Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi moji da li vi gledate predsednika drzave na privatnoj televiziji tj kanalu kako jebe mater ukratko svima nama???

sta smo mi nama dopustili ljudi moji da nam vodi drzavu i rasprodaje sve

poljoprivreda u kurcu...produzili rok e agrara navodna pomoc,trci placaj katastru resavaj da dobijes crkavicu od 9k koja poklapa dzak semenskog pionira kukuruza

strasno
 
Скутерима од 125 кубика дигли цене 300+€. Звао за кимко агилити 16+, пре месец дана, као биће сајамска акција. Ал' им је акција...
Имаш појма, је л' било на сајму нечег омањег на два точка, а да је неки новитет?
 
ljudi moji da li vi gledate predsednika drzave na privatnoj televiziji tj kanalu kako jebe mater ukratko svima nama???
Си ти луд!? Па ко има времена и воље да га слуша на недељној бази са тим његовим шизовима? Заиста немам никакве воље и стрпљења да слушам негове драмске урадке, чак и да прелистам вест са извученим тезама које је изговорио.
 
hvala lepo na upucenim komplimentima :)

to je i problem
covek ima vecu vlast nego milosevic 90tih,ko razume shvatice

sto se tice poljoprivrede oni juzno od Dunava(deo srema) imaju srece pa ih pucaju prinosi

mi se gasimo ali zestoko
 
Зорге, у принципу све што имаш на огласима, само премијера еуро-4 или еуро-5 модела за 2022. Интересовао сам се за наведени модел, хтео сам да уплатим 50% учешће и онда нема камате на отплату од 24 месеца. Кад оно међутим...
 
hvala lepo na upucenim komplimentima :)
Питање беше, не комплимент. Видиш да има и знак питања/упитник на крају. :)
Интересовао сам се за наведени модел
Ау, м,ајку му, код нас тржиште тих "малокалибарских" је баш мртво и понуда се не мења годинама.

ОК за велике котаче, али да ли се се интересовао баш за скутер "каишар", тј. за ствар са варијатором? Њихова "Виза" ти не одговара?



ПС. Да иду у мајчину - "Виза" 110 кошта две главе! :oops:
 
@Lule28 - da vise radis ne bi imao vremena da gledas majstora propagande po zapadnim principima 🤣
Vazno da je juce pikao bilijar sa tvojim bliznjim severnim komsijom , tako da je sve u najboljem redu . Verujem da je nas AV pobedio jer i da je gubio stavio bi crnu kuglu u usta a ovoj ne bi to primetio 🤔
 
@Lule28 - da vise radis ne bi imao vremena da gledas majstora propagande po zapadnim principima 🤣
Vazno da je juce pikao bilijar sa tvojim bliznjim severnim komsijom , tako da je sve u najboljem redu . Verujem da je nas AV pobedio jer i da je gubio stavio bi crnu kuglu u usta a ovoj ne bi to primetio 🤔
vidi ovoti je velika glupost sto si mi rekao

pre 15 godina,nas ukratko 20 kuca radilo nas 2 ukupno,svi ostali preko krava,bikova itd

danas nemas ni jednu kravu kod nas,sto se tice posla zna se 8-9 sati se radi,evo sinoc bilo kartanje nase ekipe(ekipa oko 40godina) to nam je uzivanje,sutra je kod mene.....raspad totalni
 
Hoces da kazes da sada svi radite u fabrikama i mirna Backa ? Jel igrate one najbolje madjarske karte ( tikva , zelen , srce i mak ) ?
 
Hoces da kazes da sada svi radite u fabrikama i mirna Backa ? Jel igrate one najbolje madjarske karte ( tikva , zelen , srce i mak ) ?
kako moze biti mirna backa kad nisi sam svoj gazda

jedina dobra stvar je ono sto se kaze prvog u mesecu legne lova,a da li te boli glava,ruka,noga,da li mozes u goste,rodjendan i tako to niko te ne pita,a a ne pricamo da popijes koju pa da radis ponedeljak prva smena :)

kartamo se Filka,pisao sam vec o tome...babo,santa ta igra
 
Sitni zilet prorezi na cevi,nisu oni krupniji zaseceni kao brusilicom.Dosta sam gledao po netu,ono sa slamom da se umotaju cevi je najjeftinija i medju najboljim resenjima,ili eventualno medju boljim resenjima.
 
Pa da krenemo 😉💪
jg2r8GQ.jpg
 
Имате ли по селима проблема са сигналом мобилне телефоније и да ли скидају антене због неких неиспоштованих договора? У селу смо остали без антене на силосу и најближе антене су 5-6 километара ваздушном линијом. Не морам да пишем какав је сигнал. Звали надлежну службу, писали мејлове и све се свело на доћи ће неко да види где може антена да се монтира. Ако не буде решено до краја месеца, следеће жалба због ускраћених услуга нас који смо на постпејду.
873a271b050e3f2dcaf56ce0dc3c3af0.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh