Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas se ovde mole da odu za BG jer mislimo da se u BG bolje leči,operiše.
Vrlo je verovatno da je BOLJE. No, to ne znači da je dobro, već da je na drugim mestima još gore.


@MilanM
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje je druga država, izuzetak koji potvrđuje pravilo da je katastrofa.
 
Vrlo je verovatno da je BOLJE. No, to ne znači da je dobro, već da je na drugim mestima još gore.


@MilanM
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje je druga država, izuzetak koji potvrđuje pravilo da je katastrofa.
Kazu da je i kardihihurgija u Nisu koju su opremili Ameri a koju vodi dr Milic koga sada provlace kroz blato takodje ok za nase uslove
 
Da mi je sav 'svijet' pričao da i doktor Dobrodol prima koverte, nebih poverovao..:sta:
Nema, zadnje vreme došlo.. :haha:
Znaš da se trudim da budem realan, pa makar me to skupo koštalo...
Uf , umem da se opasno naljutim, bilo je i svađe i skoro pa tuče s kolegama , na krv i nož, traže novac od vozača i podjebavaju !!!!
Pa uzimaju ljude preko reda ako plati !!! 😠
Pa namerno sklanjaju stvari da ovaj "slučajno" zaboravi, ADR letvu , na primer !!!!
E tu nastupam ja, jbo sam mu sve po spisku kad ga uhvatih u "biznisu" , iako se "kolega" kotira kao nekakav "šef", kod mene nema pardona, uostalom, šoferi znaju redosled kako su dolazili i i prijavljivali se, tako dolaze i na red, i primetili da je ovaj jedan pozvan preko reda...Džabe je dao pare (50 eura je bilo u pitanju) tom " šefu", džabe je i roba bila spremna, zatvorio sam rampu i nisam dozvolio da se tovari, 2 sata je šofer proveo na rampi čekajući....😝
"Kolega-šef" se pokrio ušima i bio manji od makovog zrna, naterah ga i tih 50 eura da vrati šoferu !!!!
Pa kao , ajd' na stranu da se objasnimo, može druže, ali samo da se pravdaš Gazdama, ako insistiraš na raspravi, pa odlučim da obavim jedan kratak razgovor sa njima i obavestim ih kako se ponašaš na poslu !!!!
 
@dobrodol - Jel si ti dobio nekada preko nosa ? Ili si mozda grmalj od 2 metra pa te se plase kada te vide ?
Uze ti iz usta sefu novce . Mozda su mu ti novci znacili za porodicu . Ali verujem da ces se promeniti kada legalizuju kovertu kao lekarima 🤪
 
Da, slomljen mi je nos i ispada mi vilica ako učestalo zevam !!!!!
Imam duboku posekotinu od noža na desnoj podlaktici...
Koja nije medicinski i službeno sanirana, već u sopstvenoj režiji, kućna priručna veterinarska apoteka !!!!
Dva rebra su mi bila naprsla u jednoj "žustroj" raspravi....
Šake su mi pune "kvrga" od raznih rasprava !!!!
Imam 175 cm i trenutno 84 kg, jutros stadoh na onu spravu "bez duše"....
To me ne sprečava u namjeri da nekog naučim redu, nisam hrabar, umem i da uteknem, kada okolnosti nisu na mojoj strani, jednostavno, takav sam, svakakav, samo nisam lenština, lopov i lažov !!!!!
Sve drugo , OK , jesam !!!
 
Tako sam i ja jednom probao da dam koji dinar više da budem preko reda, ona kaže da stanem u red i čekam.
 
Ja sam vise za mirno resenje uz pomoc dogovora,a ako to neupali uvek je tu mito 8-)
 
Црква је без крста од невремена прошле године (јул или август).
865bf3c6029f498e9d879b56bbe5e6c1.jpg
5aea106a6a36cf6e9243f979170e7a11.jpg
Kod nas je crkva gorela 1987. godine, i to neposredno nakon opravke krova. Kružile su glasine kažu da su radnici bacili opušak koji je zapalio golubije gnezdo... Izgoreo je komplet krov i tornjevi. Posle su nove tornjeve velikim helikopterom JNA podigli na zidani deo tornjeva, nije postojala tako velika dizalica...

49790843_1226030940870321_1267144390317441024_n.jpg
 
Zorane počeo si ko tvoj zemljak malo da menjaš teze .
Zna se pritokol gde može izabranai da me pošalje a to je opšta bolnica u JB okrugu ,što sam i naposoa a ne d apametuješ o VMA,KBC ili pta već znam još.

Dobrodole toliko si mogao da dobiješ ili uzmeš za čast od kamiondžije ali u suštini ako zanemarimo radno mesto tvoje i doktorovo isto ste postupili obojica.
 
To kao onaj vic o cenkanju :ppozdrav:


- "Da li bi spavala sa mnom za 100 000 evra?"
-" Pa, kad razmislim, bih!"
- "A za 10 evra?"
- "Kako se usuđuješ? Šta ti misliš ko sam ja?"
- "To smo već utvrdili, sad se samo cenkamo!"
 
Jednom sam i pocepao 1.000 dinara pred šoferom !!!!
Lepo mu kažem , ne treba, vraćaj pare u novčanik, jok, on uporan, jer me je nešto prethodno nervirao, nije hteo da počisti kamion, kao svinjac da je, a nosi robu u Nemačku, zna se kakve su Švabe picajzle, treba da vrate pun kamion, već sam hteo da slikam ruglo i pravim zapisnik i da ga oteram, e onda je izvukao hiljadarku i na silu mi ugurao u džep, valjda ću se predomisliti, zajebo se, ja novčanicu vratim, on ponovo direkt meni u džep, ja iz džepa, dignem poklopac na kanti za smeće, i pocepam novčanicu pred njim i bacim u kantu !!!!
Dohvatio se metle i lopate, i smotao španere kako sam mu rekao...
E to je mito !!!!!
Da ja zažmurim !!!!
Trudim se da posao obavljam savesno i pošteno, koliko toliko uspevam u tome....
I nema kompromisa...
 
Ja kad god sam zadovoljan uslugom lekara i sestara za par hiljada nakupujem slatkisa i sokova i odnesem im, a to je u bar 50% slucajeva. Poslednji put lekaru sam posle kolonoskopije odneo par kulenova. Jeb. ti drzavu u kojoj policijski inspektor sa megatrednom ili nekom slicnom visom skolom ima vecu platu od hirurga, a uz to dobija i besplatne stanove od drzave i ima beneficiran radni staz, a onaj priuceni kursadzija sto pise kazne na ulici ili patrolira dobije vise od medicinske sestre.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh