Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Idem gde hoću,samo izabranom kažem gde da pravi uput
To me je kolega Talianu potaklo da ti napišem a to da u tvom okrugu možeš da ideš,to znam.Zbog toga sam te pitao jer ti za KC koje sam naveo treba debela veza-ne mora uvek koverta.I ja nisam dao ni dinar ali sam ih počastio i u Kikindi i u KCV.I kada sam išao na kontrole u KCV sam ih takođe počastio.
 
Samo da napomenem da ih na kontrolama nisam počastio radi toga da što pre dođem na red jer su gužve velike.Čekao sam kao i svi ostali.
 
Najjača priča o doktorima je sledeća-izlazi ginekolog sa dežurstva, prilazi mu Ciganka i kaže Aj daj 10 evra ( maraka) da ti pokažem mindzu. Sremska Mitrovica dr Petrović Zoran.
 
Pare dajem na cast a bogami i uzimam, samo neka kruze. Na radnom mjestu imamo kamionsku vagu, ne naplacuje se vaganje, posteni ljudi pocaste, sverceri dolaze zato sto je dzabe, polako pravim spisak da ih posaljem u 3pm zato sto ne znaju ni pitati koliko kosta
 
Па тренутно глифосат је бр 1 у свету по отровности. Како, па нико овде код нас то не схвата јер ми још увек не радимо ГМО културе. Када почнемо да радимо ГМО онда ћемо схватити како је најотровнији. То што ми прскамо стрњике је ништа али када они прскају ГМО соју, кукурузе, жита са њиме и не прате каренцу већ опрскају 2,3 недеље пред жетву е ту је он најотровнији, директно са њиве иде на трпезу да ли људи или стоке коју после опет људи једу.
 
Па тренутно глифосат је бр 1 у свету по отровности. Како, па нико овде код нас то не схвата јер ми још увек не радимо ГМО културе. Када почнемо да радимо ГМО онда ћемо схватити како је најотровнији. То што ми прскамо стрњике је ништа али када они прскају ГМО соју, кукурузе, жита са њиме и не прате каренцу већ опрскају 2,3 недеље пред жетву е ту је он најотровнији, директно са њиве иде на трпезу да ли људи или стоке коју после опет људи једу.
Da se pitam zabranio bih i njemu i svim herbicidima upotrebu u naseljenom mesto . Motika u ruke u naseljenom mestu i kraj price .
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh