Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav, ljudi! Nije me bilo dve godine, pa reko', ajd da se javim prvo ovde u chat-u (ili je bolje u predstavi se?).
Razna sranja u porodici nam se izdešavala u ove dve godine, počevši od korone (ili šta već to bi), pa borba sa posledicama od toga, ćerka operisala dva mladeža od kojih je jedan bio upitan kakav je (na svu sreću rezultati su u redu) a već ima zdravstvenih problema, sin dosta kasno izgovara svoje prve reči pa smo već svašta pomišljali. Bogu hvala progovorio je mada za njegov uzrast bi trebao da parla samo tako.... I onda šlag na tortu, pre jedno mesec dana ćale doživeo napad epilepsije a nije epileptičar. A već se pati sa plućnom bolešću, kamenje u žuči... Sad istražuje zašto se to desilo, a u isto vreme mora i da miruje jer je napad aktvirao staru povredu kičme (nešto oko pršljena).
I tako. Svaki dan neka piz...... havarija. Al, dobro. Biće bolje, valjda.
 
Добродошао Синиша, стварно те није било дуго. Што би рекли жива глава све отплати. Тако и ти. Најважније је да су сви на броју.
 
Pozdrav, ljudi! Nije me bilo dve godine, pa reko', ajd da se javim prvo ovde u chat-u (ili je bolje u predstavi se?).
Razna sranja u porodici nam se izdešavala u ove dve godine, počevši od korone (ili šta već to bi), pa borba sa posledicama od toga, ćerka operisala dva mladeža od kojih je jedan bio upitan kakav je (na svu sreću rezultati su u redu) a već ima zdravstvenih problema, sin dosta kasno izgovara svoje prve reči pa smo već svašta pomišljali. Bogu hvala progovorio je mada za njegov uzrast bi trebao da parla samo tako.... I onda šlag na tortu, pre jedno mesec dana ćale doživeo napad epilepsije a nije epileptičar. A već se pati sa plućnom bolešću, kamenje u žuči... Sad istražuje zašto se to desilo, a u isto vreme mora i da miruje jer je napad aktvirao staru povredu kičme (nešto oko pršljena).
I tako. Svaki dan neka piz...... havarija. Al, dobro. Biće bolje, valjda.
Kad sam bio dete i ja tako nisam uposte govorio ili pomalo. Pa su me vodili kod neke zene u neko selo znam samo da se selo zove na slovo G.
Moji me zajebavaju za to , kazu da sam se razvezo usta nisam zatvaro. Samo sam ih ispitivao po kuci.
 
Ma gluposti...
Albanci su bili u plemenima dok ih nisu spakovali u jednu drzavu...imaju podatci iz turskih popisa...o njihovoj brojnosti...
Zatim neka plemena vode srpsko poreklo... ima mnogo, mnogo isfabrikovanih stvari
I to sve sa jednim te istim ciljem, a to je pokoravanje i porobljavanje kojeg se zapanjaci nikada neće odreći jer im je to u genima
 
Zdravo drugar, dobro nam se vratio. 😁
Ta korona je mnoge poremetila, ne dajte se, život ide svojim tokom.
Meni je poremetila čulo mirisa. Nikako da se potpuno vrati.
Gospođa je fasovala neke fleke po telu, nogama i nikako da se normalizuje. Kao da je prošla kroz koprivu.
A npr ćale sa H.O.P.B-om se izvukao bez problema i bez posledica.
Mama nije ni bila bolesna a svi smo u istoj kući.
Ne znam šta da mislim o koroni, da li je opasna ili nije ali znam da me neće bosti...
 
Kad sam bio dete i ja tako nisam uposte govorio ili pomalo. Pa su me vodili kod neke zene u neko selo znam samo da se selo zove na slovo G.
Moji me zajebavaju za to , kazu da sam se razvezo usta nisam zatvaro. Samo sam ih ispitivao po kuci.
Pitao sam majku, nije sigurna otac to zna.

Majka rece da je crkva posle Kukljina. Mislim da je crkva Gradiste u Kukljinu. Samo mi dali da pijem vode i da se umijem.
Nisam bio kod nikakve zene.
 
E zato bi ako nista drugo trebala da sluzi drzavna televizija kojoj se placa pretplata . Da pokaze vredne ljude kojih ima dosta al se nevide od cece ,kikia,jelene,.. Vredne ,ili vrijedne u oba smisla , mozda bi bar nekome pomoglo da skonta kolko vrijede.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh