaju BG
sopot,barajevo,mladenovac,lazarevac itd
slobodno ko ne zna,neka otvori BG i opstine i pronadje ih na karti,mapi vrlo vrlo zanimljivo ko drzi sns na vlasti
ovo su jos nezvanicni podaci,da se zna
hpPJvzy.jpg
 
Dolazili su i iz Nove Varosi . Takodje je zanimljivo da je SNS razbio po zatvorima . Preko 60% su imali. Kakva smejurija . Kada su upravnici videli da su njihovi kapilarni glasovi odradili posao verujem da se nocas iz svake celije dobro dimilo jakim mirisom dima .
@Lule28 - jel si zaboravio da je Nestorovic dao podrsku dverima prosli put ? Mozda i u tom grmu lezi zec 🤔
aj sad realno da se ne zezamo

jel ti mislis da je nestor dobio toliko glasova stvarno ili je poguran dobrano od zvale?
 
najace od svega na ovim izborima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ne znam da li je to primetio neko
cak je i vucic na konferenciji rekao onako cudno da ne zna ko je nosioc te liste
 
najace od svega na ovim izborima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ne znam da li je to primetio neko
cak je i vucic na konferenciji rekao onako cudno da ne zna ko je nosioc te liste
Nisam to primetio . Koji teski bolesnik . Bas nasao da njegovo ime spomene , grobara koji pljuje na sva usta .
Nista ne mogu da tvrdim oko Nestorovica . Ali shvati Lule da je veliki broj gradjana nezadovoljan i sa vlastima i sa opozicijom . Nestorovic im dosao kao kec na 11 . Seti se koliko je Preletacevic odvalio .
 
Nisam to primetio . Koji teski bolesnik . Bas nasao da njegovo ime spimene , grobara koji pljuje na sva usta .
Nista ne mogu da tvrdim oko Nestorovica . Ali shvati Lule da je veliki broj gradjana nezadovoljan i sa vlastima i sa opozicijom . Nestorovic im dosao kao kec na 11 . Seti se koliko je Preletacevic odvalio .
nosilac liste je neki Zeljko Pantelic
a ovi nekako napisali Zeljko Pantic,jos cini mi se stavili i njegovu sliku sinoc na ekrane :ROFLMAO:


pa uvek ti neki taki "odvali"
citaj pogura se do nekih malih visina pa nestane brzinski iz vidokruga
 
Pored Nestora samo je falio Miruljub Petrovic pod mac bato.
Nestorovic,jel to onaj sto je preporucivao lecenje Ivermektinom? :ROFLMAO:
Pravi čovek za kombinat! :)

"Vidim ja, čim sam uš'o, generalni đuska s društvom,
mlati glavom sav zajapuren k'o vepar.
Postavljen svima u inat, "Pravi čovek za kombinat",
valjda zato što je ..... k'o repa. "
 
Meni je zanimljivo kako ljudi vide problem sto je u bg dosla saka dodikovih ulizica da glasa a ne vide u tome da 40% ljudi u Srbiji nije glasalo. Pola ovih opozicionara sluzi samo da odvuce glasove.
 
Meni je zanimljivo kako ljudi vide problem sto je u bg dosla saka dodikovih ulizica da glasa a ne vide u tome da 40% ljudi u Srbiji nije glasalo. Pola ovih opozicionara sluzi samo da odvuce glasove.
Jel bi tebi bilo svejedno kad bi u Bijeljinu prešlo nekoliko hiljda ljudi iz Bogatića i Loznice i pomoglo da se izglasa dodikov čovek na mesto gradonačelnika i odlučuje o administraciji u opštini i samim tim i kvalitetu života stanovnika bijeljinske opštine.
 
Jel bi tebi bilo svejedno kad bi u Bijeljinu prešlo nekoliko hiljda ljudi iz Bogatića i Loznice i pomoglo da se izglasa dodikov čovek na mesto gradonačelnika i odlučuje o administraciji u opštini i samim tim i kvalitetu života stanovnika bijeljinske opštine.
Bravo....nekoliko hiljada ljudi iz Bogtića će u Bijeljini od 100 000 stanovnika uticati na izbore u istoj mjeri kao nekoliko hiljada dodikovaca u gradu koji broji 1,5 mil. stanovnika:)
Nego,jel pije vodu ova teorija da je sva ova iskonstruisana ujdrma oko famoznih glasača iz Srpske u stvari dogovor Vučića i Đilasa sa Hilom sa ciljem da se u vašoj javnosti dodatno pojača animozitet prema prekodrinskim Srbima i Srbima sa Kosova sve sa ciljem konačnog priznanja Kosova,ulaska u NATO i prepuštanja Srpske u ralje Sarajeva.Sve je to Vučić i obećao kad je dolazio na vlast.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh