Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
У каквим ти бајкама дечко живиш лебе мекани. Не бих дискутовао више са тобом,очигледно појма немаш што и доказујеш сваким постом :haha: :haha: :haha: И ко ти је рекао да неко пропада? Пропадају такви као ти и слични теби веруј ми.
klasični sns troll
 
A jooj ubih sat vremena citajuci ovo. Dobro doslo za ovo kisno vrijeme.
Jedino na sta se jezim je davanje mita policiji ili doktorima. Uzimanje mita od doktora je toliko postalo javno da se ljudi ne libe da uzmu kovertu u cekaonici. Kad je supruga trebala da se porodi spremili smo da pocasti tamo nekog pouceni iskustvom komsinice koju niko nije htio da pogleda. Ipak je dijete u pitanju i tu ako mora mora. Medjutim supruga takva kakva jeste nije htjela nikome da da ni 10 eura. Kaze svi su bezobrazni i nisu zasluzili. Ali je vidjela od drugih zena koje su dale novac da se doktori drugacije ponasaju. Medicina je postala toliki biznis da nismo ni svjesni toga. Njen ginekolog prepisuje prenatalne tablete od kojih ima procenat. Salje da se urade nalazi krvi u laboratoriju gdje ima dil. Ima jos toga ali vec me hvata nervoza kad samo pomislim na to.
 
Ima jos toga ali vec me hvata nervoza kad samo pomislim na to.
Има разних варијанти. Никад им ништа нисам дао, само их значајно погледам. Ако је баш ники надмен само кажем: докторе ако немате сад времена могу ја и кући да вам дођем. Покојни брат је, због детета, једног ухватио за гркљан па следећа 3 дана није могао да бекне. У полицији све прошло ОК па када би се следећи пут појавио на шалтеру сви му се јављају и одмах излазе у сусрет. Кад смо код полиције, један је комшија приликом одласка лекарима позајмљивао од другара униформу...
 
klasični sns troll
Ne verujem , izmedju ostalog napisao je i ovo . . .

" Menjajmo vlast, glasajte za opoziciju, pa ako ne valjaju, teramo i njih dok se ne uspostavi sistem, inace bruka "

Pre će biti



a poznat čini mi se kao @Strong-Berry

Interesantno , uspeva na kulturan način da isprovocira druge pa onda oni ne birajući reči otegnu diskusiju koja je neretko i nama ostalima postane zanimljiva
Ne podržavam banovanje ( pogledajte unazad gde je on koristio pogrdne izraze )

Pravda za poznavaoca_prilika . . .

p s . Ne podržavam tezu kako u zdravstvu vladaju samo koverte , evo recimo ja sam majku skorije doveo sa Dedinja ( institut ) gde je provela 3 dana i gde su joj ugradili 4 stenta . Od vrata sam naišao na profesionalan odnos ( portir , službenice na šalteru . . . . . ) , na nekom predkonzilijarnom pregledu su ustanovili dijagnozu , prepisali terapiju i stavili na listu čekanja . Naravno , prioritet su imali oni životno ugroženi .
I da sam hteo nisam imao kome da pružim kovertu , majka je izvedena iz objekta i njoj su dali kovertu tj otpusnu listu gde sam tek video koji je doktor izveo postupak ugradnje a detaljno je i navedeno šta i kako dalje sa terapijom .
Papire je overilo 4 profesora
Sad neko tvrdi kako doktori truju sa lekovima , pa šta treba uraditi umesto stentova da se lecimo madjijama i travama ?
 
Poslednja izmena:
Još se može naći poneki primjerak humanog, u smislu poštovanja i osjećaja prema drugom, čovjeka. To se uči kao i moral.
U današnje vrijeme na prvom mjestu je zarada. Bar jedna jedinica i što više nula iza nje. Na to se svela vrijednost čovjeka.
Nema branše koja je toga pošteđena.
Nisu ljudi loši ali čovječanstvo ima lošeg učitelja.
 
@Miloica ovde se postavio bahato i bezobrazno, nama govori kako ne znamo da radimo, da cemo propasti i svakakve gluposti jos.
Bas onako bezobrazno u stilu doktora.
Istina da nije vredjao ali nas je kolektivno potcenjivao, kako smo neuki, nepismeni, kako samo kukamo i trazimo subvencije...
Kako on moze nas posao da radi kad hoce a mi njegov ne mozemo.
Misli covek biljku ubacis u zemlju, svinju zatvoris u 4 zida i neces biti gladan...
Za mene je to dovoljan razlog da bude trajno sklonjen sa ovog foruma.
Pohvala za moderatore!!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I to pole . . . . . . . .

Ovo me podseti , svojevremeno je ovde na forumu i na temi o malinama bio aktivan član @pole .
Sa pažnjom sam čitao sve što napiše a bio je veoma uvažavan i od ostalih članova jer je čovek znao znanje .
Isprovociran od poznavaoca ....... napustio je forum .
Nemojte da ste kratkih fitilja , jednostavno ignorisite sve što mislite da je provokacija i stvar rešena .
Kad provokator vidi da nema kome da replicira odustace .
Ovako , promeniće Nik i sve po starom u krug .
 
Ljudi,doslo je vreme da se prilagodjavamo,za takve stvari moras da nadjes taster ignore. Mi seljaci smo najniza grana,tako to gledaju ovi iz gradova na nas

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh