Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ili možda čak preko 40%
42...
U odnosu na cenu PRE 1.9.
A u odnosu na cenu OD 1.9. jeste taj procenat.
Ili te ja nisam najbolje razumeo...
Да, само ове године поскупела је 32,11%, а за 14 месеци (01.09.2022.-01.11.2023.) 42,18%
 
Poslednja izmena:
Kad smo kod struje...
Imam 2 brojila. Jedno kuća, drugo lokal koji ne radi već 10 godina. Hteo bih da zadržim oba brojila, a dobih ovo. Šta mi je najpametnije da uradim, ima li neko iskustva?
e12e02b44605a880efadbd5976c6f13c.jpg
23a5dfd5f97b3be3c6e23e8a3498afe8.jpg
 
Al je najjeftinija u regionu :haha:

Било је питање која је цена струје код вас. Извор је неки грађанин. У бедној Канади груби просек би био 11[¢/kWh], а у Србији економском тигру 12,8[¢/kWh]
 
Poslednja izmena:
@radashin Možeš privremeno da odjaviš brojilo. U periodu od najmanje jedne, a najviše dve godine. Ali pre nego što prođe 2 godine moraš da tražiš aktiviranje. Ako to ne bi uradio ukinulo bi se i da bi ga ponovo aktivirao morao bi da platiš kao za nov priključak.
 
Ma ja bih ga zadržao (ova opcija 3), nego ne znam šta se radi, dal se plaća nešto, novo brojilo, ili samo potpisujem nov ugovor. Zato pitam da li neko zna, da li je to radio, dal je to najbolje?
 
Koji q.... Se to desava,danas mi stigao mail od e-uprave da mi 22.12 ove godine istice registraciona nalepnica? Pa posle nekog vremena mi opet stigne poruka na viber od euprave ista ta poruka. Od kada oni salju poruke na viber? I o kakvoj registracionoj nalepnici oni to govore? Nesto mi tu jako smrdi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Mislim da je tekst ironičan.Šro se istorije tiče,izgleda da ne znamo pravu istinu.Jedno su nas učili ali se sada polako odmotava druga priča.A da su nas Englezi gurnuli u rat sa Nemcima-jesu.Stalno se mi ku.....mo,umesto da smo Tursku pustili da ode na Beč a Švabe da nismo izazivali i da nismo formirali Jugoslaviju..Sada bi mi bili centar EU.To su nam sve kletve jer smo ubijali naše vođe.
Tako je Zoki i to treba reci otvoreno narodu . Kao drzava nismo postojali do pre 150 godina . Zapadnjaci guraju i progurali su pricu i napravili su nam drzavu . A onda im okrenuli ledja . Zato nas i satiru na svakom cosku .
 
@radashin Možeš privremeno da odjaviš brojilo. U periodu od najmanje jedne, a najviše dve godine. Ali pre nego što prođe 2 godine moraš da tražiš aktiviranje. Ako to ne bi uradio ukinulo bi se i da bi ga ponovo aktivirao morao bi da platiš kao za nov priključak.
Može da ga odjavi na 1 ili dve godine i posle toga može da produžuje.Ako hoće ponovo da koristi struju platiće u zavisnosti gde je priključak.Ako je dole 2,500 a ako je na banderu 5000 (cenovnik od prošle godine)
 
Koji q.... Se to desava,danas mi stigao mail od e-uprave da mi 22.12 ove godine istice registraciona nalepnica? Pa posle nekog vremena mi opet stigne poruka na viber od euprave ista ta poruka. Od kada oni salju poruke na viber? I o kakvoj registracionoj nalepnici oni to govore? Nesto mi tu jako smrdi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
I to nedeljom

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Em nedelja em jos i na viber poruka da mi je do sad stizalo i na viber pa ajde

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Malo pre se vracam sa posla a cokoladni nose pakete iz jedne zgrade gde je nekad bila neka auto skola i koja je pusta godinama
 
Izgleda da ide izlaznost na 60% sto ni kladionice ( 56 % ) , niti Ipsos ( 54-58 ) nisu davali . Samo sto konacnu izlaznost necemo saznati do zakljucivanja konacnih rezultata . Veceras ce RIK reci kolika je izlaznost do 19 h i tu ce stati .
 
Људи, јесте ли чули за сајт, портал, форум или шта је то већ, који се зове "Quora"?

Ја не знам како се потрефило да на мејл добијам свакодневне "дајџесте" дискусија које иду тамо, али ја сам запањен каква се тамо питања постављају и какви се дају одговори. Тај "дајџест", тј. његова садржина је изгледа прилагођен за зону одакле је онај коме га шаљу и свако мало има нешто и што се тиче Србије и околине. Ја не могу, а да се не запитам из које реалности је искочила гомила ликова који тамо пишу. Није страшно када се свашта пише на сајту који је у широкој доступности, али некако почињем да схватам како то да се такве **greška понављају и у Интернет медијима и то ме плаши јер тај тренд иде и у политичке кругове, они које нешто одлучују, па и о Србији.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh